Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Obcházeči

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Obcházeči

    cc určitě každý víte minimálně o jednom plejerovi co přijde na server s multakem a lita tam jak postizeny s knifem v ruce

    timto bych chtel zacit diskuzi hracu a adminu nad resenim tohoto problemu, prece jen na forku se pohybuji ti inteligentnejsi ze hry, kteri postrehli stranku v sirsim pojmu, i kdyz se zde najde i par vyjimek zejo
    kazdy kdyz prispeje nejakym navrhem na zlepseni hraciho prostredi tak si myslim ze se neco urcite vybere a pomuze to a-teamu se vyporadat s nekonecnymi hlasenimi na tyto idioty, pak uz budou chodit jen na nadavky urcite


    Za me je asi nejlepsim resenim program na automaticky ban opengl v souborech, je tam riziko failu, ale to je prece i u admina :))

    Diky za pozornost a sry za interpunkci a diakritiku nechce se mi u toho moc sedet
    0000 - INFINITY

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Obcházeči

    https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=78765 Mohol by sa na to niekto pozrieť?



  3. #3

    Re: Obcházeči

    Řešení už dávno v af padlo. Jsme bezmocní. Já osobně už seru na doporučené postupy vůči obchazečům. Prostě to budu banovat tak dlouho, dokud mě to bude bavit. IP adres, ze kterých je možné obcházet, je alespoň čím dál tím míň.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Obcházeči

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Řešení už dávno v af padlo. Jsme bezmocní. Já osobně už seru na doporučené postupy vůči obchazečům. Prostě to budu banovat tak dlouho, dokud mě to bude bavit. IP adres, ze kterých je možné obcházet, je alespoň čím dál tím míň.
    Lenže ty sám vieš prečo to robia, takže s banmi im iba napomáhaš, aby sa vrátili.

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=78765 Mohol by sa na to niekto pozrieť?
    Za mňa to nie je veľmi funkčné. Ak sa jedná o anticheat, tak sa určite skúšal. Sám vieš, čo tu všetko je.
    Naposledy upraveno KajSinek; 01-02-18 v 14:49.

  5. #5

    Re: Obcházeči

    Aha, takže se tu budeme s nima radši do nekonečna trajdat? Jak se tak dívám na to, jak se tu všechno řeší, tak mám takový pocit, že se tu nic nevyřeší. Obchazeči tu budou pořád a s umírající hrou to bude čím dál tím víc horší.

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Obcházeči

    Jim dávej jenom kill na začátku kola. Vyplatí se to daleko víc.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Obcházeči

    Banovanie ich ešte "vyprovokuje" viacej a zdvihne im ego, akí sú nezastaviteľný... Ako bolo už viackrát spomenuté, bolo navrhnutých viacero dobrých riešení, ktoré sa však doposiaľ nezrealizovali.

  8. #8

    Re: Obcházeči

    Ta řešení se nezrealizujou sama. Ta řešení může zrealizovat jeden jediný člověk. A i když vím, že toho někdy může být moc, tak se na mne nezlobte, ale jak dlouho se to řeší? Zrovna ta důležitá věc, jako boj proti obchazečům. Půl, snad celý rok? A to není jediná věc...

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Re: Obcházeči

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ta řešení se nezrealizujou sama. Ta řešení může zrealizovat jeden jediný člověk. A i když vím, že toho někdy může být moc, tak se na mne nezlobte, ale jak dlouho se to řeší? Zrovna ta důležitá věc, jako boj proti obchazečům. Půl, snad celý rok? A to není jediná věc...
    Mas naprostu pravdu. Uz ked ta prijali do teamu si o tom vedel. Siel si tam s tym. Kazdy spolieha uz len na Kotla, lenze on uz zije iny zivot. To co sa ziada je uz k nicomu. Skoda sil sa snazit pisat o nejaku zmenu. Clovek sa toho nedocka.

    A do něj!

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Obcházeči

    Upozornění: Tento thread neměl sloužit k hejtu Kotla ani jiných členů komunitního Fóra, byl vytvořen za účelem zlepšení hratelnosti na serverech s případnými návrhy hráčů.

    myslim ze prikazy ktere by meli snizit hodnotu poskozeni nebo zvysit ping jsou těmto hráčům lhostejné kdyz zde porad dolezaji
    treba takovy automaticky kick hrace Lukratek by nebyl vubec k zahozeni vecne pouziva identicky nick za jak dlouho by mu doslo ze si ho ma zmenit ? nikdo nevi
    0000 - INFINITY

  11. #11
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Obcházeči

    Co čekáš s tímhle přístupem na hře která je tak stará a nejsou tu schopní s tím nic udělat? Stejně to funguje i na free serverech wowka u old datadisku že majitel/developeři nejsou schopní něco dělat s bugy, atp.. Akorát tam lidi mohou utéct na offik a hrají si vesele dále že.. Tady můžeš co dělat..? Nic, jelikož tady o tom rozhoduje jeden Jeliman který to má totálně asi v tyči když za rok není schopný s tím nic udělat. A to nemluvím že se tady furt lidi brání řešením jako je dát rovnou na hulváta only steam no.. Stejně všichni dobře vědí že jedním velkým zlem tady od jak živa byla ns popka a dokud tady budou chodit nsaci nic se nezmění i kdyby Kotel udělal kde jeaké opatření které se tu slibuje rok.

    Ani se nedivím že admini jako Zloyer a další sem nechtějí chodit kdo by chtěl být součásti admin teamu který tu nemá žádnou moc krom práv na serveru Už chápu proč tehdy psal zoyer že si to tu stejně řídí jenom SaintPepo a jde to tu do tyče počínaje náborem a konče tímhle problémem.

    Citovat Původně založeno Tečka Zobrazit příspěvky
    Upozornění: Tento thread neměl sloužit k hejtu Kotla ani jiných členů komunitního Fóra, byl vytvořen za účelem zlepšení hratelnosti na serverech s případnými návrhy hráčů.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Obcházeči

    Musím sa priznat že raz som cheatoval na gsku chcel som obíst ban ale jak som sa pripojoval na server tak mi napísalo že v mojej zložke kde mám csko boli nájdené subory na zmenu hernej ID a proste ma to nepustilo na server :D Také niečo by sa mohlo spravit aj na Kozelne :D
    FTP

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Obcházeči

    Citovat Původně založeno petr_stanisevsky Zobrazit příspěvky
    Co čekáš s tímhle přístupem na hře která je tak stará a nejsou tu schopní s tím nic udělat? Stejně to funguje i na free serverech wowka u old datadisku že majitel/developeři nejsou schopní něco dělat s bugy, atp.. Akorát tam lidi mohou utéct na offik a hrají si vesele dále že.. Tady můžeš co dělat..? Nic, jelikož tady o tom rozhoduje jeden Jeliman který to má totálně asi v tyči když za rok není schopný s tím nic udělat. A to nemluvím že se tady furt lidi brání řešením jako je dát rovnou na hulváta only steam no.. Stejně všichni dobře vědí že jedním velkým zlem tady od jak živa byla ns popka a dokud tady budou chodit nsaci nic se nezmění i kdyby Kotel udělal kde jeaké opatření které se tu slibuje rok.
    Aj to je jeden z dôvodov prečo to veľa ľudí prestalo baviť a začali hrať niečo iné. Navyše podľa mňa kotelna už dlho nevydrží. Ak padne 1.6, tak padne celá, pretože gočko serverov je veľa a popravde človek zapne csko hlavne kvôli ranku.
    Citovat Původně založeno The Dark Zobrazit příspěvky
    Musím sa priznat že raz som cheatoval na gsku
    Milé zistenie. Raz cheater, navždy cheater.
    Citovat Původně založeno The Dark Zobrazit příspěvky
    chcel som obíst ban ale jak som sa pripojoval na server tak mi napísalo že v mojej zložke kde mám csko boli nájdené subory na zmenu hernej ID a proste ma to nepustilo na server :D Také niečo by sa mohlo spravit aj na Kozelne :D
    A ešte k tomu aj obchádzač Takýchto nápadov bolo veľa, ale nič sa nedialo.



  14. #14

    Re: Obcházeči

    Nehledejte pomoc tam, kde se Vám ji nedostane.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Obcházeči

    Citovat Původně založeno The Dark Zobrazit příspěvky
    Musím sa priznat že raz som cheatoval na gsku
    To se nesmí říkat!

    Aktuálně jak tady běhá po serverech ten "Lukratek" nebo jak se jmenuje a když mám ověřené, že to je on, tak na jb pokud simonuji mu dávám na začátku každého kola kill, aby si vůbec nezahrál, a jde si otravovat jinam.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 02-02-18 v 22:15. Důvod: neumím psát
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •