Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žiadost o práva JailBreak.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Red face Žiadost o práva JailBreak.

    1. Nick: TheDark
    2. Steam nick: TheDark
    3. Steam ID: STEAM_0:1:224056444
    4. Vek: 15
    5. Niečo o sebe: Volám sa Rudolf. Pochadzam z Bratislavy. Moje hobby sú hranie fotbalu a hranie PC her. Hrám Counter Strike 1.6 5-6 rokov a baví ma mód Jailbreak.
    6. Prohrešky či bany: Jeden ban som dostal ale ponaučil som sa. viz. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=203862
    7. Prečo by som sa chcel stať adminom: Ako každý človek, ktorý sem píše žiadosť chcem pomáhať portálu, zaistiť poriadok a uľahčovať hru. Ale z môjho pohľadu nie je úlohou administrátora len robiť poriadok na serveri, ale aj vedieť pomôcť a poradiť hráčom, ktorí sú noví či majú nejaké medzery či už v pravidlách či v hre. Vysvetliť im, kde robia chybu a čo hovoria zle. Nasmerovať komunitu tak, aby bola čo najkvalitnejšie a trestať tých, ktorí ju výrazne narušujú a kazia hru ostatným.
    8. Porušovanie pravidiel hlásim cez forko alebo píšem adminom.
    9. AMXX skúsenosti.

    Ďakujem za prečitanie mojej žadosti.


    Dark
    Naposledy upraveno darkkk; 07-12-17 v 01:58.

  2. #2

    Re: Žiadost o práva JailBreak.

    Ahoj, není to tak dávno, co jsem tě upozorňoval na chatlog. Tohle je výňatek z chatlogu od 4.12. (dále už nic není):

    Spoiler Spoiler:


    Je fakt, že si tady nahlašoval hodně, což je dobré. Na druhou stranu se mi z tvé strany nelíbila jedna věc. Párkrát, když jsem projížděl tvá dema, tak jsi ostatní hráče jakoby naváděl k tomu, aby vznikla problémová situace, jen aby to v tom demu bylo. Např., když si tam někdo přišel zafragovat do cel, tak jsi tam psal "nechte se zabít". Nebo na začátku dema jsem tam myslím viděl něco v tom smyslu, jak jsi psal "udělej to znova" či "co jsi říkal?". Chápu, že když už točíš demo, tak se tam toho snažíš zachytit nejvíc, ale určitě bys neměl schválně vyvolávat špatné situace. Prvotním společným zájmem všech hráčů na serveru je přece to, aby hra probíhala v klidu.

    Ikdyž si mi toho opravdu hodně nahlásil, za což ti i děkuji, musím být proti. Nejsi podle mne dostatečně vyzrálý.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Dakujem za vyjádrenie Grakon :D
    Naposledy upraveno darkkk; 07-12-17 v 07:58.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Proti viz. Grakon. Ten chatlog je pro mě nepřipustný jakožto vizitka admina. Fůrt si stojím za tím co mi napsal jeden z adminů, když jsem měl ještě spešla "Každý je občas ku..a sprostý" ale toto je moc.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Niektoré veci som nepísal ja je to len bind :D

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Ahoj, sice jsem admin krátce, ale jako spešl jsem tě vídal, grakon tu napsal argument se kterým souhlasím a navíc toto je 2. žádost za poněkud kratší dobu, takže já budu také PROTI

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Myslím si že aj keby som mal ten chatlog uplne čistý, boli by ste všetci ajtak PROTI
    Nedá sa nič robit mno :D

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Ne, viz
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Okej pohoda :D

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Darku? :D Neviem, že či tebe, ale asi tebe som písal, že by si si mal zmeniť to správanie ináč ti tá prvá žiadosť neprejde. A kuk chatlogu víz Grakon :D.
    Hlásiš mne, na forku, iným adminom a aktívne, ale vizitka, čiže vystupovanie na servery, ktorý by mal admin spĺňať by malo byť na nejakej úrovni a mal by si to dokázať ako hráč. Nechcem ti nijak zlé, ale na základe toho vystupovania by to neprešlo. Som PROTI.
    Neprestávaj hlásiť, pretože to máš len ako +, ale zlepšiť správanie by sa hodilo.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Citovat Původně založeno DRKs Zobrazit příspěvky
    Myslím si že aj keby som mal ten chatlog uplne čistý, boli by ste všetci ajtak PROTI
    Nedá sa nič robit mno :D
    Pokud mas tento typ mysleni i v realnem zivote, tak je mi te lito, jelikož podle toho co jsi napsal, pujdes zítra vykrást postu, ale s tvoji chytrosti te stejne chyti, protože u dveri, kde bude napis tlacte, místo toho aby jsi je otevrel, se u nich vyseres. Pujdes na par let do vezeni, a az te propusti, a budes si hledat praci, tak při pracovnim pohovoru te odmitnou s tim, ze nemas cisty trestni rejstrik, avsak ty jim na to pohotove odpovíš, i kdybych mel cisty trestni rejstrik, stejne by jste me nezamestnali Nedá sa nič robit mno :D Pak se budes valet doma, nebo skoncis na ulici s vidinou toho, ze se objevi Bejr 2 a bude s tebou natáčet dailyvlogy, smutny to pripad. Jen te chci poprosit, pokud skutecne takto dopadnes, zajdi do verejny knihovny, usedni k pocitaci, a napis mi zde na forku soukromou zpravu, ze jsem mel pravdu. Ja si potom nafackuju, protože jsem se mohl zivit jako vestec, a mohl pit drinky na plazi v malibu.

    K zadosti jako samotne se radeji vyjadřovat nebudu, docetl jsem ji pouze do bodu 4, takze by moje proti nemelo takovou vahu, poněvadž jsem neprecetl celou zadost.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Dakujem za vyjádrenie KajSínek a Fizzy :D
    FTP

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadost o práva JailBreak.

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •