Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Nejdu boti a buguje xm1014

  1. #1

    Nejdu boti a buguje xm1014

    Dneska na mape dust2 nesli boti aj po napisani botadd a vcera na mape dust tiez nesli


    Noa dalsia vec je ze zbran xm1014 sa buguje ked prebijas po jedno a strielas tak sa to sekne docela casto a musis rychlo zmenit zbran a potom zpet a tak cakas 5 sekund na to kim sa to odsekne
    Spoiler Spoiler:


  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    To že nejdú boti, je podľa mňa dobré. 3 roky sa tam dalo bez nich prežiť a fungovalo to. Boli tam absolútne zbytoční, keďže ani nerobili nákazu a len zavadzali.

  3. #3

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    To že nejdú boti, je podľa mňa dobré. 3 roky sa tam dalo bez nich prežiť a fungovalo to. Boli tam absolútne zbytoční, keďže ani nerobili nákazu a len zavadzali.
    To je len tvoj pohlad na vec. Tie 3 roky sme stale chceli botov a ked ste ich uz konecne pridali tak to bolo uz dobre a kazdy bol rad a nikdo sa na to neztazoval. Ten plugin na botov tam stale je len to je bugnute lebo sa da hlasovat o pridani botov ale neprida ziadnich. Bol som vela krat svedkom ze bot dal tich lepsich hracov cize castecne pomahaju s nakazu. A nezavadzali by keby je na botov pridani ten semiclip. Mne osobne ani nevadili ze blokuju sak tam blokuje kazdy hlavne ked je posledny clovek a po nom ide hejno zombie. A ked uz boli ti boti tak kazdy bot bol zombie a tim sa zlepsila aj nakaza.
    Spoiler Spoiler:


  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Ešte nerozumiem prečo za ich zabitie sa dostávajú XP. Je to neférové voči množstvu hráčov, ktorí za celé tie roky si museli vylepšenia "vydrieť". Na serveroch, kde je rank, nedostáva človek body do ranku, keď zabije bota.

  5. #5

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Tich botov sme tam cheli od zaciatku a navyse na superhero su tiez boti za ktorich dostavas XP a obcas v noci sa na nich hraci expia. A naco sem tahas rank ked tam neni a ani nebude? Ale podla mna si jediny kdo tich botov nechce.
    Spoiler Spoiler:


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    https://www.facebook.com/kika.dleskova?fref=hovercard&hc_location=chat
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    člověk se snaží něco dělat a nikdo na to nereaguje to je ochota toto ... měli by jste se styděl všichni a tu XMKU z apokalypsi by jste měli taky hrotit nebo když se prebiji tak se sekne takže vás dá nějakej hloupý bot.. takže s tím něco udělejte děkuju .

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Uviedol som len príklad na porovnanie. K Superheru sa nevyjadrujem, XP síce z toho sú, ale tí boti aspoň ako tak niečo trafia. Trošku som nepostrehol, že by tu niekto odjakživa tých botov chcel (mám na mysli Apokalypsu). Na ostatných ZM módoch tiež nie sú.

  8. #8

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Tim padom by sme chceli pridat botov aj na Revolution, tam xp niesu a boti tam nemozu blokovat kvoli tomu ze je tam ten plugin semiclip. Kedze som nepostrehol ze by na serveri niekomu vadili boti, skor som videl ze boli z toho nadseni ze su tam tak nevidim dovod ich odstranovat ale prave naopak. A na biohazarde mozes cez botov prechadzat tak nech sa to nastavi aj na Apokalypsu.
    Spoiler Spoiler:


  9. #9
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Tu někdo psal, že boti tam jsou k ničemu. Zapnu procházení mezi zombie a uvidíme. Pokud někdo hraje na serveru, Nevididím důvod, proč by za ně neměly být expy. Pokud tam někdo nehraje, tak mu to ani nemůže vadit.
    Naposledy upraveno Kotel; 02-09-17 v 21:38.

  10. #10

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Sice si zapol medzi zombie ale aj zombie cez CT a to uz je blbost pretoze toto je aj na revo a ti boti funguju diki.
    E: Som zistil ze ti boti nejdu odstranit ani po napisani botkick. Sice to ich vykopne ale len do konca kola. Na dalsie kolo su tam zas a ich je moc a nie len 6 a ono to vadi lebo ked je last a na serveri je len par hracov tak maju vsetci malo hp
    Naposledy upraveno killer-savage; 02-09-17 v 23:11.
    Spoiler Spoiler:


  11. #11
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Boti už tam nepřekáží, takže je to jedno. Alespoň je do čeho střílet.

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    To prechádzanie medzi CT je nedobré, nedá sa ich trafiť.

  13. #13

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    To prechádzanie medzi CT je nedobré, nedá sa ich trafiť.
    Presne, to je jak Revolution s XP, nech sa vypne to prechadzanie zombie-CT ale medzi zombie nehat
    Spoiler Spoiler:


  14. #14

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Po tich upravach som tam nasiel dalsie bugy Tak za prve: nejde brat ten umbrella box? Jako stojim na tej krabici a nic mi to nedava

    A dalsi bug je ze to prechadzanie buguje takim sposobom ze obcas su CT nesmrtelni, inimi slovami ze nejdu trafit a pritom je AFK

    E: Jo a ti boti, To ozaj musime pisat kazde kolo botkick? Lebo oni sa vracaju ked je nove kolo. A ked sa s tim nic nespravi tak aspom neznizovat HP zombiekom ked je last a hracov na serveri 13+ To je potom opruz ked hraju 5 hracov a kazdy zombie ma malo hp
    Naposledy upraveno killer-savage; 03-09-17 v 21:13.
    Spoiler Spoiler:


  15. #15

    Odpověď: Nejdu boti a buguje xm1014

    Ten semiclip je konecne nastavene dobre ale neviem preco je to aj na revo tak. Ale tich botov je moc. Sak sme na serveru asi 4 hraci (+10 botov) a hned jak zacne kolo tak je last, kazdy zombie ma znizene hp a po odobrati botov sa nevraca hp naspet. Bolo v poradku ked ich bolo tak 6 botov ale hentak sa zbytocne znizi hp kvoli botom.
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •