Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Nesmyslné bany?!

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Re: Nesmyslné bany?!

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Simon dává party mód na vlastní zodpovědnost. Tedy musí se smířit s tím, že ho může kdykoliv kdokoliv zabít. Dávání úmyslného FK za trest je v tomto případě nemyslitelné! To znamená, že Simon si může dát party mod, kdy se mu zachce, ikdyž se to třeba jednomu nelíbí. Ten jeden se samozřejmě může na protest pokusit Simona zabít. To může. Nemůže si však zavolat admina, nebo podat stížnost na to, že Simon dával party mod, když on ho nechtěl. A CT ho na druhou stranu nesmí za trest v dalším kole zabít. Prostě pravidla platí furt a pro všechny.
    Asi tak.

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Operak, už sa tu viackrát riešilo, že aj keď jeden nechce, ta sa má simonovať a nie ho zabíjať každé kolo.
    LordStar, ban si dostal právom, ale ani ospravedlniť si sa neprišiel a až po skončení banu, keď si sa dozvedel, že dôkaz mám, tak si začal robiť haló, čiže som si ťa radšej blockol na steame. Aspoň vidím, že to všetko je iba vďaka tomuto.
    Jak píše Grakon..

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    Nic proti tobě kajsi ale dávej nějaké normální důvody ... krom obchazecu tam se to dá pochopit ... A 12 banu na den je fakt dost... to já mám tak za 3 dny pokud nejde jen o no mik ... k party módu viz Grakon

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Nic proti tobě kajsi ale dávej nějaké normální důvody ... krom obchazecu tam se to dá pochopit ... A 12 banu na den je fakt dost... to já mám tak za 3 dny pokud nejde jen o no mik ... k party módu viz Grakon
    V mojich banoch je z 99% normálny dôvod. 12 banov, tam som sa prepočítal a je to 10, keďže 2 bany som nechtiac pripočítal z 16.12, keďže som to na rýchlo pozrel. Áno aj 10 banov je dosť, ale ak robím niečo iného od čoho sa môžem odtrhnúť, tak na to hlásenie dôjdem. Mám denne cca 3 - 10 hlásení, ak som v online stave + moja aktivita na serveroch v niektorých dňoch prejde aj 6 hodín, ak mám voľno.

  5. #20

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    99% ? hahahhahah

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Nesmyslné bany?!

    ban za party mod? mame tu druheho becausa? hehe

    Můj názor je takový, že pokud se baví většina hráčů na serveru, tak by admin do průběhu hry neměl zasahovat. A ten dotyčný, co se nebaví, se vždy může sbalit a jít na jiný server, kde se sajmonuje.

    Právě kvůli těmhle banům za úplný hovadiny jsem navrhoval server JB Anarchy, kde by jak průběh hry, tak i samotnou justici organizovali sami hráči. Bohužel to opět, jako všechno, vyšumělo do ztracena.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    Zdravím,

    ak ten ban, ktorý som udelil na základe hlásenia na webe dňa 06.03.2018 je na základe môjhoho vlastného pochybenia nespravodlivý som ochotný ban skrátiť alebo ho úplne stiahnúť z platnosti + sa tomu hráčovi ospravedlniť, ale keďže tu súhlasíte s Grakonom, ktorý tiež nesúhlasí s trestaním hráča, ktorý chce simonovanie spôsobom takým, že ho simon úmyselne zabije na začiatku kola a poruší tým pravidlo, že sa nesmie úmyselne zabíjať väzňov na začiatku kola ako aj Simon nesmie zabiť CT-čko na začiatku kola, ak neporušil simonove príkazy / zákazy / pravidlá z aktuálneho kola. V tomto prípade vyčkám na ďalšie vyjadrenie.

    2 vety o ktorých tu píšem z vysvetlenia Grakona sú tieto:
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Simon dává party mód na vlastní zodpovědnost. Tedy musí se smířit s tím, že ho může kdykoliv kdokoliv zabít. Dávání úmyslného FK za trest je v tomto případě nemyslitelné!
    Na základe tohoto som taktiež aj ten ban udelil, čiže ako je aj v dôvode banu, tak dôvodom nie je "párty mód" ale úmyselné FKs hráčovi na začiatku kola odôvodnené hráčom tým, že ho zabil minulé kolo počas párty módu, tak zabil aj on jeho na druhé kolo.

  8. #23

    Re: Nesmyslné bany?!

    Pokud byl dán hráčovi zákaz k CT za úmyslný FK na začátku kola kvůli věcem, co se děly v kole minulém, byl dán oprávněně.

  9. #24

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    Souhlasím s Operákem a taky s Grakonem, kteří to správně napsali.
    Ať se nám tady doopravdy nezrodí druhý bEcause. Takové debilní bany bych ani nedával už jenom z principu...

    For Giusseppe: Neboj, na Jailbreak ANARCHY nebylo opomenuto. Snažím se to protlačit, aby se to sepsalo. Ale je to komplikovanejší, než se zdá.

  10. #25

    Re: Nesmyslné bany?!

    Mně to přijde spravedlivé. Pořád to není klasický ban, ale jenom zákaz. Hráč může na jb hrát jako vězeň a na ostatních serverech bez omezení. Já si stojím za tím, že zákaz k CT je slabá forma trestu, ale zároveň ta nejlepší. Navíc tři týdny jsou maximálně stanovená délka, admin může zhodnotit situaci a dát zákaz na méně času.

    E: To byla odpověď na příspěvek, který byl smazán :(
    Naposledy upraveno Grakon2702; 12-03-18 v 19:44.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    Ja radšej ustúpim a nebudem sa hádať. Týždeň ubehol a udeľujem UB.

  12. #27
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Nesmyslné bany?!

    Vyřešeno, lock. Více o "párty módu" v AF.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •