Takže čést,

chci tady zde s adminy a hráči řešit dvě věci, a to je random zabijení zrádce a ump prototype.

V první řadě - Random zabíjení zrádce

Proč to admini nebanujou? Je to jako random na nevinného, jenom se prostě trefil a zabil zrádce, i když nemohl vědět že je to on, co to jako je? Proč se to nebanuje? Příklad: Začátek kola, příjdu k nějakému hráčovi, zabiju ho, já jsem nevinný a on bude zrádce, bez jakéhokoliv důkazu ho zabiju, a nedostanu ban? Protože byl zrádce? To je trošku blbost né? Tak tohle bych poprosil pořešit, protože je to fakt nepříjemné, když kvám příjde ze začátku kola hráč a zabije Vás protože se mu nelíbí Váš stín ve tváři, a ban nedostane protože jsem byl zrádce.

A druhá věc - UMP - PROTOTYPE

Tohle je druhá věc, která mě docela sere na TTT. Detektiv si koupí UMP - prototype, a začné stím hitovat uplně všechny okolo sebe, nehledě na to jestli je ten druhý, detektiv nevinný a nebo zrádce. Chápu že to je jako na zrádce ta zbraň, že se stím má dělat to že když do Vás bude střílet zrádce, tak ho máte tím způsobem střelit, a cross mu odletí, ale co je za blbost aby lidi hitovali i detektivy a OZNAČENÉ NEVINNÉ. To prostě nechápu, když už je někdo označený a začne ho hitovat.. Příklad : Dneska jsem byl na serveru, a byla mapa RIO, Nuggetpines byl detektiva a Peťule nevinná, on jí označil G deaglem, to je v pohodě, ale stím UMP - prototype jí začal hitovat, nebral ohled na to že po mapě lítá zrádce, vůbec ho to nezajímalo, a prostě furt hitoval Peťuli a toho kdo se k němu přiblížil. Tak tohle je tež docela blbost.

Tyhle dvě věci začít banovat, bo je to fakt hrůza.

Díkees za přečtení.