Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

    Takže čést,

    chci tady zde s adminy a hráči řešit dvě věci, a to je random zabijení zrádce a ump prototype.

    V první řadě - Random zabíjení zrádce

    Proč to admini nebanujou? Je to jako random na nevinného, jenom se prostě trefil a zabil zrádce, i když nemohl vědět že je to on, co to jako je? Proč se to nebanuje? Příklad: Začátek kola, příjdu k nějakému hráčovi, zabiju ho, já jsem nevinný a on bude zrádce, bez jakéhokoliv důkazu ho zabiju, a nedostanu ban? Protože byl zrádce? To je trošku blbost né? Tak tohle bych poprosil pořešit, protože je to fakt nepříjemné, když kvám příjde ze začátku kola hráč a zabije Vás protože se mu nelíbí Váš stín ve tváři, a ban nedostane protože jsem byl zrádce.

    A druhá věc - UMP - PROTOTYPE

    Tohle je druhá věc, která mě docela sere na TTT. Detektiv si koupí UMP - prototype, a začné stím hitovat uplně všechny okolo sebe, nehledě na to jestli je ten druhý, detektiv nevinný a nebo zrádce. Chápu že to je jako na zrádce ta zbraň, že se stím má dělat to že když do Vás bude střílet zrádce, tak ho máte tím způsobem střelit, a cross mu odletí, ale co je za blbost aby lidi hitovali i detektivy a OZNAČENÉ NEVINNÉ. To prostě nechápu, když už je někdo označený a začne ho hitovat.. Příklad : Dneska jsem byl na serveru, a byla mapa RIO, Nuggetpines byl detektiva a Peťule nevinná, on jí označil G deaglem, to je v pohodě, ale stím UMP - prototype jí začal hitovat, nebral ohled na to že po mapě lítá zrádce, vůbec ho to nezajímalo, a prostě furt hitoval Peťuli a toho kdo se k němu přiblížil. Tak tohle je tež docela blbost.

    Tyhle dvě věci začít banovat, bo je to fakt hrůza.

    Díkees za přečtení.

  2. #2
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

    Jen dodatek : Admini a hráči, vyjádřete se k tomuto.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

    Když ti to udělá radost, tak zrušte tu UMP, beztak já ji vůbec nepoužívám jako detektiv, používám jen golden gunu, někdy i teleport, někdy i ten DNA scanner a to je vše.
    K tomu 1., to že zabiju randomem nevinného, detektiva nebo zrádce, je jedno čím byl, měl by mít ban, ale pokud zabije jen jednoho člověka randomem, tak bych za to ban nedával přeci, když se to stane ale víckrát, to už je něco jiného.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

    Citovat Původně založeno boneslash Zobrazit příspěvky
    Když ti to udělá radost, tak zrušte tu UMP, beztak já ji vůbec nepoužívám jako detektiv, používám jen golden gunu, někdy i teleport, někdy i ten DNA scanner a to je vše.
    K tomu 1., to že zabiju randomem nevinného, detektiva nebo zrádce, je jedno čím byl, měl by mít ban, ale pokud zabije jen jednoho člověka randomem, tak bych za to ban nedával přeci, když se to stane ale víckrát, to už je něco jiného.
    Diky, aspoň někdo, ano, po jednom randomu je to blbost, ale i tak, když zabije někdo někoho random, a neni ttt admin online, tak dostane ban na 60 minut, hodinku může počkat, a uvědomit se.

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

    Celé se mi to číst nechtělo, ale obě situace řeším a myslím si, že mezi adminy nejsem sám. Bod 1 - Pokud se to stane hned po spawnu, je to jasný random. V pozdější fázi hry už můžou mít hráči nějaké podezření a hráče takhle zabít, takže pokud si to rozumně obhájí, proč ne. Bod 2 - Když vidím detektiva takhle hitovat jiného detektiva/označeného, tak kick/slay.

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Celé se mi to číst nechtělo, ale obě situace řeším a myslím si, že mezi adminy nejsem sám. Bod 1 - Pokud se to stane hned po spawnu, je to jasný random. V pozdější fázi hry už můžou mít hráči nějaké podezření a hráče takhle zabít, takže pokud si to rozumně obhájí, proč ne. Bod 2 - Když vidím detektiva takhle hitovat jiného detektiva/označeného, tak kick/slay.
    Díky moc za odezvu!

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Random zabití zrádce a ump prototype / vyjádření?

    bod 1) To záleží od situácie. Ak je to na začiatku, a nemá to hráč ako vedieť beriem to ako normálny random. Ak neskôr už to neriešim, nikdy neviem či to predtým nejako nezistil.
    bod 2) upozornenie, druhé upozornenie, kick.
    - techtrance - psytrance -

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •