Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Spawny na DM (menší rant)

  1. #1

    Spawny na DM (menší rant)

    Čau, dnes jsem hrál na dm a konečně mě to nastavení spawnů vytočilo natolik, že jsem si sem přišel poplakat.

    Je to nastavené teď asi takhle:
    Hráč se spawne mezi moc enemy = mrtvej
    Hráč se spawne před enemy (který se většinou ze svého spawnu ani nepohnul, je v ducku a u zdi, vyzbrojen nejlépe augem nebo podobnou herezí) = mrtvej
    Moc enemy se spawne vedle hráče (mají spawn protekci) = mrtvej, není problém, aby se kolem mě během pár vteřin naspawnoval i celý enemy tým (okey, je to celkem rare, ale stalo se to!)
    Moc enemy se spawne vedle sebe = můžu běhat klidně dvě minuty po mapě jako kompletní idiot a nemusím enemy ani vidět
    Jak by se to mohlo zlepšit:
    Možnost č. 1: Přidat více spawnů a nastavit respawn na random, díky tomu bude situace na serveru vypadat následovně: Hráči budou více rozestření po mapě, člověk potká enemy častěji (a v hratelném počtu!), nebude se spawnovat tolik hráčů u sebe a já budu happy.
    Možnost č. 2: Nechat nastavení spawnu u enemy, ale dát tam nějaký limit, aby se u jednoho hráče nespawnovali všichni.
    Možnost č. 3: Zrušit spawn protekci, stejně je to cancer.
    Možnost č. 4: Vysrat se na to a nedělat nic, protože to za chvíli stejně umře a nikdo tam hrát nebude.

    Spawny, které tam teď jsou, se na normální dm prostě nehodí (hodí se na dm ffa, ale tam už bohužel nikdo nehraje). Jelikož je to jeden z už poměrně málo serverů, kde se dá zahrát v nějakém normálním počtu, bylo by imho škoda nechat to tak neskutečně na p*ču nastavené.


    tldr: Spawny na dm jsou kompletní bullshit. Fixnout / předělat asap (nebo aspoň dokud tu hru ještě někdo čas od času hraje), dík.
    Každopádně, vy co na dm hrajete se k tomu co jsem napsal vyjádřete, třeba je chyba ve mně a vám to vyhovuje a měnit to jen kvůli tomu (pokud by si toho teda Kotel všiml a udělal si čas), že občas umřu, by asi nebylo úplně fair.


    yo


  2. #2

    Odpověď: Spawny na DM (menší rant)

    bump


    yo


  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Spawny na DM (menší rant)

    Předělám to.

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Spawny na DM (menší rant)

    Nastavil jsem určitou minimální vzdálenost od enemy i spoluhráčů, takže by se měla obsadit celá mapa. Cyklus bude projíždět spawny několikrát a případně snižovat vzdálenost, aby našel místo. Pokud ani tak nic nenajde, hodí prostě random.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Spawny na DM (menší rant)

    Já třeba na DM běhám podle radaru. Chodím tam, kde nejsou spoluhráči.
    Právě díky té ochraně při spawnu nemám problém dát nejbližší soupeře okolo sebe.

    oh wait, hello 2017 :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •