Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: MrtvaPrincezna --> Bee

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    MrtvaPrincezna --> Bee

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Zabanovan adminem Bee
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: ' Random'
    [AMXBANS] Delka: '12 hodin'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:179239638'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '88.102.17.73'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'labilnà děve' byl zabanovan na '12 hodin'.
    Duvod: ' Random'
    By admin Bee
    [VIP] juu : :D :D :D :D :D
    'labiln dve' byl zabanovan na '12 hodin'.
    Duvod: ' Random'
    By admin Bee
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Zdravim,

    Dnes jsem na serveru TTT dostala ban za "Random" na 12 hodin od admina Bee.

    Situace na serveru byla takova, ze jsme byli posledni 4 hraci nazivu.
    Ja a dalsi dva hraci jsme po mape chodili spolu. Pote jsme narazili na ctvrteho, kteremu jsem hodila nuz, ziskany od zradce. Nuz si nechal v ruce a po chvilce napsal "duel". Z toho jsem usoudila, ze je zradce a zabila jsem ho.
    Zradce byl a skoncilo kolo.

    Dr.dutoschwarz : duel

    Podle mého názoru se nejednalo o random. Kdyby nenapsal, že chce duel, tak bych nezabíjela. Avšak mi bylo sděleno, že na tom vůbec nezáleží a o random se jednalo.

    Ráda bych se dozvěděla názory ostatních adminů a zažádala Bee(ho) o UB nebo alespoň o zkrácení banu, protože si myslím, že délka banu je nepřiměřená.

    Předem děkuji za vyjádření.
    Naposledy upraveno MrtvaPrincezna; 18-03-18 v 15:50. Důvod: Nebylo tam vše, co jsem chtěla napsat

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    4 hráči na severu --> ty, bee + 2 další. Všichni 4 neoznačení, tedy zrádce mohl byt kdokoli a že ti dva chodili s tebou více méně nic neznamená, protože mohl byt zrádce + vy 2 nevinný a netroufl si na to.

    Zabit někoho na základě toho na píše "duel" je hodně zvláštní tedy.
    Počkáme na vyjádření Beeho.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    4 hráči na severu --> ty, bee + 2 další. Všichni 4 neoznačení, tedy zrádce mohl byt kdokoli a že ti dva chodili s tebou více méně nic neznamená, protože mohl byt zrádce + vy 2 nevinný a netroufl si na to.

    Zabit někoho na základě toho na píše "duel" je hodně zvláštní tedy.
    Počkáme na vyjádření Beeho.
    Děkuju za vyjádření. Souhlasím s tebou v tom, že to mohl být jeden z nich, ale já jednala tak, jak jsem jednala. A jelikož pak napsal, že chce duel, tak to byl právě on, kdo si netroufl nás zabít a chtěl si to nějak usnadnit.
    „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
    – Albert Einstein

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    Bany dávám i delší, random to je i když byl zrádce, ban je za mě v pořádku + tvé provokativní řeči. Je to tak jak napsal Nihilia, nemám k tomu co víc dodat. Unban nedám.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Bany dávám i delší, random to je i když byl zrádce, ban je za mě v pořádku + tvé provokativní řeči. Je to tak jak napsal Nihilia, nemám k tomu co víc dodat. Unban nedám.
    Dobře, dík za vyjádření. Po tom, co si mi včera řekl, že jsem kráva ode mě nečekej, že budu milá. <3

    LOCK
    „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
    – Albert Einstein

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    Já jsem většinou na serveru z důvodu abych banoval přestupky, né abych se s někým kamarádil a byl na něj milej. To že se s někým pozdravím na serveru přeci ještě neznamená že má nějakou imunitu a nebudu ho banovat, pokud poruší pravidla, dostane ban tak stejně jako ostatní hráči. A ještě mi pak napíšeš že "dej mi kldině ban a nebreč". Proč jsi si potom došla pro unban ?
    Naposledy upraveno Bee; 18-03-18 v 18:26.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Já jsem většinou na serveru z důvodu abych banoval přestupky, né abych se s někým kamarádil a byl na něj milej. To že s někým pozdravím na serveru přeci ještě neznamená že má nějakou imunitu a nebudu ho banovat, pokud poruší pravidla, dostane ban tak stejně jako ostatní hráči. A ještě mi pak napíšeš že "dej mi kldině ban a nebreč". Proč jsi si potom došla pro unban ?
    Nepamatuju si to, že bys mě zdravil.
    A pro UB jsem si došla, protože dle mého názoru to nebyl random. Tys mi vysvětlil, proč to random je a dál se o tom nepotřebuji bavit. Chtěla jsem jen vědět odůvodnění z tvého pohledu. :))
    „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
    – Albert Einstein

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    To že se s někým pozdravím na serveru přeci ještě neznamená že má nějakou imunitu a nebudu ho banovat
    Nepamatuju si že bych mluvil konkrétně o tobě.
    Pro příště aspoň budeš vědět.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Nepamatuju si že bych mluvil konkrétně o tobě.
    Pro příště aspoň budeš vědět.
    Ano pane, poučím se. :-)
    „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
    – Albert Einstein

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: MrtvaPrincezna

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Bany dávám i delší, random to je i když byl zrádce, ban je za mě v pořádku + tvé provokativní řeči. Je to tak jak napsal Nihilia, nemám k tomu co víc dodat. Unban nedám.
    Ak to bol zrádce, určite by som to nebanoval. Ban za zabití zrádce dávam fakt iba niekedy na začiatku kola keď je.
    Vysvetlím:
    Veľa krát sa stane, že vidím hráča ako zabíja, má USP alebo podobne. Zaleze do baráku, nestihnem ho, ale viem meno. Dobre, počkám si, objaví sa medzi nami a zabijem ho. Kebyže ako admin vidíš iba to ako som ho zabil, dáš mi ban? To nedáva zmysel. Preto už z tohto princípu by sa nemal banovať hráč keď zabije zradcu, inak ako na začiatku kola. Sám som dostal niekoľko banov ešte než som mal práva že za randomy, a pri tom som vedel že človek je zrádce, len admin videl iba to ako som mu dal "random"
    - techtrance - psytrance -

  11. #11

    Re: MrtvaPrincezna

    Tady se princezna sama přiznala, že nevěděla stopro, zda je to zrádce, jen měla tušení. Zabít někoho pouze v rámci tušení bych považoval za random. Já bych si jako nevinný s nožem taky mohl v konkrétní situaci ze srandy napsat "duel". Nečekal bych, že by to někdo vzal vážně a zabil by mě.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-03-18 v 19:02.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Re: MrtvaPrincezna

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tady se princezna sama přiznala, že nevěděla stopro, zda je to zrádce, jen měla tušení. Zabít někoho pouze v rámci tušení bych považoval za random. Já bych si jako nevinný s nožem taky mohl v konkrétní situaci ze srandy napsat "duel". Nečekal bych, že by to někdo vzal vážně a zabil by mě.
    Na 99,9% to nestačí?
    „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
    – Albert Einstein

  13. #13

    Re: MrtvaPrincezna --> Bee

    Ne, psala jsi, že na serveru byli kromě tebe další tři hráči a o žádném jsi stopro nemohla vědět, který z nich je zrádce. Tedy pravděpodobnost, že náhodně zabiješ zrádce, byla v tomhle případě 33,333...%. Zda něco někdo napíše do chatu, nebo řekne voicem, je irelevantní. Zabila jsi dotyčného na základě domněnky. Domněnka nerovná se jistota. To se rovná random (v překladu náhoda).
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-03-18 v 20:49.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Re: MrtvaPrincezna --> Bee

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ne, psala jsi, že na serveru byli kromě tebe další tři hráči a o žádném jsi stopro nemohla vědět, který z nich je zrádce. Tedy pravděpodobnost, že náhodně zabiješ zrádce, byla v tomhle případě 33,333...%. Zda něco někdo napíše do chatu, nebo řekne voicem, je irelevantní. Zabila jsi dotyčného na základě domněnky. Domněnka nerovná se jistota. To se rovná random (v překladu náhoda).
    mám dobrý 6. smysl že?

    Jak už jsem psala, poučím se ze své chyby a příště budu čekat až se zrádce uráčí něco dělat.
    „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
    – Albert Einstein

  15. #15
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: MrtvaPrincezna --> Bee

    V situaci co měla Adéla, si myslím že bych udělal stejnou věc, když by hráč napsal ''duel'' hned po tom co dostal od ní nůž.. To mi nepřijde jako fér banování.

    Takhle to vidí Libor<3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •