Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Stížnost na admina Koprakek

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Exclamation Stížnost na admina Koprakek

    Chtěl bych vznést oficiální stížnost na admina Koprakek.

    Zde na fóru je uveden jakožto moderátor, nevidím však rozšíření jeho pravomocí, co se týče nabírání adminů. Na základě svého vlastního rozhodnutí locknul mojí žádost, aniž by k tomu měl jediný důvod. Fráze "Nesplňuješ podmínky pro přijetí." je hodně široký pojem a myslím, že takové věci by měl rozhodovat Saintpepo, jakožto náborář.

    Dále by mě zajímala ona situace, na základě jaké skutečnosti dostal hráč _AngeL ban na fóru, proti kterému pravidlu se provinil?

    Očekávám prověření někým kompetentním, ideálně Kotlem a vyjádření samotného aktéra, co ho k tomuto kroku vedlo. Požaduju omluvu za psychickou újmu a pokárání oného admina, díky.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Stížnost na admina Koprakek

    Marek, stratil si moralny kredit, Kopr urobil podla mna spravne.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Stížnost na admina Koprakek

    I když se mi koprakekovo zachazeni s pravami moderátora na forku nelibi, nemohu proti nemu vystoupit, a něco napsat na jeho osobu, protože jsme kolegove, a v AF jsem se několikrát docetl, ze AT by mel drzet při sobe, je to take z toho duvodu, ze by byly moje posty stejne smazany, jako tomu bylo ZDE, kde sice moje posty souvisely s tématem, ale nejspíše se slovo vagina bere za sproste slovo.

    Nyní se vyjadrim k Angelovemu banu na forku, ke kteremu urcite nemelo dojit, nejspíše doslo k nejake interni chybe, a to uz při zakladani fora, kdy mel Kotel jasne myslet na to, ze se budou na herne zamerenem portale, resit rozesilenane fotografie lidi, kteří jsou blizce s portálem spjati, a nezapsal to do pravidel fora. Je zcela jasne, ze za vinika cele udalosti muzeme oznacit Kotla, který proste ten portal vede spatne, at uz ze strany toho, ze nemysli na generaci lidi, kteří uz nepouzivaji mobilni telefon pouze na volani a nastavovani si budiku do práce, ale pro foceni si svých tel a prirozeni, a rozesilani jich svým na 100 % budoucim partnerum az do konce života, ci ze strany spatneho nastaveni serveru, nic nedelani proti cheatrum obchazecum, ohrivani si jogurtu v mikrovlnce, atd, atd...

    Tobe mohu sdelit pouze to, jak cela situace dopadne. Vim, ze je to ode mne malo, ale jak uz jsem zminil v jednom threadu, snazim se pomoci adminum v reseni složitých situaci, na které jsem tak trochu expert samouk, no a prave nyní tato situace nastala, takze mohu ukazat sve dovednosti. Několik dalších uzivatelu se zabanuje, protože podle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů je při prokázání základní sankce ve výši 100 tisíc, pokud se jedná o osobní údaje typu: jména, adresy, osobní čísla, atp. Pokud se však již jedná o fotografie a k tomu přiložené jméno poškozené osoby, tak je možná žádat až milion. Ptas se jak to vim ? Mam ted na zachode sbirky zakonu jako zachodove cteni. Dovoluji si pokracovat, Angel muze byt v peknem prusvihu, a další zmineni si stejne budou na forku zakládat další ucty, protože je csko jako takove nezajima, a uz ho nehraji, ale jelikož nemaji co na praci v realnem zivote, nez reseni sracek ostatních lidi zde na forku, tak je jim jedno kolik dalších banu dostanou. Saintpepa bude zdesen, jak mohlo k takove chybe dojit, když nabor probiha velice opatrne a trva pulroku minimalne, a za par dni se na dany konflikt zapomene, protože to urcite nebyly jedine fotku, a navíc ted se spousta lidi chvástala v chatboxu, ze se vyfoti, a take poslou, takze uz cekam na vase pindiky chlapci MRK MRK... Koprakek potrestan nebude, protože nasili na detech je v naší republice, jiz rovněž zakazane, a proto vznikaji takoveto LUV STORIES, jelikož ani vlastní rodice nemohu diteti v dnesni době dat poradne přes drzku, jinak by je dite mohlo dat k soudu.

    Podle mého skromného nazoru by se mohl tento thread hned locknout, protože jsem udelal pravdivou predikci celych udalosti, a my muzeme jen cekat, jestli jsem mel pravdu nebo pravdu mel.

    Aby muj příspěvek jen nebyl o tlachani do vetru, protože kdo by chtěl takovou slohovku cist, tak si dovoluji udelat malou reklamu pro NS hrace.


    STAHNETE SI NOVEHO KLIENTA OD KOTELNY, POMUZETE TAK RYCHLEMU PRECHODU NA KOMPLETNE NOVE CSKO, KDE UZ BUDE KONEC VECNYM CHEATRUM, A TAKY ZISKATE ROCNI VIP VE FORME TOHO, ZE SE VYHNETE V REALNEM ZIVOTE ROZESILANI OSOBNICH FOTOGRAFII, A RESENI NASLEDNYCH SRACEK KOLEM TOHO, A STANETE SE NERDEM, KTERY MA VLASTNE POUZE HRANI SVEHO CSKA, ALE TOHO SE DA NAROZDIL OD POSMECHU A URAZEK, ZBAVIT TIM, ZE SE PREPNETE DO REZIMU OFFLINE.
    Klienta stahnete ZDE.
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 19-11-17 v 16:24. Důvod: Opraveni politicky nekorektnich slov
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  4. #4

    Odpověď: Stížnost na admina Koprakek

    Nehodlá se tím snad někdo vážně zabývat, že ne?


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  5. #5

    Re: Stížnost na admina Koprakek

    Jsem nevěděl, že locknutí žádosti jednoho cheatera udělá takový rozruh.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na admina Koprakek

    K tvé 1. otázce, Kopr má z jistých důvodů oprávněno dávat lock u žádostí o práva, které nevyhovují, pokud se však Pepa rozhodne časem jinak, tvou žádost odemče, ale zatím tomu tak nebude.
    2. otázku zcela správně vysvětlil Fizzy, to co provedl Angel tu absolutně nemělo co dělat a je to dokonce i protizákonné.

    To je asi vše co bys měl vědět a tímto zamykám toto téma, aby si někdo nemyslel, že si tu Kopr dělá co chce.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •