Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Málo adminů

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Málo adminů

    Čaute , v poslední době mě na Kotelně štve jedna věc , málo adminů.. na takovém furieny kde hraju tak denně tam sou třeba 3 cheatři a nebo kempení... a když napíšu "!blabla" tak za ten rok co víc hraju nepřišel nikdo na ten danej server ... a potom zjistíš že žadnej admin na celej Kotelně neni ... přecejenom nejste už tak malej portál už.. tak by jste mohli aspon víc nabérat lidi... protože na furien chodí vlastně skoro jenom Delik a ne taky denně... proto píšu zkuste víc adminů ... Toje všechno k tomuhle a ted ještě jedna věc... Demence admina... jeden nebudu zminovat kdo mi nadavál na furienech.. a ja jsem mu slušně odpovídal a co se nestane ? Já dostanu mute a on ne ? Hej plz Kotelna zpamatovejte sa .... Toje všechno čaute.

  2. #2

    Odpověď: Málo adminů

    Adminů je dost. Akorát je už to nebaví hrát.

    Řeknu to takhle... Ať přidají nový obsah do hry a admini se možná vrátí.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Málo adminů

    Ak sú tam cheatery prečo ich nenahlásiš sem na forum ?
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Málo adminů

    Souhlas Latins, adminů je tu dost, ale né těch aktivních.
    Tím, že mu napíšeš, ať hlásí na forum, se ten problém vyřeší no. Navíc mluví také o kempu .. chci vidět admina, kterej ten kemp z webu bude banovat. ( Menší prohřešky že hh ) Prostě to chce trochu urychlit ten proces toho nabírání těch adminů .. třeba změnou náboráře ..
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Málo adminů

    Netreba to zas moc zveličovať. Tých hlásení moc z furienu i tak nie je. Navyše je otvorený zväčša len 1 server. V posledných dňoch je tam zvýšený výskyt dvoch obchádzačov, preto sa ti možno zdá, že server je nestrážený.

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Málo adminů

    Ano, zrychlit proces a pustíme si do AT troly, kteří budou dělat jen bordel. Saintpepo dělá svůj nábor více než dobře, akorát v tom všichni vidí pouze "dlouhou dobu".

  7. #7

    Odpověď: Málo adminů

    Ahoj, i admini mají svůj život a chtějí si taky někdy zahrát normálně a né chodit jen na hlášení. Když uvidíš cheatera, či nějakej větší prohřešek, tak je lepší když rovnou začneš natáčet demo. - otevřeš konzoli a napíšeš tam: record jméno, až budeš mít pocit, že to stačí, tak opět otevřeš kozoli, ale tentokrát tam napíšeš ''stop''. Pak už jenom stačí jít na stránky csko.cz a dát upload dem.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele ohDodo
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    100

    Odpověď: Málo adminů

    Jak píše "nigga" zační provokovať hráčov potom zapni demo a choď plakať adminovi :)

    E: platí to, len pre JB servery

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Málo adminů

    nic se nevyresi ohDodo, tady uz fakt netreba se zabyvat kotelnou.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  10. #10

    Odpověď: Málo adminů

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Ano, zrychlit proces a pustíme si do AT troly, kteří budou dělat jen bordel. Saintpepo dělá svůj nábor více než dobře, akorát v tom všichni vidí pouze "dlouhou dobu".
    Nemám pocit, že pri nábore Charona, ktorý trval cca 1 mesiac bolo pustených mnoho trollov do at.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Málo adminů

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Nemám pocit, že pri nábore Charona, ktorý trval cca 1 mesiac bolo pustených mnoho trollov do at.
    co sa vlastne stalo s charonom? preco odisiel? mne prisiel ako v pohode clovek
    Už neni čas huliť...

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Odpověď: Málo adminů

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Adminů je dost. Akorát je už to nebaví hrát.

    Řeknu to takhle... Ať přidají nový obsah do hry a admini se možná vrátí.
    nebo neni prostě už tolik času jak když se chodilo do školy :D

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Málo adminů

    Dlouhodobě prosazuju vyházet neaktivní adminy a rychleji udělit práva žadatelům, kteří dostali dostatek PRO a jejich žádost tam je měsíce. Někteří to ale vidí jinak a není to jen na mně. Každopádně Pepa v tom má pořádek a dělá to zatím tak, jak má.

    Charon - odešel díky tomu, že ho tady k tomu donutily určitě okolnosti, které se v té době odehrávaly.

    Kotlys - Kotelnou se není potřeba zabývat a proto zde na fóru něustále něco vypisuješ. Zamysli se někdy nad tím, než něco napíšeš, ať to není úplná blbost.

    Jinak aktivita adminů je menší, protože dost adminů už není studentů a práce není škola, že vám v půl 1 zazvoní a jdete si sednout k PC. Hodně adminů taky nebydlí u maminky a tím pádem mají na starosti i věci kolem domácnosti, rodiny, zahrady a taky svým koníčků.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Málo adminů

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Adminů je dost. Akorát je už to nebaví hrát.
    Skôr ide o to, že sa takmer nikomu nechce prísť na hlásenia. Adminov je dosť, ale je lepšie hlásiť cez web. Tu máš aspoň istotu, že to niekto raz pozrie.

    Treba počítať aj s tým, že to niekoho prestane baviť alebo proste si nenachádza čas na hranie. Ľudia dospievajú.
    Navyše sú tu aj taký admini, ktorým dlho trvá dať ban. Nebudem tu menovať, aby som nikoho neurazil (lofa). :D
    Nábor je dobrý. Je aspoň vidieť trpezlivosť žiadateľov.



  15. #15
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Málo adminů

    Taky si to mohl napsat líp že admini jsou líne prasátka a je to lepší dávat sem na forko jenom..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •