Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Turnaj?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Turnaj?

    Zdravim,

    Dnes jsem pres den premyslel a napadlo me, jestli by jste nechteli usporadat turnaj 5on5 a to i pro NS hrace.
    Ja vim, ze ja jakoz normalni a obycejny hrac na to nemam pravomoce, ale kdyby se nejakemu adminovi chtelo
    neco takoveho usporadat, moc rad bych mu s tim pomohl. Bylo by fajn, kdyby tam byly treba i nejake mensi
    ceny jako je VIP a tak podobne :) ale to uz bych nechal na Vas - adminech. Verim, ze by se naslo i dost hracu
    a mohlo by to byt dost zajimave - treba pres tyden v odpolednich nebo vecernich hodinach, to by se urcite
    seslo dost hracu. Je to jen takovy navrh, tak se snad nekdo z Vas chytne, verim tomu..

    Pekny den preje Simpi

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Turnaj?

    Ahoj, v minulosti uz taketo turnaje boli a nikdy to nebolo obmedzene iba pre steam hracov....

    Takze treba cakat a mozno sa podobny turnaj objavy...odporucam sledovat > Turnaje
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Turnaj?

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Ahoj, v minulosti uz taketo turnaje boli a nikdy to nebolo obmedzene iba pre steam hracov....

    Takze treba cakat a mozno sa podobny turnaj objavy...odporucam sledovat > Turnaje
    Ahoj. Sleduju to pravé už delší dobu a zatím jsem snad viděl jen 2on2 nebo 3on3, ale 5on5 asi ne. Tak snad se brzy něco objeví. Budu to sledovat. Díky za odpověď.

    Simpi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •