Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Eidam --> FizzyBubble

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Eidam --> FizzyBubble

    Vypis z konzole:

    Pokud vim, pri zakazu k CT se v konzoli nic nevypise

    Nick: Eidam
    SID: STEAM_0:1:69739954
    Duvod: [zakaz k CT] neuposlechnuti prikazu simona, bezduvodne hitovani T
    Delka: 20160 minut


    Poznamka:


    Vcera jsem dostal zakaz k CT na 2 tydny od admina FizzyBubble za udajne neposlouchani Simona a hitovani T.
    Priznavam se k tomu, ze jsem ze srandy hitnul hrace wentika, se kterym jsem byl na TS. Nikomu jinemu jsem neubral ani 1 hp.
    K neposlouchani Simona mohu rict pouze to, ze pres neustale prervavani vsech CT jsem absolutne neslysel co rika, takze ani nevim o tom ze bych ho v necem neposlechl.
    Ban mi prijde neprimerene dlouhy, nespravedlivy a vzhledem k delce v nem vidim spis nejaky osobni problem. Proto zadam o vyjadreni ostatnich adminu a zruseni.
    Naposledy upraveno Eidam; 07-03-18 v 21:00.

  2. #2

    Odpověď: Eidam

    Dle mého názoru je do velmi nepřiměřený trest. 2 týdny za "Neuposlechnutí příkazu simona, bezdůvodné hitování T" je podle mě dost.
    Nevím, jak to vypadalo na serveru v té chvíli, ale to se dozvíme od Fizzyho (Teda za podmínky, že odpoví normálně)
    Naposledy upraveno Latins; 09-03-18 v 19:42.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Eidam --> FizzyBubble

    up
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Eidam

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Teda za podmínky, že odpoví normálně
    Spíš za podmínky, že vůbec odpoví během těch dvou týdnů

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Eidam --> FizzyBubble

    Zadost byla nekde zapadla na druhé strane první den banu, co jsem si to prohlizel, takze jsem to prehlidnul, jinak bych reagoval ihned. Diky burakovi za kontaktovani na steamu.

    Nejdrive zacnu reasonem, v dobu hitovani T jsme byli 3 zive CT a mluvil jsem pouze JA, takze o preslechnuti nemůže byt ani rec. Dale nesmyslne hitovani i potom, co jsem te upozornil at to nedelas, jsi potvrdil, a dokonce jsi potvrdil i to, ze jste spolu byli na TS. Ty za CT a on za T, jen pripomenu jedno pravidlo zde: Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack. Ted urcite nekterym hracum bude v hlave bezet "Fizzy ty debilku, proc jsem postujes to pravidlo, když o razeni polohy se zde nejedna, a jsou to slusni hraci, takze si urcite neradi. Jo jo slusnost potvrzuji zde - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=206581 a zde - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=174733 zde -http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=98878 atd.. (Nebudu zde postovat přes vic jak 10 odkazu na bany, to si dohledejte individualne), takze to by bylo jen tak na okraj... Když uz jsem zde postnul ty bany, tak Eidam ma dohromady přes 10 banu urcite, takze opet pisi argumentace typu "ON JE HODNEJ KLUK, UZ TO NEUDELA, FIZZY JSI NA NEJ ZASEDNUTEJ TY SPYNO", tak na to vam seru. Dva tydny z duvodu předchozích banu, které mel pouze za CT, nektere jsem ani nemohl dohledat (ruzna IP, ID). Jinak pote, co jsem ho upozornil, me ještě vypicoval, ale pote jsem usoudil, ze to nejspise rikal kamaradovi na TS, ale zmackl ingame voice (proto nedostal i normalni ban v ramci hodin).

    Snad jsem odpověděl pro Latinse normalne (To kvůli tobe jsem se tak snazil, ty kluku usatej), a preju hezky co chcete.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Eidam --> FizzyBubble

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Nejdrive zacnu reasonem, v dobu hitovani T jsme byli 3 zive CT a mluvil jsem pouze JA, takze o preslechnuti nemůže byt ani rec.
    Říkej si co chceš, každopádně nevím o tom, že bych tě neposlechl
    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Dale nesmyslne hitovani i potom, co jsem te upozornil at to nedelas, jsi potvrdil, a dokonce jsi potvrdil i to, ze jste spolu byli na TS. Ty za CT a on za T, jen pripomenu jedno pravidlo zde: Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack.
    Jak jsem již řekl, nikomu jinému než wentikovi jsem neubral ani hp. Dále k tomu TS. U CT jsem byl asi 2 kola, z toho jsem Simon nebyl ani jednou. Co jsem mu podle tebe radil? A podle čeho usuzuješ, že jsem mu radil? Podle několik let starých banů?
    Vidím, že vytahování starých banů by ti šlo. Tím z roku 2014 jsi mě celkem dostal :D
    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Nebudu zde postovat přes vic jak 10 odkazu na bany, to si dohledejte individualne
    Většina mých banů je z roku 2013-2014, vážně na základě 5 let starých banů usuzuješ že nejsem "slušnej hráč"?
    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Jinak pote, co jsem ho upozornil, me ještě vypicoval, ale pote jsem usoudil, ze to nejspise rikal kamaradovi na TS, ale zmackl ingame voice
    Nene. 1) Jsi mě neupozornil, všechny narážky na tebe jsem měl až poté co jsi mě zabanoval
    2) Jsem tě nevypičoval, pouze jsem si z tebe dělal srandu a narážel na tvé chování
    3) Říkal jsem to tobě, k tomu se rád přiznám
    Popravdě, nedivil bych se pokud bys na mě teď vytáhl nějaké záznamy z chatlogu vytržené z kontextu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •