Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Uprava Jihadu TTT

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    20

    Exclamation Uprava Jihadu TTT

    Zdravim moje meno je Yuri .. hravam casto ttt.. a jedina nevyhoda toho modu je ten jihad.. aj ked snym zabijete 10 ludi dostane mozno tak 50 karmy coz je velmi ale velmi malo .. tak ma napadlo ci by ste to mohli niejako upravit aby to bolo viac menej take vyrovnane lebo ked zabijete 10ludi normalne tak ziskas oklo 350karmy .. ale za jihad nemas sancu ... nevtrdim aby sa zan dostavalo ako za normalne zabitie ale trosku to vylepsit by ste mohli ... dakujem pekne prajem pekny den

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    Ono ten jihád dáva toľko karmy pretože sa tam ráta aj to že si zabil zradcu - seba, a neviem či sa to dá nejako nastaviť inak... Ale zase aby to dávalo veľa karmy podľa mňa nie je dobré riešenie, to by bol človek 2x zradca použil to a hneď má 1000 karmy, takto keď chce 1000 musí si to viac odmakať a mať nejaký skill :)
    - techtrance - psytrance -

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    jurajko suhlasim stym . ze bolo by to lahke . ale vyjadril som sa tak ze aby to nebolo nastavene tak ako pri normalnom zabiti len musis uznat aj ty ze ten jihad dava velmi velmi malo karmy . a uznaj ze nie vzdy sa ten jihad podari v dost pripadoch stychnu hraci zabit cloveka skor nez vybuchne .. :D .. ale chcem len aby to trosku upravili aby to davalo trosku viacej karmy jak to dava teraz .. lebo teraz to je ozaj velmi malo som za 6ludi a jedneho detektiva dostal 50 karmy :D jihadom .. a to je ozaj dost malo.. keby aspon za 7 ludis dostanes 100karmy . tak by to bolo super :D nemyslis?

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    hej asi by to bolo lepšie, ale neviem si predstaviť ako to spraviť, to buď to bude tak ako je alebo proste budeš mať aj 300 karmy za to, taká stredná cesta neviem ako by sa spravila
    - techtrance - psytrance -

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    ja bych to upravil na killy, kdyz jich sejmes 5 tak dostanes 100 karmy a kdyz 10 tak 200 a mezitim...
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  6. #6

    Re: Uprava Jihadu TTT

    Když jsem to zkoušel hrát, tak mě právě přísuň malé karmy odradil od používání tohoto jinak mocného nástroje. Kolikrát i odpálit se ve větší skupině je celkem hard, protože ostatní většinou dokážou dotyčného zabít. Souhlasím s tím, že by to mělo dávat stejný počet Karmy jako za normální zabití ovšem zase by se mělo víc postihovat, když se tím zabije i druhý zrádce. Takto by to bylo podle mne vyrovnanější. Pokud by se často stávalo, že by měli dotyční rychle 1000k, tak by neměl být problém zvýšit potřebný počet bodů na nákup.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Re: Uprava Jihadu TTT

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Když jsem to zkoušel hrát, tak mě právě přísuň malé karmy odradil od používání tohoto jinak mocného nástroje. Kolikrát i odpálit se ve větší skupině je celkem hard, protože ostatní většinou dokážou dotyčného zabít. Souhlasím s tím, že by to mělo dávat stejný počet Karmy jako za normální zabití ovšem zase by se mělo víc postihovat, když se tím zabije i druhý zrádce. Takto by to bylo podle mne vyrovnanější. Pokud by se často stávalo, že by měli dotyční rychle 1000k, tak by neměl být problém zvýšit potřebný počet bodů na nákup.
    Tak stym ja nesuhlasim :D Urcite by Jihad nemal davat tak isto karmy ako normalny kill...Ja osobne jihad nepouzivam je to pre mna zbytocnost,je ovela zazivnejsie a lepsie ked si ten kill zabijes sam a ne len ze sa bezducho odpalis to dokaze kazdy..Kazde decko ked nevie hrat za zradcu sa odpali na niakej streche a zabije napriklad 6 hracov a ja co vzdy ked hram si vzdy poctivo vsetko vystrielam a snazim sa pri tom rozmyslat ako a kedy koho zabit dostanem rovnako ako on?....Ten jihad sa mi vobec nelubi a ne este aby sa zlepsoval na tolko ze za zabitie z jihadu by bolo rovnako karmy ako za normal kill...

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    pani ja netvrdim aby sa za jihad dostavalo tolko karmi ako za normal zabite .. ale tak ako to napisal kotlys ze za 5 zabiti 100 karmi tak to by bola ta zllata stredna cesta . .. lebo naozaj nieje jednoduche zabit jihadom . lebo zacne to hukat a ostatny hraci vas dost casto stihnu zabit .. ale keby to kotlys upravil tak ako napisal tak bi to bolo super aspon keby to da na skusku tak.. ak bi to bolo niejak moc jednoduche tak bis a to mohlo vratit ale zabijat s jihadom vacsiu skupinu ludi nieje len tak jak sa zda ze dam jihad a boom .. hraci su neni sprosty teda vacsina :) :D a stihnu vas zabit :D .. dakujem za zvazenie mojho navrhu

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    Jen podotknu, "Kotlys" tu nemá žádné práva, všechno dělá "Kotel". Ale možná se to může zdvihnout trošku, uvidíme.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    pre priklad dneska som zabil 6ludi +jeden detektiv jihadom takze 7ludi a dostal som 54 karmi a to som jedneho zabil normalne este takze dokopy 8 ludi a koli jihadu len 54 karmy tak musite uznat ze aspon trosku zdvihnut by sa to mohlo :)

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    Jsem pro úpravu Jihadu, protože dává opravdu málo. Každopádně jsem proti zásadnímu zvyšování karmy za Jihada, protože by to byl potom mocný nástroj na karmu.

    Osobně bych dal: 50 karmy za každého zabitého, ale -100 karmy za to, že zabiješ sebe.

    Při odpálení 2 lidí: 0 karmy
    Při odpálení 3 lidí: 50 karmy
    Při odpálení 4 lidí: 100 karmy
    Při odpálení 5 lidí: 150 karmy

    Ono se nepodaří moc často odpálit více jak 4 lidi a 100 karmy není k zahození.
    Naposledy upraveno Nihilia; 26-10-17 v 17:52.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    -100 KARMI zato ze zabijes seba? nieje to trochu vela??... teraz som zabil jihadom 5ludi bol v tom aj detektiv a dostal som rekordnu karmu +18
    :D :D :D :D

  13. #13

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    Já bych to upravil hned. Jelikož jihad je to jediné, co umím, tak proto. Jinak dejte mi unban.
    Děkuji

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    Citovat Původně založeno HledamChlapaNaSex Zobrazit příspěvky
    Já bych to upravil hned. Jelikož jihad je to jediné, co umím, tak proto. Jinak dejte mi unban.
    Děkuji
    Tak sa nauc strielat a kills si davat inak jak jihadom :) Jinak nedame ti unban :)

  15. #15

    Odpověď: Uprava Jihadu TTT

    Unban stejně nedostanu vůbec.
    Ale já ti můžu dát jihad, jako dárek na uvítanou, až mi vyprší ban. To neber jako veřejnou pomluvu ani jako kyberšikanu. Co by za to radikální muslimové dali.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •