Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: GrajoG --> STĚRAČ NA PONORCE

  1. #16
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Re: Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Citovat Původně založeno STERAC NA PONORCE Zobrazit příspěvky
    Na serveru se ve vší slušnosti přiznal - polehčující okolnost. To, že sem ale přijde arogantně pro unban, když dobře ví, že porušoval pravidla, to už je drzost. Vůbec netuším, kde jsi přišel na to, že tu žádál o vysvětlení situace. Já jsem tu nic takovýho nepostřehl. Pokud by býval skutečně žádal jen o vysvětlení situace / či se dokonce omluvil touto cestou hráčům, kterým na serveru kazil hru, ban by mu prodloužen jistě nebyl.

    Ban ve většině případů není od toho, abychom hráče vyhnali ze serveru a už tam nepřišel. Naopak. Za mě je to takový pohlavek, aby si hráč uvědomil, že něco udělal špatně a propříště se takového jednání vyvaroval. Takové hráče potom na serverech chceme zpátky a jsme za ně rádi. Zde jsem ale žádný náznak uvědomění si neviděl.
    Ja ťa chápem a plne rešpektujem. Mne ide len o tú aroganciu, pretože na základe nej sa mu môže udeliť ban na fórum a do samotného banu zo serverov sa to nemusí zahŕňať. Nejakú vulgárnosť tu však nevidím, o vysvetlenie žiadal napríklad v poste č.3. 8 týždňov za samotné radenie je inak v poriadku, nakoľko sa tak dohodlo. Išlo tu len o ten princíp.

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: GrajoG --> STĚRAČ NA PONORCE

    Offtopic... Me by spis zajímalo, jaka krysa muze napráskat svého kamaráda, když si s nim radi ? Před takovou bych si jenom odplivnul.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: GrajoG --> STĚRAČ NA PONORCE

    Příště se tomu vyvaruj.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •