Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Zm apokalyspa - smoker

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Zm apokalyspa - smoker

    Rad by som pozval vsetkych kritizujucich adminov a hracov ktori sa tu bili do prs a odsudovali napad aby bol na apokalypse maximalne 1 smoker. Prosim pridte si to hrat, kde ste teraz vsetci? Ukazte svoje skilly a podte si prijemne zahrat za ct, kde vas budu neustale tahat 3 smokeri a nie ako lasta ale cele posrane kolo. Kde ste podte si to hrat do prdele tam uz ...

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Noo ja som naposledy hral pred vyše týždňom a že by smokeri boli nejakí neznesiteľní som nepostrehol.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Samco pri vsetkej ucte hras to raz za cas mozno tak hodinu vkuse, ako mozes napisat takuto neobjektivnu vec ? Ale mne je to sumak majte si to tu ako chcete ja sa tu na to mozem vykaslat. Prajem prijemnu hru.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Tento týždeň som tu nebol, predminulý som asi najviac odohratého času zo zm serverov strávil na Apokalypse (za ten týždeň), nakoľko tam bolo pomerne dosť ľudí.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Az tam odohras denne 5 - 6 hodin aspon pol roka hlavne v dobe ked sa tam zozbiera ta smokerska sebranka, co to aj vie hrat tak sa tu mozes objektivne vyjadrit. Btw pre Teba ta pozvanka ani nebola myslena, skor pre tych ostatnych.

  6. #6
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Citovat Původně založeno Martinos Zobrazit příspěvky
    kde vas budu neustale tahat 3 smokeri a nie ako lasta ale cele posrane kolo.
    Já tam sice aktivitu bůhví jakou nemám, ale taky mně to štve. Od toho si, ale myslím, že tam jsou ty sandbagy, aby tě ZM nemuseli přitahovat, bo přez ty pytle to ani nejde, si myslím já.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Pieskové vrecia sa už pred pár týždňami odstránili, pretože vraj zaťažovali systém.

    Martinos, ono pol roka tam ani nebolo prakticky čo hrať, keďže pred júnom a poslednými upgradeami tam hralo minimum ľudí.

  8. #8
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Pieskové vrecia sa už pred pár týždňami odstránili
    To snad né :((((((((

    Samozřejmně já bych taky omezil počet ZM, zas by byl problém, kdyby si vzali smokery třeba novačci, kteří ho nebudou umět používat.

  9. #9
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Zm apokalyspa - smoker

    Tak dneska kidi/dementi na serveru

    http://csko.cz/dema?UPD=CXrr7l7F

    Jen čumí, stojí, hov*o dělají a přitahují smokerama... Max. omezit na 2 smokery, víc ne.

    E: Nebo omezit smokery počtem hráčů, např. Pokud bude na serveru víc než 6 ZM, mohl by se smoker zakázat.
    Naposledy upraveno Turnan.; 02-09-17 v 12:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •