Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: nihilia

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    nihilia

    nepatri uz do at teamu kdyz ho vyprovokuje jen blbe "drz hubu" a kvuli tomu da ban...a to uz psalo hodne lidi ze banuje, kdyz je v nervech nebo ho nekdo stupidne vyprovokuje.

    kdyz je vklidu nedava bany ktere ma davat, kdyz mas spatnej den tak da tolik stupidnich banu az je mi ho lito

    prosim o odebrani prav, uz to nepotrebuje kdyz ze svyma nervama neumi :) a to uz se budes i zenit brzy, budes vychovavat svoje deti v nervech jen kvuli tomu ze ti random hrac rekne drz hubu? :D:D:


    vzpamatuj se a dej mi unban... sam vis ze to byl zbytecnej ban....je to stiznost i zadost o unban, takze to tu nechte.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951

    Odpověď: nihilia

    To samé je i zde --> http://csko.cz/forum/showthread.php?...-gt-_Koprakek_

    Asi společně s Nihiliou myslíme.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Re: nihilia



    Proti UB. Známá firma.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: nihilia

    S UB nepočítej a neotravuj mě s těma tvýma nesmyslama. Je zajimavé, že 98% hráčů hraje normálně a dojdeš ty a hnedka tam meleš do mikrofonu kraviny a když ti někdo něco řekne, tak ho hnedka posíláš do prdele apod.

    Je ti přes 20 roků, tak se podle toho začni taky chovat a pokud se tam chceš "vytahovat" před nějakýma desetiletýma děckama a dělat tam ze sebe zajimavého, tak to je spíše smutné, že se snižuješ na jejich mentální úroveň.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: nihilia

    Ja nechapem preco stale nema permu aspon na ttt? Vsak jeho historia je dost velka stale dostava bany a je nepoucitelny....PROTI UB

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: nihilia

    naser si vis jak to bylo a pises hovna.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: nihilia

    Nihilia ak rozpráva somariny do mikrofónu alebo tam spieva tak ho kickni. Ja mu to robím vždy a teraz keď prídem na server tak je kľudný lebo vie, že ak začne robiť somariny tak mu dám kick. Samozrejme som proti ub keďže si viem predstaviť čo tam robil.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: nihilia

    hej tam mi dej unban nihi a kdyz budu delat somariny tak mi date perma a hotovo konec smytec co?

    ale napisu vam to jak to bylo, detektiv byl pod palbou, rikal proste ze je to oplatka, a s klidem hraci ho nechali projit
    no ja pak do mikrofonu rikam ze proc ho nezabili, at to nehrajou, ze jsou ubozaci a to se nihimu nelibilo asi nebo mi to chtel oplatit ze srandy
    tak napsal je to kotlicek, kdo ho nezabije bude ubozak, no a uz xkrat jsem mu vysvetlovat ze hraju ze srandy a neberu to vazne tu hru, tak jsem mu proste rekl trosku vic nahlas drz hubu nihilo a dal mi ban...tot vse nic to nebylo

    nihi ja za to nemuzu ze mas spatne dny, i my mame spatne dny a musime to prekousnoout :) pokud mi neverite tak neverte, ale takhle to bylo a za toto ban,fuuu trochu divny.
    Naposledy upraveno Kotlys; 06-01-18 v 14:55.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: nihilia

    PROTI UB + jsem za prodloužení a to rapidně a ne jen na TTT.
    E: Víš co kotlicku ... mám krámy takže i blbou náladu ... ale podle tebe to tak má asi celý AT.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: nihilia

    ty se nevyjadruj jb admine, nestojis ani za kus reci
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: nihilia

    Z celého svééého srdíčka se ti omlouvám za mé vyjádření.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: nihilia

    Lebo ty teda stojis Kotlicek :) Ani by som sa ti sem nevyjadril len o5 si dostal ban a znova za nic nemozes a ban bol nepravom ako stale :) Si proste idiot co sa nevie spravat a preto by som bol rad kvoli tvojej histori a tvojmu spravaniu aby si dostal permu na ttt lebo tak ci tak dostanes dalsi a dalsi a dalsi ban...

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: nihilia

    S takou históriou akú tu máš by si radšej ani nemal nič do chatu písať. Ako som už tvrdil dávnejšie, takýchto ľudí tu naozaj netreba.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: nihilia

    Proti UB. Vzchop sa už kotlicek a začni sa správať normálne, chováš sa jak 14 ročné decko. Buď rád že tu stále môžeš hrať s tvojim správaním.
    - techtrance - psytrance -

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: nihilia

    “hl. hrac” nic ve zlym, umis byt pohodar na tsku pri gedru ale ta tvoje pisnicka, jak je to nepravem je dost ohrana, proti ub.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •