Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Žádost o práva na serveru - především Zombie escape

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Příspěvky
    1

    Question Žádost o práva na serveru - především Zombie escape

    Dobrý den,

    Prvně bych Vám chtěl napsat něco o sobě, pak o tom, jak dlouho hraji u Vás a proč chci být admin, a posléze proč bych se zrovna na tuto pozici hodil já.

    Něco o mně:
    Jmenuji se David, je mi 19 let a jsem student Gymnázia a zrovna se připravuji na maturitu. Mou zálibou je IT (jsem dále přijat na IF MUNI), matematika, psychologie a sociologie. mám samozřejmě I další záliby, které asi zde ale nejsou podstatné.

    Jak dlouho hraji:
    U Vás na serverech hraji již několik let. Momentálně hraji nejčastěji (z 95 %) Zombie escape pod nickem DejvFig, ale dříve jsem vystupoval třeba pod jménem Vilak Amalak :() - Retard!! :D, kde jsem hrál především CTF, GG a Zombie BB. Na Vašem serveru (konkrétněji na ZE) mám odehraných spousty hodin. Znám tam hodně stálých hráčů, kteří potvrdí, že na serveru hraji již dlouho a často.

    Proč chci být admin:
    Je to jednoduché. Na ZE není příliš mnoho adminů a nejčastěji na něm je Samco, který tam ale taky nemůže být věčně. Na serveru je potřeba celkem často hlídat pravidla, protože hodně hráčů tam naschvál ničí lávky, zavírá brány apod., kvůli čemuž pak normální hráči odchází, protože to nejde normálně hrát. Jde mi jen o lepší hratelnost na serveru.

    Proč se na tuto pozici hodím zrovna já:
    Tady si to dovolím vypsat v bodech.
    1) Není moc adminů, kteří by tam byli.
    2) Znám tam hodně hráčů, jsem tam často a hraji tam už dlouho.
    3) Umím to dobře hrát, dokážu si během klasické hry najít čas na vykonávání této funkce a přesto si normálně zahrát.
    4) Znám pravidla serveru, znám mapy, systém bodování/xp.
    5) Díky svému delšímu působení (hraní) i na jiných serverech (CTF, GG...) umím rozeznat hacky narozdíl od scriptů (které tam jsou bohužel povoleny, nebo se spíše tolerují).
    6) Jsem zodpovědný. Umím dobře jednat a spolupracovat s lidmi. Jsem správcem v mnoha FB skupinách či stránkách, měl jsem vlastní minecraft servery, jsem členem spolku, který pořádá akce pro celé město, kde žiji - ve skutečném životě se na mě lidé dokáží spolehnout a myslím, že se na mě dokáží spolehnout i všichni hráči, co mě na ZE znají.
    7) Jsem spravedlivý. Nikomu nenadržuji, jednám podle pravidel. Takže mi nedělá problém klidně zabanovat své "kamarády", pokud by dělali nepořádek.
    8) Umím vystupovat, umím češtinu, rozumím slovenštině, umím anglicky, dokážu tedy poradit.
    9) V životě jsem neměl hacky a pokud jsem byl někdy za něco "zabanován", tak možná tak za vulgárnost v mých mladých letech. Ovšem jsem už trochu od té doby dospěl.

    Nick: DejvFig
    Steam: Tady mám problém. Steam nemám, ale pokud mi přislíbíte místo admina, jsem schopný si ho pořídit. Zde záleží jen na domluvě.

    Snad jsem napsal vše, co je potřeba. Děkuji za vyjádření a zpětnou vazbu, Dejv.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva na serveru - především Zombie escape

    Slibujeme.

    Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře): vlastnit originální hru

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na serveru - především Zombie escape

    Nespĺňaš momentálne viacero podmienok prijatia. Žiadosť preto nemôže byť riešená.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •