Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Class Demolition.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Class Demolition.

    Ahoj, tak si pár měsícu hraju demolitiona a pak jen tak ze srandy napíšu /classinfo a všimnu si, že demo oproti rambovi je strašně nevyvážený, dává si mě lvl 20 když mám lvl 57, i když si dávám levely občas o 50% větší snadno a to každé kolo.



    Nešel by demolitions nějak boostnout? Ač to hp za kill, lepší státy od začátku, nebo ignorování protivníkova defense při dmg?



    Rambo: Famas, pistolku nevím, 20 HP za kill+doplni zasobnik, dvojskok, dmg ignoruje obranu, dmg +int/6

    Staty:

    Inteligence: 0
    Zdraví: 10
    Obrana: 20
    Kondice: 30

    Demo: Aug, P228. granáty, dynamit, damage 100 + int x 1,5
    Héčka ubírají minimum, smoke je useless jen laguje, flashe občas ujdou.

    Staty:

    Inteligence: 0
    Zdraví: 10
    Obrana: 20
    Kondice: 40


    E: Jde o to, že více než 50% hráčů hraje právě tuto classu a první lvl 150 byl právě rambo..
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 26-02-18 v 12:51.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Class Demolition.

    A jak by sis konkrétně představoval demolitiona? Už ten dynamit bere strašný HP i když je na základ. int.. HEčka jsou v pohodě, jestli chceš lepší, sežeň si item GENERÁLŮV TAJEMNÍK.. Smoke nepoužívej, stejně je na CODu k ničemu a flashe jsou v cajku. max. co bych k tomu dal je 25 obrana a 10 int a ubral kondici na 35/30, ať to není až tak OP v těch statech

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Class Demolition.

    Doporučuju si za něho párkrát zahrát, pak uvidíš, co přesněji cítím, s těmi státy co jsi napsal souhlasím. Dynamit zase tak moc op není, ubirá max 70hp, když má někdo full obranu tak to jen škrábne.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Class Demolition.

    Nebere jen 70.. osobně mi bere něco přes 100
    A dema jsem hrál a není to classa na rushování.. Kdyby jo, má těch dynamitů více, stačí vědět, jak se ta classa hraje

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Class Demolition.

    Podle mě je to právě ta nejlepší classa na rushování, full speed a int a frag je jistý každé kolo. Stačí k němu přibehnout, běhat kolem něho jako osel, párkrát ho trefit, zmáčknout 2x Ečko a týpek si nezahraje :-D
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: Class Demolition.

    Demo je podľa mňa dobrá class mám 36 a dávam si aj ramba lvl 1oo ide o to ako dáš staty aj to pomôže v malom lvly a hlavne aké itemy zvoliť (ja si itemy vyberám podľa hráčov a mapy). Len tak WhiteWholf prvá 15o bola class FS

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    121

    Odpověď: Class Demolition.

    dynamit a max 70 HP ? :-D mam snipera lvl 74 a dynamit je insta pro mě.. demo mi příjde spíš až moc op na to jak si tu stěžuješ :-D

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Class Demolition.

    Kdo řekl, že dynamit s full int? :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •