Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Defibrilátor!

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MaDPrO
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nelze Zjistit
    Příspěvky
    33

    Defibrilátor!

    Proste Novej Item: Defibrilátor. Stál by 3 kredity a bol by aj pre detektivov aj pre zradcov.
    Raz začas sa stane že zradca je sám, kukne sa ma 3 kredity šup ide k tej mrtvole partnera a drb ho oživí na 100hp. Síce bude bez zbrane ale ten traitor mu nejaku predsa donese ne?

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Lei77
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    40

    Odpověď: Defibrilátor!

    Ahoj, zní to docela cool, ale..

    1) pokud ten zrádce, který chce oživovat, není Scherlock, tak je trošku složité najít mrtvolu zrádce :D, protože ze 75% všechna těla nejsou označena;
    2) kdyby se oživoval na 100hp, tak to je moooc op (třeba bude to 1v1, zrádce s 10hp a nevinný s 100hp a zrádce si oživí druhého zrádce -> nevýhoda pro nevinného);
    3) Moc levné, 3 kredity není tak težké nasbírat.


    Takže za mě bych to upravil. Jinak asi PROTI.

    22M.

  3. #3
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Defibrilátor!

    To by ten plugin taky musel ještě někdo vytvořit. Pokud nemáte někoho, kdo by to udělal, nemá to cenu ani řešit. Kotel na to nemá čas a nikdo jiný to neumí.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Defibrilátor!

    Mě pobavil ten název.
    Jinak tohle bych tam moc nedával.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Defibrilátor!

    Podľa mňa si ten defibrilátor zobral akurát s mojej témy 100vs100 hráči a vložil to sem. Jeden značný problém čo je pravda je to, že sa to vôbec nehodí pre tento herný mód. Je jedna vec oživiť mŕtveho v tvojej uniforme no ak zradca vypadá rovnako ako neviny, tak už len preto je to nezmysel. Inak ten defibrilátor je, len sa to nedá stiahnuť s internetu. Ono to fungovalo ako že s mŕtvoly padá item ako lekárnička, adrenalin, granaty a podobne. Ten item je neviditeľný, nedá sa zobrať a po 20 sekúnd sa zmaže a ak prišiel k mŕtvole niekto s tým itemom (defibrilátor) dal akciu tak oživil na mieste toho neviditeľného itemu toho hráča s 50% HP, pričom ten item sa zmazal. Ten item mal tiež niečo ako značku na sebe s toho hráča preto to oživilo vždy toho pravého, avšak občas sa stalo že to nezmazalo mŕtvolu tak ho to oživilo ale ostala po nom na zemi aj mŕtvolka čo miatlo ďalších medikov v jeho tíme čo akurát prišli na tu pozíciu. Avšak to aj keby bolo 100 sekund kto by behal s defibrilátor v tomto módu aby našiel jednu zo sto mrtvol na oživenie a hlavne by sa prezradil lebo detektív by oživil každého no tento zradca by behal od mŕtvoly na mŕtvolu, ako keby chcel niekoho oživiť, pričom by normálny nevinný také niečo nedokázal. Čiže by ho hneď po návšteve štvrtej mŕtvoly zastrelili.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94

    Odpověď: Defibrilátor!

    Ja by som to dal ako item aktivujúci sa po smrti a nízke % že to oživí detektíva alebo zradcu ale tým pádom iba s polovicou HP a Detektív by sa stal nevinným alebo to nejak ešte upravil

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •