Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 47

Téma: hax --> Burak

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: hax --> Burak

    Pokud vim, bavil jsem se o Silentu, ne norecoilu a taktez jsem premyslel nad tim, proc by si to delal, ale nejsi prvni ani posledni hrac, ktery zapnul i po tolika letech na csku. Kazdopadne se tu shodlo vice adminu, ze je blbost ti davat ub, ale uz se v tom nadale angazovat nebudu, jelikoz mas me vyjadreni i s casy nahore. Zbytek necham na ostatnich, ale chtel bych videt Tve vyjadreni k casum, protoze na to vymluvu henajdes, tedy krom te, ze si se niceho nedopustil a nemas tudiz potrebu se na to divat.

  2. #17

    Odpověď: hax --> Burak

    My si nerozumíme v principu věci. Moje obhajoba (nebo jak ty to nazýváš - výmluva) je ta, že takhle prostě hraju. Proto mi přijde naprosto irelevantní se vyjadřovat k jakýmkoliv časům.
    Částečně do mojí obhajoby můžeš vztáhnout i to demo, co jsem upnul já. Nicméně oba víme, že to nemá absolutně žádnou vypovídající hodnotu, pokud nejsi úplnej fajnšmekr a nehledáš souvislosti pohybů skrz tři dema.
    Taky mi Burák v pm nabízel UB do té doby, než se celá záležitost vyřeší (s podmínkou přítomnosti na fóru). To jsem kategoricky odmítl. Chtěl jsem vidět a vědět, jak to vlastně v takovým případě funguje a jestli to zvládnu ustát. Evidentně ne.

    /Není vlastně trochu divný, že jsem ani ne 24 hodin od banu mohl a můžu vesele běhat na d2? Tohle se tváří na systémovou chybu nebo chybu jednotlivce. Nechci se k tomu vyjadřovat, nic mi do toho není.
    //Ano, s tím Norecoilem/Silentem si měl pravdu. Dneska jsem se od Dajmena dozvěděl, co to ten Silent vlastně znamená. Díky za rozšíření obzorů.
    ///Rád bych věděl, jak dlouho tohle řízení vlastně bude trvat. Chtěl bych v tom mít jasno.

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: hax --> Burak

    dneska na to mrknu děti :) z předchozích zkušeností s AB tady, čekám fail, ale doufám, že se pletu...

  4. #19

    Odpověď: hax --> Burak

    /up

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: hax --> Burak

    Tak koukal jsem dema,kromě 1 času mi tam jinak nic takového nepřišlo,takže se přikláním k UB.

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: hax --> Burak

    Ahoj, za mňa clear.

  7. #22
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: hax --> Burak

    WH sem nečekoval, ale AB tam není pánové :)

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: hax --> Burak

    All clr


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: hax --> Burak

    Ahoj guys, dival jsem se na to spolu s kebabem a jako... chtel jsem tam neco videt, ale proste ani tuk. Navic je to HLTV a to proste nemuzu brat vazne, tam je vsechno zkreslene. Rozhodne tam nevidim zadny cas na ban. Tolik muj nazor.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: hax --> Burak

    5 adminu proti UB a 6 adminu pro UB, a ted babo rad

    E: Demo jsem nekoukal, protože nemam takovou praxi s AB narozdil od jinych adminu, co zde postnuli svůj nazor, takze me zde mohou moderatori brat jako scitace hlasu.
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 14-11-17 v 23:21.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  11. #26

    Re: Odpověď: hax --> Burak

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    5 adminu proti UB a 6 adminu pro UB, a ted babo rad
    Presumpce neviny.

  12. #27

    Odpověď: hax --> Burak

    Misto teda "proti ub", "clear" napisu, proc si stojim za tim, aby se hraci nemel udelit unban. Nejdriv zacnu spis takovou teorii - je vubec mozne, aby hrac, kteremu neni 15, navic s 11 letym steamem, nevedel nic o silentu, potazmo norecoilu? S tim souvisi jiz i jeho hra, vzdyt se pohybuje jak bot, vsechen movement na urovni zacinajiciho hrace, ktery ani navic nema zadne nadani pro fps hry. Chodi v cupu, miri do stropu, prehlizi hrace, ktere ma pred crossem. A ted to nejdulezitejsi - tohle vsechno dohromady nejde s tim, jak on strili, proste ne. Nemuzes se pohybovat jak nejvetsi nula a zaroven davat jednotky pres pulku mapy dglem. Dle meho nazoru na strelbe s dglem to je prokazatelny, pro me teda az smesne, ale tohle cisty neni. A poprosim vyslovene dlxsf, aby mi vice zargumentoval jeho nazor, diky.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: hax --> Burak

    Zítra k tomu něco napíšu, dneska nestíhám, ale obecně myslím, že chlapce zabanovat za tohle HLTV určitě nemůžem. Navíc pokud nestačí můj názor, tak Bauer s wowzorem taky nejsou úplní nazdárci.

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: hax --> Burak

    Mne raz bolo povedané, že HLTV sa točí na 60 fps, čiže banovať av či silent aim podľa HLTV je blbosť.

    Možno demo pozriem neskôr, ale som lenivý :*



  15. #30

    Odpověď: hax --> Burak

    Tak to vypadá, že tu spousta z Vás chce mermomocí udělat justiční omyl. Zkusím to vysvětlit ještě z jiného pohledu - především reakcí na tvaroha.

    1) Nikdy jsem nehrál na vrcholové úrovni, vždy jen pro zábavu (dokonce ani mixy).
    2) Vždycky jsem hrál pouze a jenom d2.
    3) 1.6 jsem zapnul po asi 5 měsících, protože jsem měl na krku diplomku, a proto je ten můj pohyb, koukání do stropu atd. tak šílený. - předpokládám, že mojí IP/SID v logu za ten půlrok neuvidíte. To samozřejmě samo o sobě nic neříká, ale každý z Vás se určitě k 1.6 vracel po dlouhé době, takže chápe, že všechno hned nejde samo. Člověk se do toho musí opět dostat.
    4) Pokud se podíváte na HLTV z posledních dní (7+), mám tu nahráno spousty hodin a dal jsem mnohem více zpochybnitelných fragů než ty, ze kterých se mě snažíte usvědčit.
    5) Pro mě existuje pouze WH/AB/SH. Víc rozlišovat neumím a ani nechci.
    6) S tím deaglem nesouhlasím. Podívej se na HLstats 1/2 dny starý. Mám tam asi 43 fragů, nejvíc z d2. Pěkně si je všechny nastuduj a věřím, že změníš názor.

    Většinu z toho, co jsem napsal, budete považovat za "to může napsat každý", ale chtěl jsem vnést trochu světla do toho pohybu, protože když jsem na to sám koukal, styděl jsem se.

    Nicméně doufám ve spravedlivý proces a výsledek. Nerad bych se musel nuceně vcítit do role Horákový.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •