Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: žádost o zrušení dvou map

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    žádost o zrušení dvou map

    Ahoj, žádám o zrušení o 2 mapy.
    Jedná se o huntic a o dust2_longb.
    Důvod? Mapy jsou nevybalancovány.. Na hunticu se T rozběhne a hned má HP dole, kvůli děrování CTček.. dust2_longB je to samé, ale k tomu T hodně často kempí..

    Ohlasy..

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Huntic určitě zůstane, longb je nová mapa, která byla dost hraná. Spawny jsem na ni změnil tak, aby když Tčka pushnou, byly v katech první.

  3. #3

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Já souhlasím tady s Splaxsem, huntic za Tečka úplně nenávidím, protože vyběhnu ze spawnu bum dostanu wipem a je po mě. A za CT se prostě kempý plant a "děrovací stěna" a děruje se. Nevim, ale kdyby se měl huntic zachovat tak bych udělal to aby se ta stěna nedala děrovat. Longb jsem zatím moc nehrál, ale mě osobně moc jako dobrá mapa nepříjde z dvou důvodů, za prvé: Je jedno kdo je dřív v katech stejně se přes ně bude děrovat skrz stěnu vedle tunelu z B plantu, za druhé: furt tam budou létat granaty(ale ano uznávám že to tak je i normálně bez CODka) zatím bych třeba navrhnul to samé co na hunticu aby se ta stěna nedala děrovat.


    Hezký zbytek dne přeje ^[I]^d^[K]^

  4. #4

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Tak huntic by som nechal, musite sa len naucit chodit tak, aby vas netrafili CTcka, od T sa da tiez pekne podierovat. Long by som zrusil, je jedno ako si to upravil, ked ti hraci proste nebudu rushovat a vacsina z nich ostava na spawne/z pohladu T pisem/ to je vsetko :)

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    huntic bych nechal ale jen bych poupravil texturu :))) dust_longb je mapa která mě štve v tom že když mají 2x grena nemáš šanci projít takže za T můžeš maximálně bránit ale když jen bráníš hráči si stěžujou Burak1 a ten push co jsi dal je taky k ničemu :)) oni se tam zakempí na rohu na krabici za těmi bednami co tam jsou a vysvětli mi jak projdeš ? takže pro T je to vélká nevýhoda :)) je to nedomyšlená mapa podle mého názoru :)))

  6. #6

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Stále to budem točiť dookola. Malé mapy sú stavané pre malý počet hráčov. Votujú sa len z jediného dôvodu a to že sa tam rýchlejšie expí ako na veľkých.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Kambodži
    Příspěvky
    17

    Re: žádost o zrušení dvou map

    Superkidi > Na Hunticu se nedá naučit chodit z T strany, tak či tak dostaneš palici a akorát se nasereš.. Ok když budeš mít nad 220 hp nebo notes či neomex tak to možná projdeš, ale šance je malá.. Popravdě vždy když naskočí takové mapy, radši to vypnu a počkám si.. Vždy si najdou nějaký způsob jak to proděrovat, naprosto zbytečná mapa Huntic, a o LongB nejde ani mluvit.. Grenadier - AWP a nedostaneš se nikam, další zbytečná mapa. Chápu, že děcka co expí 24/7 se jim Huntic a LongB hodí pač chcou mít 150 lvl a něco znamenat, ale ani tak nic nebudou znamenat, pač to nenaexpili skrze normální klasické mapy. Být rozhodnutí na mě, neupravil bych je, ale totálně vymazal z COD serveru.. a Jak Indi píše, malé mapy jsou stavěné pro malý počet hráčů, ok Snow se automaticky změní když dojde nad určitý počet hráčů, ale co Huntic a LongB? ať je tam 10 či 25 hráčů, mapa se automaticky nezmění.. když už tak to nastavte třeba 6 hráčů na každé straně, pak se lidi odnaučí jí hrát..

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Zbytecne tema :) , smazat je blbost, huntic je jedna z nejhranějších map :) , a longb se taky hraje casto, vzdyt nemusis byt furt připojený, když si to hráči odhlasujou, tak ví do ceho jdou, kdyby meli stejny problem jak někteří jedinci tady, tak pro ni nebudou hlasovat, a jestli te nejake mapy nebavi, tak si zahraj na jinem serveru, nebo to vypni :) , taky mam par map co me nebavi, ale proc je rusit, kdyz to nekoho bavi, uz takhle tam hraje malo hráčů, zrusis par map a kidi co hrajou jen tyhle mapy odejdou a uz tam nezbyde vubec nikdo

  9. #9

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    na hunticu maju CT vela vyhod a mozu hrat ovela agresivnejsie ako T. za T je to velakrat len o vyckavani do poslednej chvile.
    longb je najhorsia mapa ked je vela hracov za T neostava nic ine len cakat na spawne kym sa to trochu ukludni.

    Problem obidvoch map pre T je v tom, ze tam existuje jedina cesta dalej , ktora je zaroven akesi hrdlo (bottleneck) kde sa daju lacno zlikvidovat (diery HE fullaut)

    Nie je mozne urobit to hlasovanie o inej mape ako je to na fy_snow ? S tym ze sa vyluci moznost predlzit mapu...

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Čo čítam tak to asi nebude zrušené tak ok teda, spravte aspoň tieto 2 mapy na 12 hráčov ako je na snow sklad a td je to pičovina aby na mape 4x4 m hralo 22 hráčov.... to je choré.

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Připusťme tedy tomu, že se na huntic dá omezení, přidá se votování na další mapu, stejně jako na snow se to dá obejít, prodlužkem, pokud se to už opravilo, sr mb, nehraju to už aktivně. Pokud se to neopravilo, tak pochybuju že víc jak polovina serveru nebude votovat prodlužko, protože má itemy. A ikdyby celá polovina serveru nevotovala prodlužko, je dost pravděpodobné, že budou votovat random a ne sjednoceně, aby zrušili huntic.
    Jen moje úvaha.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    7

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Co třeba udělat server huntic only nebo přidat huntic a longb na server ve stylu fy_ only ? Nebo třeba omezit prodloužení tý mapy.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: žádost o zrušení dvou map

    Citovat Původně založeno jimwick Zobrazit příspěvky
    Co třeba udělat server huntic only nebo přidat huntic a longb na server ve stylu fy_ only ? Nebo třeba omezit prodloužení tý mapy.
    To by byly mapy na free XP

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •