Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

  1. #1
    Turnan.
    Guest

    [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    Zdravím

    Dostal jsem nápad na nový "bonus" do Zombie menu - a to No slowdown.

    Tento "bonus" by byl dobrý v momentě, kdy je 1 CT v dobrém, v podstatě "nedobytném kempu"

    Kolikrát se mi stalo, že CT mělo celkem bídný kemp, ale díky jeho statům dokázal přežít kolo a co já
    si pamatuju, tak BB je převážně o skillu stavění kempů, ale dneska, když tam příjde nějakej
    šašek, co neumí stavět kempy, tak vždycky vyhraje, ale jen díky svým statům.

    Bonus by se dal použít POUZE v případě když by bylo jen jedno CTčko v teamu (last).
    Bonus by stál - 25 bodů a vypršel by, za 5 sekund

    Díky za pozornost

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    No a těd ta druhá část témata - NOVÉ PRAVIDLO DO MENU - pojí se s pasivním expením.

    Spoustu "hráčů" v dnešní době pasiv. expí (nejen na BB) a tu je problém vtom, že hráči dělají všechno, aby co nejvíc "spolupracovali" (expili) a nejednou se mi stalo, že jsem se dostal do kempu nějakého fuck boye, on běží co nejrychleji k východu, čupne si, a čeká, než ho jeho kamarád zabije . . ....

    Tak jsem chtěl navrhnout, jestli by se začalo banovat pasivní expení, třeba na měsíc, nebo nějaké řešení, aby hráči nedělali bordel na serveru.

    Díky za pár minut Vašeho volného času

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    Co takhle udělat "BOSS" kolo?

    Napadlo mně, že už dlouho nebyl na žádném ZM serveru "Boss" a myslím si, že vždycky tak nějak oživil hru i spolupráci hráčů.

    Mod by se zapl, kdyby na serveru bylo víc než 5 CTček.
    Kolo by začínalo, že se změní background, třeba na nějaký strašně moc deep.
    Všechny CTčka by mohly být v jednom kempu.
    Čas na stavění by byl o minutu delší.

    ----------

    A těd k Nemesisům

    Kolo by bylo založeno na 3 různých druhů nemesisů, kteří by se určily podle barvy

    1. Nemesis - schopnost regenerace

    HP : 35 000 HP
    AP : 150
    -
    Rychlost : 2x rychlejší než CT
    Barva : Červená

    ---

    2. Nemesis - schopnost necitlivosti granátů

    HP : 50 000 HP
    AP :
    -
    Gravitace : 450
    Barva : Zelená

    ---

    3. Nemesis - schopnost šoku

    HP : 70 000
    AP : 0
    -
    Rychlost : jak u Tankera
    Barva - Fialová

    ---

    Schopnost šoku - lépe řečeno, něco jak na zombie nexonu, akorát by to fungovalo jak na damage zombíkovi.

    Opět děkuji za pár minut Vašeho drahoceného času

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    Třeba udělat re-view map, protože, když se spawnu na nejdebilnější mapě, vtom nejdebilnějším čase, tak je malá šance nato, abych přežil.
    Naposledy upraveno Turnan.; 20-09-17 v 14:29.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele TlustejFatty
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    226

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    Mě se to no slowdown libí, mody, boss kolo, není špatnej napád, Nemesis, taky se mi to libí, ale ty hp jsou moc velké.

  3. #3
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    Citovat Původně založeno TlustejFatty Zobrazit příspěvky
    ale ty hp jsou moc velké.
    Nevím, jestli jsem to už psal, ale CTčka by stavěly 1 kemp společně, takže si představ 5 full hráčů v 15 laderu proti 70 000 HP, já myslím, že to je v poho Ale tak psal jsem to v 1 hodinu ráno tak jsem byl asi unavený

    ---

    Nebo mně právě napadlo, aby byl 1 nemesis, který by měl 25 000 HP, o 50% rychlejší než CT a měl na výběr zadarmo

    1. Regenerace
    2. Riot shield

    ---

    A nebylo by VŮŮŮŮBEC na škodu zakázat použití příkazu "kill" během stavění a během přípravy + zakázat zabíjení zombie při přípravě pomocí granátů
    Naposledy upraveno Turnan.; 22-09-17 v 06:57.

  4. #4
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    bump

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele method__maan
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    234

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    to jsi byl hodně unavený..

  6. #6
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    právě naopak

    Příště plz nějaké vyjádření k tématu.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    No slowdown by nemusel byť zlý, avšak sťažila by sa tým hra slabším hráčom, nakoľko ak by to použila nejaká fullka, boli by úplne stratení.

    Pravidlo, týkajúce sa pasívneho expenia má dobré úmysly, avšak už je roky zaužívané tzv. "plníš mne, plním aj ja tebe". Celkovo sa to dá odtolerovať, pokiaľ výslovne neblokujú úmyselne vstup do kempu a je tam značná dohoda no kill. Ak sa nechajú zabiť kamarátom tesne pred koncom, tiež mi to pilo trošku krv, ale kašľal som na to.

    To Boss kolo si neviem realizačne predstaviť, ale bola by to sranda. :D

    Nemesis sa podľa mňa na Basebuilder nehodí.

  8. #8
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    No slowdown by nemusel byť zlý, avšak sťažila by sa tým hra slabším hráčom, nakoľko ak by to použila nejaká fullka, boli by úplne stratení.
    Mohlo by se to přidat třeba příští rok, kdy by mohl být reset a mohlo by to stát třeba stejně jak riot

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ak sa nechajú zabiť kamarátom tesne pred koncom, tiež mi to pilo trošku krv, ale kašľal som na to.
    Normálně zato dávejte permu, toto mám sto chuťí kickovat, nebo to nějak řešit.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Nemesis sa podľa mňa na Basebuilder nehodí.
    Bylo by to 1 za mapu, nebo 2x, myslím, že by to neuškodilo.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    NO slowdown dobry napad.

    Co sa tyka druheho napadu urcite sa to nebude dat uskotocnit. Preco? ty si myslis ze keby ste 5 alebo viaceri tak sa dohodnete a postavite si kemp? do kto bude stavat? jeden strechu 1 stenu 3 ladder? a co v pripade 10 ctciek? Myslim si ze vo vecsine pripadov by to jeden umyselne ci neumyselne pokazil proste keby ste stavali 5 kempu minimalne by ste sa stale museli rozpravat do mikrofonu a mat vsetci brain aby ste to dali. tam bude jeden kid alebo troll a je po kempe, staci dat prec 1 vec pri case 00:01.
    Už neni čas huliť...

  10. #10
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    Je fakt, že ta komunita je tam hrozná, možná by stačilo nastavit čas stavění na 3-5 minut a stavěli by standartně jen 2.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •