Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Pomoc

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Slovensko, Trenčiansky kraj
    Příspěvky
    5

    Pomoc

    nazdar, chcel som skúsiť tú tvorbu máp, no neviem ako spojiť hammer s cskom. Prosím o pomoc ak sa tu niekto s tým vyzná


    zkontaktujte keby dačo, dáme skype, ts, čokoľvek

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Pomoc

    www.tvorbamap.cz Tam máš v článcích vše sepsané. Máš tam jak nastavit hammer a jak ho používat.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #3

    Re: Pomoc

    Doporučuji používat VHLT kompilátory. Ty by neměly mít teoreticky problém s dlouhými cestami ke Steam verzi cska.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Slovensko, Trenčiansky kraj
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Re: Pomoc

    ja som si to spojil so steam cskom, no trz mi pri snahe o spustenie vyskočí buď interface alebo mi to iba zapne hru a nič sa nedeje (nemôžem to nikde nájsť napr. medzi mapami v New Game)

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Pomoc

    .bsp soubor, který se ti po kompilaci vytvoří by si měl mít v cstrike/maps, jestli to máš nastavené v jiné složce, tak si to přenastav. Pokud nemáš to .bsp v cstrike/maps, tak ti mapa spustit nepůjde. Doufám, že jsem to správně pochopil, s čím potřebuješ pomoct.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #6

    Re: Pomoc

    Pokud máš problémy s nastavením, můžeš si stáhnou můj již nastavený hammer. Jedinou podmínkou je to, že samotná složka "hammer" musí být uložená přímo na disku C. Tedy, cesta k němu bude vést C:\hammer. Další podmínkou je to, že steam verzi od CS musíš nainstalovanou v této cestě: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life

    Tento balík obsahuje nejnovější patch 3.5, složky se ZHLT a VHLT kompilátory a složky se všemi defaultními texturami, modely a sprity. Všechno je již nastaveno a odzkoušeno, takže kompilace by měla při dodržení výše uvedených podmínek fungovat. RMF a MAP soubory se ukládají do složky C:\hammer\maps a soubory BSP se kompilují do složky C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads\maps.

    https://1drv.ms/f/s!AjLIaKePby4bl1XyOIe3APLA8Jlb
    Naposledy upraveno Grakon2702; 30-03-18 v 21:41.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Pomoc

    Doporučuji na tvorbu map stáhnout non-steam. Nemůžu si pomoc, ale oproti steamu mi přijde mnohem přívětivější na vývoj map.

    Pokus se uložit non-steam i VHE co nejvýše na C: nebo na disku, který používáš. Nejlépe ==> C:Valve + C:VHE.
    Můj steam checkuj zde


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •