Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 47

Téma: hax --> Burak

  1. #31

    Odpověď: hax --> Burak

    To je ale prave to, o cem mluvim. Jestlize hrajes csko po pul roce, tvuj movement je opravdu spatny (prokazatelny na demu), jak dokazes strilet takhle? Kdyz miris do toho stropu, drzis tu samou mys, se kterou strilis. Docela usmevne, nemyslis? Neni pravda, ze tu chce spousta z nas mermomoci neceho dosahnout. Krome dieace tu nikdo nenapsal zadny rozvinuty nazor, ktery by neco vysvetloval. Proto jsem napsal svuj a poprosil jsem admina, jehoz nazoru si cenim a je prave pro unban, abychom tu mohli nejak vecne diskutovat.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  2. #32

    Re: hax --> Burak

    Mám otázku pro své mnohem zkušenější kolegy. To, co předvedl v prvním demu v čase cca od 17:30 (defend bomby ze shortu na A), jde opravdu udělat rukou? Nebo jen já v tom čase vidím to klasické nepřirozené cukání, které dělá každý druhý primitivní aimbot?
    Naposledy upraveno Grakon2702; 15-11-17 v 11:05.

  3. #33

    Odpověď: hax --> Burak

    Nemůžu si pomoci, ale začínám v tom vidět osobní rovinu. Něco jsem ti udělal?
    "Prokazatelně špatný movement" - to se tady banuje? Chápu, že se to tu děje u většiny koderů, ale brát to automaticky jako důvod k banu?
    Pokud chceš vážně vstoupit do role soudce, neměl by si moje žádné argumenty brát jako relevantní. To samo o sobě vytváří dojem, že si sám nejsi jistý.

    Už mi došly i ty nejvíc pro mě nepříjemné argumenty, kdy jsem musel vytáhnout část svého osobního život. Nebudu se k tomu vyjadřovat do konečného rozhodnutí.

    Tvarohu, jak kdysi řekl Winston Churchill: "Jen blbec nemění názory."

  4. #34

    Odpověď: hax --> Burak

    Jeste jednou ti odpovim citaci z predesle odpovedi, protoze ti zjevne usla pointa, proc zde zminuji tvuj movement.


    Kdyz miris do toho stropu, drzis tu samou mys, se kterou strilis.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: hax --> Burak

    Projel jsem časy vypsané u HLTV + první dvě kola, zbytek jsem nesledoval. Na těch časech není ani náznak ab, a už vůbec ne wh. S Bauerem jsme na to zkoušeli nahlížet různými pohledy, ale nemáme jediné vysvětlení, proč byl na základě toho HLTV udělen ban. Vůbec jsem neměl pocit, že by dával nějaké nesmysly. Normální hra průměrného hráče. V nadsázce jsem včera Bauerovi řekl, že kdybych šel teď na Classic, tak tam najdu víc lidí, kterým bych ten ban alespoň vymyslel a vypadalo to legit.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  6. #36
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: hax --> Burak

    Aby som ja niekomu dal ban, vacsinou hladam aspon 1 cas u ktoreho je nepochybne, ze cheatoval. Alebo 3 casy, kde je to to extremne pravdepodobne. V tomto HLTV nie je nic take, pride mi to trosku ako witchhunt. Zaraza ma mnozstvo adminov, co toto berie za jasne cheaty, podstatne podozrivejsie casy dokaze vygenerovat lepsi hrac na d2only za 20 minut.

    Burak je podla mna dobry admin a ako jeden z mala mi je tu ochtny pomoct, ked nieco potrebujem. Mysli to dobre ale ako chh mi pride, ze obcas robi zbrkle rozhodnutia :)
    Ja ked davam ban steam hracovi co to schovava, snazim sa mat aspon hodinu materialu. Proste sa divam na HLTV pokial nemam dost dokazov. Az ked som si uplne isty, davam ban.
    Obcas to trva par tyzdnov, ale je to lepsie ako toto. Aj keby ten hax cheatoval, tak teraz uz nebude a asi ho nikdy nechytis.
    Naposledy upraveno LeBaux; 15-11-17 v 12:31.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  7. #37
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: hax --> Burak

    Na serverech vídám spoustu lidí, co se neumí hýbat, neumí pracovat s radarem, se zvuky apod., přesto, jak to říci, slušně dávají, mají solidní skóre, a proč ? Protože trefí, nic jinýho. To někdy stačí.

    K Angelovi: Myslím, že HLTV jede na 30 fps, ne ? Každopádně, v obou případech je lepší demo.

    A jinak, nevím jak jiní, ale všímám si docela často, že hodně lidí dělá různé analýzy na cheaty, ale otázka je, kolik toho opravdu viděli/zažili. Já se třeba moc k ABčkům nevyjadřuji, protože v tom nejsem tak sebevědomej. Raději napíšu, že nevím, je to asi lepší, nebo nepíšu nic, pokud nevím, protože takovým názorem (když něco napíšu a nejsem si tím sám jistej) pak akorát zvyšuju šanci, že díky tomu bude špatný verdikt.

    Ale dobrý taky je, že tu konečně je nějaká žádost o unban, kde je konstruktivní diskuze a názory se vyměňují slušně a nějak se argumentuje.

  8. #38

    Odpověď: hax --> Burak

    /up

  9. #39

    Odpověď: hax --> Burak

    /up

  10. #40

    Odpověď: hax --> Burak

    Můžu vědět, kdy bude znám konečný verdikt? Přijde mi, že se tu zříkáváte zodpovědnosti.

  11. #41
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: hax --> Burak

    Na tvém SID není žádný aktivní ban, Burak ti dal už UB, každopádně dost schopných adminů napsalo, že je tvá hra čistá, tak to můžeš brát jako konečný verdikt
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #42

    Odpověď: hax --> Burak

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Pokud půjde o fail, nemám problém se ti omluvit a dát následný unban. Každopádně si prozatím stojím za svým banem.
    https://uloz.to/!ptSkgc3vwamG/hax-dust2-dem
    Díky všem za názor.

    Přeju co nejmíň podobných omylů. Věřím, že kdybych tu začal autisticky pořvávat, tak by rozsudek zněl jinak.
    Naposledy upraveno haxKODYOFFPLZ; 22-11-17 v 19:14.

  13. #43

    Odpověď: hax --> Burak

    Jsem nevedel, ze tu ode dneska mame tiskovou mluvci na konecny verdikty. Az budu potrebovat neco pretlumocit, urcite se ti, Britny, ozvu. Zrovna tedka mam nejakou novou zadost o ub, nechces tam neco napsat? Ted trochu vazne, fakt mas potrebu se vyjadrovat uplne ke vsemu na forku? Jestli ses o tuto zadost zajimala podrobneji, urcite sis nemohla nepovsimnout, ze mu Burak udelil docasny ub, nez on SAM napise, jestli mu ub necha nebo ne.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  14. #44
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: hax --> Burak

    Na HLTV jsem koukal znovu a spíš bych od Vás potřeboval vědět co se Vám nelíbí, protože vážně nevím co k tomu jinak napsat. Borec běhá zmatenej jak včela, to jak mu občas cukne ruka nebo míří do stropu, se děje ikdyž tam nikdo není a přisuzoval bych to buďto tomu, že hraje na stole bez podložky nebo má úplně napiču myšku, kterou když při pohybu trošku nadzvedne a zase položí tak mu to trošku ustřelí, už jsem se stím párkrát setkal. Jinak k akcím, který tady někdo z Vás vypsal, důležité upozornit, že recoil z HLTV je prostě krajně neobjektivní a neodpovídá úplně realitě :

    3:43 skočíš a následný dopad by ti měl vychýlit recoil, tobě však ne, je krásně vidět, jak to drží na hráčovi -skočí, dopadne a několik kulek letí dost nad hráče, takže recoil určitě není AIMBOTOidní, následně ho zabije klasickým 4 bullet tapem
    3:53 je tam vidět krásně to škubnutí, ale jakmile hráč zalezl za texturu (římsu), tak je recoil v pořádku - jop sice to škubne, ale všechny kulky (opět nefullautí, ale spíš to dávkuje) letí na úplně jiné místo než je postava T
    4:05 silent - určitě ne, zase tam pošle pouze pár kulek a všichni víme, že na blízko první 3 kulky z AK jsou jakš takš přesný, pak je vidět že mu recoil vytřelí nahoru a zbytek kulek letí nad postavu T
    6:45 proč jsi skočil s crossem na něm? (ano dupání jsem slyšel taky, ale takhle skočit...) - tady mi nepřijde nic divnýho
    7:26 ale notak, takhle s střílet s kalachem nejde - běžný frag, první kulka letí přímo pak minipauza a další 2 opět do stejného místa, nic zvláštního
    9:10 deagle silent - první rána vedle, druhá klasickej deagle švih, dělá to každý...další T, které se objeví zabíjí až na 5 kulku, kdy mu to lítá všude jen ne do T
    10:15 - 10:30 tady je to jasně vidět - tady opět nevidím nic nenormálního, klasickej 3 bulletovej výstřel, úkrok, výstřel

    Jinak obecně nemám problém přijít na TS a projít to celý, jestli potřebuje někdo bližší vysvětlení.

    A sry za zpoždění, ale už sem velkej kluk s moc povinnostma :-/
    Naposledy upraveno dlxsf; 22-11-17 v 22:58.

  15. #45
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: hax --> Burak

    Pozrel som si demo a nic zaujimave.... za mna clear
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •