Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    44

    Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 236782)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Weratmaer Drakespine >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Weratmaer Drakespine
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:63023744
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:63023744
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.136.159.28
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.136.159.28
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < NarutoO >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_dust2)


    Poznamka:



  2. #2
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Naposledy upraveno NarutoO; 24-11-17 v 15:31. Důvod: hltv

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    44

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Vyberám časy, ktoré si myslím, že sú najpodozrivejšie na to aby som mohol niečo mať.

    Demo č.1:
    1.) 1:19-1:33 Hneď na začiatku mu bolo vidno hlavu nad tým kopcom a keď som zašiel do tunelu len som si predmieril na ten kopec a ešte som na ňom ani nemal cross. ďalej som ušiel do tunelu s tým, že ho skúsim vylákať
    pred tunel. Avšak on sa rozhodol ísť po krátkej a tak som len chcel skúsiť nasadiť jednu cez stenu. Nevydalo. Neskôr bol zabitý normálne. Podľa mňa je všetko pekne počuť.
    2.) 1:54 Strieľa z krátkej po mojom spoluhráčovi. Skúsil som dierovať. Nakoniec som vybehol ale zle som si to načasoval.
    3.) 3:17 Počuť ako beží.
    4.) 3:21 Na krátkej sa strieľa. Hádam dakto príde.
    5.) 3:34 Počuť kroky.
    6.) 3:38-3:43 Skočil som na rampu s tým, že budem pozerať ten podchod. Uvidel som ako sa zopár Tčiek narodilo a prebehlo smerom ku vlajke. Čakal som teda, že niekto príde od tadiaľto. Započul som aj kroky od tunelu, ale keď som si ho išiel pozrieť kukol som si aj radar a tam som si všimol, že ide môj spoluhráč.
    7.) 4:22 Pri prestrelke na strede som na poslednú chvíľu započul kroky na Bčku otočil som sa a normálne zabil.
    8.) 4:32-4:45 Je pekne počuť ako Tčko beží do tunelov. Myslel som si, že hráč pôjde cez B tak som sa chvíľku strieľal na tom strede a potom som zamieril ku B dverám chôdzou aby mňa samozrejme nebolo počuť a mohol som protihráča prekvapiť.

    Demo č.2:
    1.) 19:53-koniec dema Zobral vlajku išiel cez dlhú. Skúsil som dierovať pri tej bedni(ale neviem kde presne sa dieruje len som skúsil) pričom som začal dierovať skôr než tam došiel(podľa tých čiar usudzujem). Samozrejme v hre som sa riadilradarom a zvukom. Keďže mal vlajku bolo ho na radare vidno a tak som skúsil dierovať keď sa objavil v strede môjho radaru. Pokračoval ďalej na dlhú. Keď som ja vybehol z rohu on zabehol a dal som náhodu ranu cez stenu. A tu si mi dal ban za WH keďže som si ho pozeral cez stenu. Neviem to bolo moje predmierenie. Chápem, že ti prišlo čudné, ale toho chalana som videl, počul aj na radare bol. Tak som sa riadil týmto a úplnou náhodou som ten cross držal pekne na ňom :D


    Poprípade ak nájdete ďalšie časy vypíšte mi ich tu a ja si ich skúsim obhájiť :)
    Naposledy upraveno PiggiE; 24-11-17 v 16:00.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    clear

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Ahoj, už je to asi po druhý nebo po třetí, co Sebastián dostal ban za cheaty, stejně jako u ostatních banů i tento je fail, clear.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    44

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Ahoj, už je to asi po druhý nebo po třetí, co Sebastián dostal ban za cheaty, stejně jako u ostatních banů i tento je fail, clear.

    Tak za toto si zaslúžiš fidorku :D

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    clear
    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Ahoj, už je to asi po druhý nebo po třetí, co Sebastián dostal ban za cheaty, stejně jako u ostatních banů i tento je fail, clear.
    Co jsem koukal, tak dostal ban za AB, to se vůbec neodvažuju posoudit, ponevadž mi to laguje jako kráva.

    Koukal jsem na celé HLTV a opravdu klasický WH tam není. Občas to pálí pěkně vedle. (třeba hned při začátku nad vratama za CT) Hodně z těch věcí se, a to je pravda, dá poznat sluchátkama. Nicméně když dvakrát walkuju celou štreku z ct spawnu a pokaždý mě sejme, tak je to dost podezřelý. Permanentně pálí po spoluhráčích, na předchozí mapě díroval spoluhráče, kterýho musel vidět na radaru. Spoty čekuje random, někdy jo, někdy ne. Ta akce na konci dema označeného číslem tři je dost absurdní. Pokud vidím, že mi enemy odnáší flagu, tak krásně podle radaru vím, kde je, začnu ho dírovat hned. A ne až když zjistím, že mám vlajku pryč. Pokud je to zkušený a čistý hráč, pak by do něj bez zaváhání střílel.

    Takže za mě je to radar/čáry.

    Před časem jsem koukal na hlášení cheaterů/stížnosti a máš tam pěknou sbírku. Vypozoroval jsem jednu věc, totiž že někteří cheateři perfektně a bezchybně hlásí. Zdá se mi, že to je i tvůj případ. Nehledě na to, že ses kdysi dotazoval na "Seznam adminů", no, máš to asi na háku.

    Počkám na vyjádření ještě někoho dlašího (jinak díky Samčo a Seabi) a popřípadě vybavím UB.

    Zdar
    Naposledy upraveno NarutoO; 25-11-17 v 20:04.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  8. #8

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Bude ďalšie VIP? (za mňa clear)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Jo, toto je čisté, můžeš dát unban.

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Bude ďalšie VIP? (za mňa clear)
    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Jo, toto je čisté, můžeš dát unban.
    Díky za názor, kluci,

    Máš UB, omlouvám se.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    44

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Co jsem koukal, tak dostal ban za AB, to se vůbec neodvažuju posoudit, ponevadž mi to laguje jako kráva.

    Koukal jsem na celé HLTV a opravdu klasický WH tam není. Občas to pálí pěkně vedle. (třeba hned při začátku nad vratama za CT) Hodně z těch věcí se, a to je pravda, dá poznat sluchátkama. Nicméně když dvakrát walkuju celou štreku z ct spawnu a pokaždý mě sejme, tak je to dost podezřelý. Permanentně pálí po spoluhráčích, na předchozí mapě díroval spoluhráče, kterýho musel vidět na radaru. Spoty čekuje random, někdy jo, někdy ne. Ta akce na konci dema označeného číslem tři je dost absurdní. Pokud vidím, že mi enemy odnáší flagu, tak krásně podle radaru vím, kde je, začnu ho dírovat hned. A ne až když zjistím, že mám vlajku pryč. Pokud je to zkušený a čistý hráč, pak by do něj bez zaváhání střílel.

    Takže za mě je to radar/čáry.

    Před časem jsem koukal na hlášení cheaterů/stížnosti a máš tam pěknou sbírku. Vypozoroval jsem jednu věc, totiž že někteří cheateři perfektně a bezchybně hlásí. Zdá se mi, že to je i tvůj případ. Nehledě na to, že ses kdysi dotazoval na "Seznam adminů", no, máš to asi na háku.

    Počkám na vyjádření ještě někoho dlašího (jinak díky Samčo a Seabi) a popřípadě vybavím UB.

    Zdar
    Strielanie po vlastnych cez stenu. Keby som mal WH nestrielam po vlastnom cez stenu a nie vždy si kontrolujem radar. Z Tuscanu ti viem dodať demo z môjho pohľadu ak máš záujem.

    Ku tomu tvojmu chodeniu po tichu sa neviem vyjadriť snáď len intuícia tak ako aj s mojím kontrolovaním rohov. Kontrolujem len tie pri ktorých mám pocit, že tam niekto bude.

    Zoznam adminov som si vtedy pýtal pretože som začínal jak na serveru tak aj s chytaním podvodníkov a chcel som vedieť mená adminov aby som zbytočne nespamoval “!” keď už niekto došiel.

    A nemôže byť človek dobrý cheat hunter bez toho aby mal WH alebo AB? Toto trošku nechápem.


    Edit: V poriadku nič sa nestalo. :)
    Naposledy upraveno PiggiE; 25-11-17 v 20:42.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Weratmaer Drakespine --> NarutoO

    Vyřešeno.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •