Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 45

Téma: AIM - žádost o práva - PŘIJATÝ

  1. #31

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Ospravedlňujem sa za moju neaktivitu. Mal som toho tento mesiac veľa v škole a aj v robote, bol som tam skoro stále. Dúfam že to chápete. Aktivita stúpne koncom mesiaca.

  2. #32

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Trochu mu to tu oprášim. Je to vpohode týpek, snaží sa.
    Snáď to už dostane som PRO.

  3. #33
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Potkávám ho na serverech docela často, vyrovnaný člověk. Minulost je pryč. Nabral rozum a zkušenosti. Jsem PRO.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  4. #34

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Aktivní na servrech aj webu. Taky PRO

  5. #35

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    7 mesiacov, len sa pripomínam. Už to tu je nejaký ten piatok.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    pro

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Asi sa ti boja dať práva, čo ti poviem, :D no okrem toho, že si nesadol Saintpepovi, nevidím žiadny iný pádny dôvod na to, aby si práva nedostal.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Zdravím,
    síce to nie je moja sekcia, ale vyjadrím sa sem. Dávam ti aj moje maličké PRO na základe toho, že sa žiaden problém s tebou už dosť dlhší čas nevyskytol a určite si sa poučil. Hlásenia ti boli potvrdené a aktivita tam je. Na aime sa zíde admin vždy a mohla by sa ti dať šanca.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Ešte ste mi neodobrali možnosť sa vyjadriť sem, tak to využijem.

    Minulá žiadosť
    založená: 28-05-16
    uzatvorená: 08-12-16

    Dôvod:
    Ak by som mal hľadať dôvody prečo ti to nedať tak je lock v deň založenia žiadosti, bohužiaľ dôvody prečo ti to dať za tú dobu neprevýšili tie zlé. Aktivita na serveru je slabá. Proti
    Neviem aké boli dôvody prečo ti to vtedy neudelil, ale pochybujem o tom, že sa niečo zmenilo ako sám napísal. Ak by ti to nemali problém udeliť, tak by si už práva dávno mal. Momentálne robím nábor na CSGO tak chápem prečo sa čaká 2-3 mesiace, ale nechápem prečo sa čaká viac ako pól roka. Na to v akej situácií sa nachádza Kotelna je nábor zbytočne dlhý.
    Naposledy upraveno B!g 5m0k3; 30-04-18 v 23:09.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  10. #40

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Mišo ide na rekord :D
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  11. #41
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    The neverending story. :-D Někdo mi tu naznačoval, že nový nábor by se chtěl jako první zabývat nejstaršíma žádostma, hm? Tak už mu to dejte, nemá práva jen kvůli tomu, že tu panuje stejná zaujatost z Pepeho strany, jako byla proti Daronovi. Nevím proč, ale to snad musí každého třískat do očí záchodovým zvonem, jak se věci mají, jen slepej to nevidí.

    Pro.

  12. #42

    Re: AIM - žádost o práva

    Zrovna ty si tu dost dlouho na to, aby sis pamatoval, co tu předváděl za komedie... na druhou stranu už je to fakt docela dlouho...

  13. #43

    Re: AIM - žádost o práva

    V pravidlech o žádosti o práva je psané, že po zamítnutí žádosti si musí hráč počkat minimálně půl roku na to, aby si mohl podat další žádost. Myslím si, že všechny žádosti by měly trvat nejdéle právě ten půl rok. To pak ztrácí smysl takhle dlouho čekat. Proč se ta žádost neuzavřela rovnou dejme tomu po třech měsících s tím, že by bylo dotyčnému sděleno, ať to zkusí třeba za rok?

  14. #44
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Re: AIM - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Zrovna ty si tu dost dlouho na to, aby sis pamatoval, co tu předváděl za komedie... na druhou stranu už je to fakt docela dlouho...
    Já si pamatuju daleko starší záležitosti, ale nevěřím tomu, že by dokázal dělat to, co dělal kdysi (min 3-4 roky zpět?). Za tu dobu, aspoň podle mého názoru, člověk dokáže pobrat nějakej ten rozum a trochu mentálně vyzrát, dokázali to jiní, proč by to nedokázal on. Bylo mladý ucho, co dělalo jednu botu za druhou, ale jak říkám, časem prostě člověk z toho stádia přejde, vyzraje a má úplně jinou mentalitu. Viděl jsem to tak u sebe, viděl jsem to tak u ostatních. Jediná výjimka, která prostě nikdy nedospěje a bude to kretén navždy, je Jurob. Ale to já jen tak mimo téma. Já jsem prostě pro, aby toho triala dostal a dokázal, že na to má. Nevidím jedinej důvod, proč být v tuhle chvíli proti. Jestli máš nějaký rozumný argument, kterým bys vyvrátil ty moje, tak prosím. Minulost z člověka prostě nesmažeme, to je fakt, ale neustále to předhazovat a poukazovat na to, i když už je doba úplně jinde, to mi přijde dost úsměvné. :-) Přece jen, každý máme nějakou minulost, viď Zoide. :-D

  15. #45
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: AIM - žádost o práva

    Pro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •