Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Žádost o admin práva

  1. #1

    Cool Žádost o admin práva

    VĚK: 15
    POHLAVÍ: Muž

    Mám teamSpeak? Ano mám, ale nemám mikrofon. Budu ho mít až 13.3. :)
    SteamID: Nemám OFICIÁLNÍ HRU NA STEAMU, ALE STEAM MÁM ! --- http://steamcommunity.com/id/kimiseek ---

    Proč žádám o admin práva?: ---
    No, takže začneme tím, že jsem na Kotelně kdysi hrával.. asi 2 roky zpět. A zatím se absolutně "nic" nezměnilo... Pořád na dustonly cheatujou cheatři a trolí trolleři! Adminů na dustOnly moc není a tak bych chtěl admin práva abych to vše uhlídal a aby byl server čistý :) Už mě totiž taky unavuje když vidím že "hráči" mají wallhack a nebo speedhack popřípadě aimbot nebo rovnou celý arzenál cheatů. A ostatní už to taky přestává bavit co si tak všímám v chatu apod... :)
    Mám nějaké zkušenosti s cheatama? Ano mám, kdysi když jsem hrával na vašich serverech, tak jsem samozřejmě jako ***** hrál s hackama (TEĎ JSEM ČISTÝ!!!) Ale už s nimy nehraji :D A ani hrát nebudu !" :)

    Byl jsem někde už admin? Ano, byl jsem admin na minecraft serveru KarbikCZ, kde chodilo cca 15-25hráčů a sem tam jsem i BAN musel udělit + také jsem byl chvíly admin na Gamesitu na dustu, ale tam je to relativně klidné :)
    Kde žádám o admin level? Chtěl bych admin práva na dustOnly#1 nebo aspoň dustOnly#3 :)
    Snad mi udělíte práva a jestli ano, tak vám mohu zaručit//slíbit, že budu online hodně často an serveru a budu banovat ""hackery"" :D Samozřejmě budu spravedlivý admin :)
    Děkuji...

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o admin práva

    Nemáš originalní CS, tudíž nesplňuješ podmínky pro přijetí, které sis určitě četl.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: Žádost o admin práva

    Ano, četl jsem si samozřejmě podmínky, ale myslím si že takhle přísní zde na Kotelně nemusíte být, ne?? :) Všude jinde mě v pohodě vzali... Jinak čemu vadí to, že nemám origo CS ??

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o admin práva

    Nejde jen o tuto podmínku kterou nesplňuješ.
    Valve ID se dá zkopírovat, může se tedy za tebe snadno někdo vydávat.. důvodu je proto hned několik.

    Dále nemáš nic nahlášeného, vůbec tě neznám, dostal jsi zde ban za cheaty.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5

    Odpověď: Žádost o admin práva

    Chápu... :/ No je mi líto že zde nemohu být adminem, ale tak co se dá dělat... Děkuji že jste si na mě udělal čas :)

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o admin práva

    Za zkoušku nikdy nic nedáš.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •