Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 235849)
    [AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 23 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Nevhodne chovani na serveru velka historie na ostatnich steamech (hlasil Deda z Depa)'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < JacutoruLw0w >
    [AMXBANS] Tvuj nick: JacutoruLw0w
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:224625920
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:224625920
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.179.111.202
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.179.111.202
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Grakon2702 >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 mini
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Za to ze spesl je tak trochu "idiot" a zepta se me kdyz jsem u CT jestli mam mikrak ja mu reknu ze ano a on me prehodi a normalne se ho ptam proc me prehodil a on mi rekne protoze jsem to rekl jak dement a zarval jsem do toho tak at se nedivim tak at se nedivi ze dostal sadu PS ban na jb mi klidne nechte chci hrat dusta :))))

  2. #2

    Re: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Zopakuju to, co jsem ti psal do chatu i pro ostatní adminy. Jako hovado se chováš i na ostatních serverech, takže si myslím, že v tomhle případě je jedno, jestli máš ban jen na jb nebo na celou Kotelnu. Svoji vinu si mi uznal sám, takže tu k tomu žádné důkazy házet nebudu. Koneckonců, chatlog si mohou zobrazit všichni. Co se týče tvé historie na ostatních steamech, to snad taky netřeba zdůrazňovat.

    Poprosím ostatní adminy, aby se k tomu vyjádřili. Momentálně jdu pryč a vrátím se až pozdě večer.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Ahoj, kdyby jsi mi normálně řekl ano mám nechal bych tě u ct ,jelikož jsi zařval jak největší ňouma přesunul jsem tě aby jsi se zklidnil,nečekal jsem že se do mě pak takhle pustís.Zneprijemnil jsi hru celému serveru když jsi se začal chovat jako neposlušný pubertak. Tvoje historie mluví za vše máš víc steamu a vsude ban za nadávky nebo podobné. Za mě by tu takový hrací vůbec neměli být, ti kteří mají velké řeči ve hře do rodiny a dále a neumí přijmout daný fakt že něco udělali špatně. Toť vše za mě myslím si že Grakon byl ještě mírný vzhledem k tvé historii.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Řekl jsem ti normálně ANO, nezařval jsem vůbec, pokud mě bylo slyšet nahlas tak to bylo boostnutym mikrofonem a na to si mě mohl upozornit než si mě přesunul, kazim hru? Jak? Že dělám vzpoury? To je normální si myslím. Viz ten hráč jak se jmenoval něco CZ přesunul si ho od ct i když měl taky mikrofon :) Asi protože to bylo dítě, nevím. A to že mám vyprsele bany za obcházení nemá co dočinění s touhle debatou. A myslím si že jiní hráči jsou na tom s chatlogem mnohem hůře než já a dostávají bany max na 1-3dny

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    O vzpourach není řeč ty klidně dělej... A boostnuty mikrofon to vážně nebyl a normálně jsi neodpověděl... druhého hráče asi FrameCZ myslím nepamatuju se přesně jsem přesunul kvůli tomu že nechtěl simonovat a radši řekl ať ho zabijeme což jsem urychlil a nemáš bany jen za obcházení ale aj nadávání.... mohl jsem tě upozornit to ano ale jak vidím u tebe by to stejně nepomohlo

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Jak to můžeš vědět že by to nepomohlo, k těm banům které jsou i 2 roky staré, jsem dostal za vulgarismy max 5banu

  7. #7

    Re: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Tak jsem zase tu a tentokrát tu podám bližší info.

    Ban platí na všechny servery, protože byl dán z webu. Toto je tvůj dnešní chatlog:

    Spoiler Spoiler:


    V tomto případě se bohužel projevila chyba chatlogu a u spoustu záznamů s nadávkami chybí nějaké části. O tomto problému jsem se zmínil blíže tady (pouze pro adminy). Poprosil jsem dědu, aby v případě potřeby doložil zbytky těch vět. To však není potřeba, neboť jsi svoji vulgaritu sám uznal.

    Kdo je líný hledat, tady je jeho chatlog za poslední měsíc. Je zde vidět, že hrubě nadává na všech serverech a nestydí se do toho tahat i rodinu. Nadávky na rodinu a na AT jsou zde přísně trestány, ty ses projevil v obou případech. Spešl sice není admin, ale má k němu blízko.

    Spoiler Spoiler:


    O těchto steam IDčkách mohu 100% říct, že jsou tvoje, neboť sis u nich minimálně jednou požádal o UB zde na fóru:

    STEAM_0:1:38930089
    STEAM_0:0:190124697
    STEAM_0:0:224625920

    Toto je historie banů na danných ID:
    Spoiler Spoiler:


    Zda byl dán přesun oprávněně, o tom už můžeme polemizovat, to se ještě musí pořešit. Já ti dal ban za nevhodné chování. V historii máš několik banů za demenci, spam, vulgaritu a otravování hráčů, což všechno v podstatě spadá do té jedné kategorie, za kterou jsem ti ten ban dal. To, kdy ty bany byly dány, nenese žádný význam.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-11-17 v 21:51.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Přesun byl dán na základě toho, že zařval do miku, že má mik, což se mi zdá jako nesmyslný přesun. Takže asi díky tomuto vznikl celý tento problém s vulgaritou. Možná je někdy lepší nepřesouvat hráče za každou blbost. V logu si použil nadávky, které se zde netolerují a mohl ses tomu vyhnout, ale jak asi říkám, celé jádro problému vzniklo úplně zbytečně.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Kdyby se se mnou bavil normálně šlo by to vyřešit jinak než takhle. Ale vem si že se slušně zeptáš a on na tebe začne drze ječet. A pak se chová takhle

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Drze ječet ? Kámo, zeptal si se JacutoruL máš mik ? A já řekl Jo kámo mám ale bohužel jsem měl zaplý boost mikráku takže to znělo že jsem zařval, mluvil jsem s tebou normálně dokud si mi neřekl do voicu že jsem to řekl jako uplný dement pokud bych to tak neřekl tak mě nepřesuneš, zajímavé.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Já nemám důvod tady lhát pořád je to t ve tvrzení proti memu. Ale to stále nic nemění na tom že jsi se začal navazet do mě rodiny. Nepřišlo mi to tve "jo kamo" normálně řečeno boostem. Btw poprvé jsem řekl ze jsi to řekl jako jouda pak jsi začal nadávat a já řekl že kdyby jsi to neřekl jako dement bylo by to v pohodě

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    A jak jsem ti to měl říct ? Měl jsem být ticho ? Měl jsem mirkák měl tak co

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Měl jsi to říct v klidu a normálně jako každý hráč

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    A jak jsem to řekl ? :D :D :D :D Lol to je moc

  15. #15

    Re: JacutoruLw0w (jiny hrac) --> Grakon2702

    Bohužel, nebyl jsem na serveru, nemohu tedy posoudit vážnost situace během kontroly. Já osobně bych však jedno zakřičení do mikrofonu neřešil. Ten přesun se má používat na nejhorší situace, kdy hráč nemá mikrofon, nebo nezná nejzákladnější pravidla hry. To je téměř ta samá situace, která se řešila u DeadJoye, když dal přesun za napsání "kkt" do chatu. Tam jsem napsal to samé. Když tak si to může každý na fóru dohledat. Snad se na mne Dědo nebudeš zlobit, ale v tomto případě jsem na straně hráče yured. To ho však vůbec neomlouvá za použité nadávky.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-11-17 v 22:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •