Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Karma down ?

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Karma down ?

    Zdar,
    chtěl bych navrhnout aby se snížil zisk karmy , v momentální situaci je příliš jednoduché získat maximální karmu.
    Představa by byla taková že by maximální karmu dokázal získat jen hráč co mod opravdu ovládá . Pro mě osobně není snad kolo kdy bych nezískal maximální karmu za jednu mapu . Stalo se mi že jsem hned na začátku nové mapy byl dvakrát zrádce a hned po prvních dvou kolech jsem měl 1000 karmy . Přijde mi to prostě příliš jednoduché . Snížil bych zisk karmy minimálně o 30% a zrušil +20 karmy za přežité kolo. peace hlavně mě za to nesežerte dík

    e. může být jak napsal síbi
    Naposledy upraveno Bee; 05-03-18 v 12:33.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Karma down ?

    Prodloužit mapu o 15 minut, snížit tu karmu jak psal bee o 40 % to by bylo nejoptimálnější a těch 20 bodu za přežití nechat.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Karma down ?

    Můj návrh zní tak, že by se možná mohla snížit karma celkově. Nebylo by maximálně 1000 karmy, ale třeba jen 800/850karmy.

    Mně to s 1000karmy příjde až moc jednoduché, protože hráč s 1000karmy si může běhat po mapě a všechny během pár desítek sekund vystřílí.

    Každopádně, kdyby zůstalo 1000 karmy a snížila se rychlost její získání, tak nejsem taky proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •