Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Zahrame si na simona

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Zahrame si na simona

    Je start kola, klasicky prikaz pustite klavesnice. Bezte do boxu ku zadnej stene. Zahrame si na simona vsetky prikazy, zakazy platia. Povie: SKOK. dajme tomu ze skocim a dostanem kill. Je to FK?
    Už neni čas huliť...

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zahrame si na simona

    Ne, není to FK - jo takhle, zle jsem přečetl příkaz.
    Naposledy upraveno Koprakek; 02-11-17 v 22:30.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Zahrame si na simona

    Vazne? ja by som aj povedal ze je kedze sme pri zadnej stene nemuseli mat ani pustene klavesnice ani zakazane skakat. S toho vypliva ze sme si mohli robit pri zadnej stene co chceme skakat cupnut si atd..
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Zahrame si na simona

    Ano vážně, taky se můžeš obhájit, že "SKOK" není příkaz, ale to je už slovíčkaření. Je jasné, kam tím simon mířil.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Zahrame si na simona

    Pokud to bylo presne takto, tak to FK byl. Simonovi dat ban na 3 dny k CT, at se douci pravidla.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  6. #6

    Re: Zahrame si na simona

    Byl to FK. Nebylo zakázané skákat a slovo "skok" nic neznamená.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157

    Re: Zahrame si na simona

    Skok něco znamená ty češtin. Radši se bavte o tom, kdyby řekl skočte co nějak popsal fizzy asi. Btw ted jsem si všiml, že jsem taky idiot.
    Naposledy upraveno Airsoft; 06-11-17 v 18:09.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Zahrame si na simona

    O to prave ide, ja som si bol vzdy isti tim ze to fk bol stalo sa mi to uz dost krat a vacsinou som vd nedostal raz mi aj admin povedal ze to fk nebol, (uz neviem aky) tak mi to vrtalo v hlave a proste som sa spytat musel... A aj admini sa mylia viz.kopr a neviem ze co napisal fizzy "Pokud to bylo presne takto, tak to FK byl." Ci to myslel ironicky alebo nie lebo ak hej tak sa pomylil aj on
    Už neni čas huliť...

  9. #9

    Re: Zahrame si na simona

    Obyčejné slovíčkaření. Stejně, jak se tu vedly vášnivé diskuze o tom, jak "šachta kill" něco znamená a neznamená, tohle je stejný případ. Příkazem je myšleno nařízení ve formě slovesa. Skákej, čupni si, dělej mrtvého, ... ("do boxu" je snad jedna jediná zavedená výjimka). Je-li zakázáno skákat, tak nemáš skákat, není-li zakázáno skákat, skákej si, jak chceš, ikdyž Simon řekne "skok", protože tohle random vyslovené slovo do vzduchu nenese absolutně žádnou hodnotu.

    Výňatek z pravidel:
    Hra na Simona
    Hra začíná slovy "Zahrajeme si Simona" a končí slovy "Simon ukončuje Simona". Všechny příkazy Simona musí začínat slovy "Simon říká". Pokud příkaz začne jinak, vězeň jej nesmí vykonat.

    To znamená, že ikdyž není zakázané skákat, nesmíš na příkaz "skočte!" skočit.

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Zahrame si na simona

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    O to prave ide, ja som si bol vzdy isti tim ze to fk bol stalo sa mi to uz dost krat a vacsinou som vd nedostal raz mi aj admin povedal ze to fk nebol, (uz neviem aky) tak mi to vrtalo v hlave a proste som sa spytat musel... A aj admini sa mylia viz.kopr a neviem ze co napisal fizzy "Pokud to bylo presne takto, tak to FK byl." Ci to myslel ironicky alebo nie lebo ak hej tak sa pomylil aj on
    Hhhh koukam, ze uz je u me osoby tezke rozeznat, kdy co myslim ironicky. Tohle jsem ironicky nemyslel.
    Zacatek neresim, to je jasny, a ted se pozastavim u toho Simona. Řekl "Zahrajeme si na Simona, všechny prikazy a zakazy plati. Tudiz, od ted si musí hraci uvědomit 3 věci.

    1. Musí davat bacha, a plnit jen věci, kde simon rekne "Simon říká"
    2. Musí splnit předchozí prikazy. To byl pouze ten byt u zadni steny v boxu.
    3. Jelikoz pote uz před simonem nedodal zadny prikaz jako " a pustte tam klavesnice" nebo zakaz "zakazuji skákat, bla bla bla, atd...", tak jediny co jsi musel plnit bylo byt u zadni steny, a jinak jsi si mohl delat cokoliv, co nejak neohrozovalo CT, skakat, cupet, atd... bla bla

    SKOK, CUP, atd... jako same bez niceho dalšího, neberu ani jako prikaz, ale jako nesmyslny prikaz, nebo proste nejakej blaf, co tu zavedl někdo nekdy, když se nudil ve druzine asi...

    Takze FK to byl. Ban simonovi na douceni pravidel, v ramci několika dni podle uvazeni admina.

    Hawk.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •