Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: CS:GO Mód

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Slovensko, Trenčiansky kraj
    Příspěvky
    5

    Lightbulb CS:GO Mód

    Poslednou dobou som si všimol na ostatných serveroch (vo väčšine Rumunských) tkz. CS:GO mód. V tomto móde ide o to, že si človek zarába peniaze zabíjaním (príklad: 1 kill=5€) a neskôr, keď si našporý dajme tomu 50€, môže si kúpiť kľúč od bedne. Ale ako dostať bedňu? Jednoducho. Bedne na väčšine serverov padajú bedne zabíjaním, niekedy symbolicky (5 killov=1 bedňa) alebo náhodou. Podľa môjho názoru by to nemusel byť zlý nápad niečo také v 1.6 urobiť.

    By: H2C | Majko

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: CS:GO Mód

    Taký mod už existuje dávno. Len ma nenapadá teraz meno. To je že náhodne dáš napríklad 1% šancu na to že padajú bedne keď zastrelíš nepriateľa, nastavíš či keď zabíjaš CT alebo T alebo CT aj T. Za kedy zmizne krabica ak ju nezoberieš a či zmizne, či ju hráč ma rezervovanú napríklad 15 sekúnd než ju môže niekto iný zobrať a v nich sú rôzne náhodné predmety (rôzne). Granáty, vesty, zbrane, itemy a pod. ale ten mod je na zombie server. To čo píšeš je len upravený že odomykáš to na kľúč a zrejme sa nehrá zo zombie. :) Čiže ho môžeš skúsiť nájsť a odskúšať si ho. Podľa mňa to bolo dobre len na chvíľu, lebo je to omnoho ľahšie už len keď nájdeš nejakú zbytočnosť, len o tu drobnosť si lepšie vybavený. Alebo hráč ma šťastie a padne mu niečo s čím ma pred všetkými navrch, napríklad raketomet v kolu kde všetci bežia ešte len s ľahkými samopalmi. Viem že takto si to nemyslel, ale podľa mňa je to možno takto jak je lepšie. Lebo ak by išlo o vyrovnanie hry, mali by hráči podobné itemy s tých krabíc, čo by nebolo moc atraktívne a hráči s vip by iste písali že chcú väčšie šance na padnutie dobrého itemu. Už len keby sa použili veci klasicky s cs1.6 by mohlo byť nevyrovnané že jednému padne s krabice awp a druhému guľomet a v druhom tíme jednému nočné videnie a druhému granáty.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55

    Odpověď: CS:GO Mód

    Tenhle nápad je dobrý sám jsem ten mód hrál na jednom nejmenovaném portálu a byl super s těma bednama to fungovalo tak, že byly udělaný rarity beden a podle toho byly šance na dropy za zabití, takže nejlevnější bedna např. Chroma 1 největší šance na drop a nejlepší by byla např. Falcion bedna na kterou by byl nejmenší drop a samozřejmě by z toho padali nejlepší skiny. Zbraně by se tam dali vybírat, samozřejmě by to stálo peníze s tím že pistole by byly zdarma(zbraně, který jsou v tom módu) což pokud se nepletu je AWP, M4, Akčko, galil, famas, a mp5 v tom módu mp7 a handguny deagle, glock a usp. Všechno po 1 pistolovem kole. Už si to úplně nepamatuji, protože jsem tam dlouho nebyl. Jo a ještě ke klíčům nevím jaký je nastavený drop, ale podle mého 1/10 na drop klíčů a ty bedny jsou nějak nastavený (nevím jak), ale jak jsem četl není moc čas na udělaní nějakého módu, ale nápad dobrý. Omlouvám se jestli to nedává hlavu ani patu, ale nejsem na slohy a dlouhé psaní

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: CS:GO Mód

    Neviem aký zmysel malo ti pred rokom odpisovať, keď teraz čítam že si zmenil svoj komentár tak, že ani jedna veta nie je tá akú som čítal prvý krát. Som rád že si našiel jeden taký server a skúsil si si ho. A ohľadom toho otvárať krabice za nejaké body, ktoré hráč dostane za zabíjanie ale musí ich dosť nahromadiť, to by bol dobrý nápad, lepšie ako náhodne padajú krabice s itemami za každé zabitie. Ale nemyslím si, že by bolo nejak super ak by padali skiny na zbrane. Pretože cs1.6 je kvalita v ktorej môže každý hráč mať desiatky svojich vlastných super skinov a nemusí mať že vyhodí svoj čo si stiahol za nejaký čo mu na serveru padol. Radšej by som dal ako je na serveroch COD že by hráč získaval itemy, ako tiché kroky, fungujúci tuning na zbrane (externý zásobník +10 nábojov (M4A1 s nie 30 nábojmi ale 40), rôzne optiky, tlmiče a všetko funkčne. Sady liekov obväz (doplní 20hp), Morfium nespomaľujú ho náboje). Alebo iné hodnotné veci čo by hráč naozaj ocenil v hre. Možno ako skin by som dal unikátny jeden skin dva postava za T a CT vojak s tričkom na ktorom by bol nápis "Hrám na Kotelne" a nedal by sa stiahnuť. Ak by si ho získal, tak by sa ti stiahol v HD odniekiaľ s kotelny. Čo by bolo veľmi originálne.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116

    Odpověď: CS:GO Mód

    A nechcete rovnou aby postavičky měly na zádech kvér jako v GOučku nebo u bomby byl vidět kód a různý takový chujoviny? Tohle je pánové 1.6 ne GOučko proboha....

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: CS:GO Mód

    Čo si zaspal dobu? :D Veď postavy môžu nosiť zbraň na chrbte a pištoľ na opasku aj s granátmi, už skoro 11 rokov na cs1.6. Dokonca ten mód je dostupný pre verejnosť na stiahnutie okolo 8 rokov. Preto píšem že cs go je len na zarábanie a grafiku inak je to to isté ako cs1.6. Ak to budeš hľadať nájdeš to, len to je hľadanie na približne 20, 30 minút tak to teraz nejdem hľadať. A to s tým nápisom nad bombou to som videl ešte vo veľmi dávnych dobách na, to ešte som býval tuším v škole. Stiahol som to na gamebanana že keď položíš bombu máš nad ňou nápis, napríklad "Pozri na mna a stlač E". To som mal beta verziu čo mi jeden človek venoval a tam som takéto mal tiež, prejdi k bombe a tento nápis, "Pozri na mňa a stlač E". Bomba ležala na zemi za Teroristu "Postav sa na mna". Za CT "Stráž ma. Nech ma nezoberú". Texty ako: napíš do konzole ktorú otvoríš stlačením tlačidla pod esc nasledovný text: bot_add pre pridanie botov do hry.

    O 6 minút:
    No dobre dnes tých módov na nosenie zbraní na chrbte je fakt hojne, našiel som ho za 4 minúty.
    https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=359356

    Ak ti nepôjde nájdi ďalší a skús či ti pôjde. Ja som mal taký že aj keď server na ktorý som sa napojil ho nemal, videl som aj tak ostatným zbrane na chrbte, takže som mal prehľad o vyzbrojí môjho tímu, nefungoval len na zombie serveru, ak mal spoluhráč ako hlavnú zbraň príkladne raketomet, alebo nejakú zbraň ako guľomet pre ZM mod.

    Zaujímavosť: Kedysi bol aj mód že ak si si kúpil vestu alebo vestu s helmou objavila sa ti na vojakovi a všetci to videli. Ako máš napríklad samopal v ruke tak si mal na sebe vestu alebo vestu s helmou. Ale doteraz som nikdy ten mod voľne k stiahnutiu nenašiel :( Ak niekto o ňom vie, budem vďačný, ak to sem napíšete (link.). :)
    Naposledy upraveno Military; 14-12-18 v 14:56. Důvod: Pridané: "O 6 minút" Pridané o 5 minút "Zaujímavosť"

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: CS:GO Mód

    Som si povedal že vytvorím zvlášť vlákno na módy do cs1.6 čo mam v počítači + linky no keď som všetky videl, tak som si to radšej rozmyslel, lebo som bol len na tretom a 40 minút preč :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •