Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: chleba s maslem --> AOT

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    chleba s maslem --> AOT

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 247899)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'aim bot/lock'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < chleba s maslem >
    [AMXBANS] Tvuj nick: chleba s maslem
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:223269591
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:223269591
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.112.167.96
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.112.167.96
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < AOT >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (de_greece)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Operak killed specnaz with m4a1
    *** Z3wl killed _[]HPB[]_ with a headshot from m4a1 ***
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontro


    Poznamka:


    Zdravim, zadam o UNBAN.
    Strasne by me zajimalo, proc jsem ho dostal....
    Chodim sem vice jak 10 let. Nemam duvod podvadet. Hraju 80% Oldschool kde me zna kazdy vcetne nekolika Adminu. Se score 8:14 nebo kolik to zrovna bylo urcite nemam zadny cheaty :D
    Dekuji za vysvetleni

    chleba s maslem.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Poprosil by ještě o demo . Děkuji

  3. #3

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Ahoj, 18.3. som bol tuším na nejakom hlásení na oldschoole a zrovna sa menila mapa, bol som v specte a po asi minúte mi to hodilo pohľad na teba a videl som niečo, čo mne osobne by stačilo už vtedy na ban, ale nedal som ti ho a začal som si ti viac všímať.
    Prvé demo - ide o HLTV z hry ale je to ten moment, ktorý som videl ako prvý. Hneď na začiatku čas cca 01:20:00+ týpek ti zbehne zo schodov, začneš po ňom strieľať a kurzor ti to zrazu hodí na iného hráča za stenou/bránou (je tam týpek, mal som ESP videl som to na vlastné oči, počuť aj ako sprejuje). Viac z dema netreba pozerať.
    Druhé demo - čas cca 10:52:00+ začneš strieľať po hráčovi vo vode a zrazu ti to strhne kurzor doprava na iného hráča.
    Tretie demo - čas cca 17:25:00 + presne to isté ako na ostatných demách, začneš strieľať po hráčovi bližšie k tebe/pred tebou a hodí ti to kurzor na vzdialenejšieho hráča, ktorý je za krabicou.

    Podľa mňa máš nejaký divne nastavený aim bot alebo nejaký divný lock, ktorý ti prehadzuje kurzor automaticky na hráčov.

    Okrem toho som ti dal ban aj na steam, keďže sa to považuje za obchádzanie.
    Naposledy upraveno Pelargos; 26-03-18 v 22:20.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Ahoj,
    kdybych měl zbytečné peníze na novej komp, určitě si ho koupím vyřeší se tím ta chyba. Asi před dvěma lety jsem si kopil novou myš, myslel jsem , že je to tím, bohužel, vyhozené prachy. Vše jsem přeinstaloval, závada přetrvává. jestli ty vidíš že mě to háže na nějakého hráče, tak bohužel já vidím, že mě to vždy otočí někam pryč. Už se mě na to ptalo dost kluků na serveru ale nikdo mi ani neporadí ani mi nepomůže. Natož aby mne někdo hlásil a banoval.

    Ohledně obcházení, bohužel (jasně zní to dost divně) to ted nemůžu najít ale někde jsem dnes tady četl, že pokud jsi dostal ban, můžeš hrát přes steam.... tot vše. Pokud jsem se tím provinil, OK, poku ne a najdu to a postnu to sem, tak se mi to nelíbí.
    Vživotě jsem nedával cheaty a ani nebudu je mi 33..... a když se připojí nějakej KID tak ho okamžitě hlásím, zjisti si na mě recenze... duffy, Lasty, Lord, připoj se a uvidíš...nebo kdokoli kdo tam chodí pravidelně jako já.

    Co teda s tou myší, já to nedokážu opravit. a jestli ty jo a na dálku, tak tak Ti budu říkat pane..


    S pozdravem

    Chleba s máslem...

  5. #5

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Všetko by som bral ale to na tom prvom deme/HLTV, kde som bol osobne, to neurobí žiadna myš, aby ti to takto skočilo priamo na hráča.

    Čo sa týka steamu, áno pokiaľ niekto dostane ban na NS, môže si kúpiť steam a hrať na ňom, ale pokiaľ už niekto má steam dlhšie (vlastnil steam už pred banom na NS) a dostane ban na NS, tak sa to považuje za obchádzanie.

    Ja mám svoj názor na celú situáciu, nech sa vyjadria aj ostatní chalani a potom sa uvidí, čo s tebou.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Jasně, taky říkám, že to není myší, protože jsem si koupil novou a stejně mi to dělá. Ten komp je starej asi 8-10 let AMD 2GHZ, třetí grafika a normální hru už nerozjede. po všech aktualizacích mám i s WOT smolíka.

    To mě teda moc netěší, že musím čekat na ostatní, ale neudělám nic.

    to s tím steamem mi teda příjde na hlavu. Kdo má cheaty a koupí si hru tak je free, kdo jí ma koupenou v akci a cheaty nemá, obchází...cosi...zvláštního.
    Přes steam nehraju, protože jsem si na něj nezvykl.....


    chleba

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    jen tak do větru.

    Old je jediný normální server celého cska, kam chodí normální lidi a děti se tam na dobu delší než je to nutné a pochopí, že tudy cesta nevede, nezdrží. Díky bohu za takový server....
    Co se děje na Furienech není normální, zastavíš se na chvíli a každej tě vytrolí že kempíš, ...od toho je tam snad energie.... myslím že takové věci by se měli řešit.... krom toho tam dostaneš vynadané do koko....tu během prvního kola.. jsi prostě furien ......:D

    chleba

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Ahoj, 18.3. som bol tuším na nejakom hlásení na oldschoole a zrovna sa menila mapa, bol som v specte a po asi minúte mi to hodilo pohľad na teba a videl som niečo, čo mne osobne by stačilo už vtedy na ban, ale nedal som ti ho a začal som si ti viac všímať.
    Prvé demo - ide o HLTV z hry ale je to ten moment, ktorý som videl ako prvý. Hneď na začiatku čas cca 01:20:00+ týpek ti zbehne zo schodov, začneš po ňom strieľať a kurzor ti to zrazu hodí na iného hráča za stenou/bránou (je tam týpek, mal som ESP videl som to na vlastné oči, počuť aj ako sprejuje). Viac z dema netreba pozerať.
    Druhé demo - čas cca 10:52:00+ začneš strieľať po hráčovi vo vode a zrazu ti to strhne kurzor doprava na iného hráča.
    Tretie demo - čas cca 17:25:00 + presne to isté ako na ostatných demách, začneš strieľať po hráčovi bližšie k tebe/pred tebou a hodí ti to kurzor na vzdialenejšieho hráča, ktorý je za krabicou.

    Podľa mňa máš nejaký divne nastavený aim bot alebo nejaký divný lock, ktorý ti prehadzuje kurzor automaticky na hráčov.

    Okrem toho som ti dal ban aj na steam, keďže sa to považuje za obchádzanie.
    ad prvé demo:
    toto je opravdu divné, stejně jako ty dva ostatní tiky, ale WH nemám, ideální situace by byla, kdyby to skočilo protihráči na hlavu, ale to v tomto případě nelze posoudit

    ad druhé demo:
    ano, skočí mu cross, ale tím směrem žádný čtvereček není, takže podle mne má něco s myší spíš, než že by tam bylo nějaký AB/lock

    ad třetí demo:
    ano, skočí mu to na hráče "za bednou", nicméně spíše před něj, takže úplně mimo hlavu nebo jinou část těla

    Podle mne je to cukání divné, na druhou stranu na ban nedostatečné.

    Ad Steam.
    Samozřejmě pokud dostal ban, měl nejdříve požádat o UB a teprve potom naskočit na Steam. Ale zdá se mi, že pokud jeho STEAM je na kotelně herně aktivní až po banu, (rozuměj dnes večer) nedá se to považovat za obcházení.

    Jsem pro UB jak na NS tak Steam.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Zdravím..

    Máslo poznám z Oldu už více jak 5 let a dám za něj klidně i práva, že čistý 100% je. Omlouvám se, že se zde vyjadřuji bez shlédnutí dema, jelikoz jsem ještě v práci, ale u tak pro mě známých hráčů jsem se musel vyjádřit hned a jsem si víc než jist, že zde došlo k neoprávněnému banu.

    DiE

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    V tomto případě jsem pro unban. První demo z ulož.to mi sice stáhnout nejde, ostatní dema jsou sice zajímavé, ale nic hrozného tam nevidím. To cukání mysi vypadá spíš jako nějaká chyba než aimbot, protože na čtverečky mu to nekoucukalo.
    Naposledy upraveno Operak; 27-03-18 v 11:45. Důvod: Gramar nazi

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Co jsem kdysi viděl jeho screen netgraphu, kde má cca 40fps by si na steamu ani nezahrál. Hold kalkulačky jsou nesmrtelné

  12. #12

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Pozrel som si ešte raz niektoré demá a je pravda, že tam AB nebude. Mňa len totálne zmiatol ten moment, ktorý vznikol na prvom deme, keďže som to videl osobne a videl som, že ti to zvrtlo myš priamo na hráča za tebou za tou bránou. Vyzeralo to ako ukážkové AB ale pravdepodobne to bola len totálna náhoda, že ti to stočilo myš práve na miesto kde bol iný hráč. Na to druhom deme je pravda, že ti to tiež skočilo doprava kde však nikto nebol a aj na tom poslednom deme ti to skočilo ale úplne vedľa hráča rovno do toho stĺpu. Sledoval som ťa aj v hre asi celé dve mapy a nebolo tam nič, len fakt ti to občas takto skočí a často je to na iného hráča, resp. do jeho blízkosti a vyzerá to divne:) Môže byť, že ak máš starší počítač a máš málo fps a ešte aj slabší net, môže to robiť šarapatu. Každopádne sa ti ospravedlňujem za komplikácie a samozrejme máš unban na NS aj na steam. Inak celkom si ma aj milo prekvapil, žiadosť je napísaná slušne a aj potom čo som ti dal ban na steam si sa tu správal slušne, takýchto ľudí je tu naozaj málo.

    K tomu tvojmu problému: používaš podložku? alebo hráš priamo na stole, prípadne na nejakom papiery?

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    Odpověď: chleba s maslem --> AOT

    Aloha,
    net mám v pohodě 50mb. ale ten počítač ani tolik nebere, na mobilu naměřím víc.

    Podložku mám. Čistě černou. Laserová myš Defender.

    Co se týče projevu, myslel jsem že si někdo dělá prdel a chce abych ten komp hodil z okna, pár nadávek padlo, to bych nebyl já :D.

    Ok beru to za vyřízené.

    Díky a šťastné lovení cheaterů na Kotelně!

    Chleba s máslem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •