Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: JB server - Vorvan

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    JB server - Vorvan

    hráč: Vorvan VALVE_0:0:1715841181 91.127.151.119 SK
    demo: http://csko.cz/dema?UPD=o9eb6XoN
    důvod: neschopnost, neznalost pravidel, FK, nesmyslné příkazy,.. nejspíše hráč z jiného portálu co nezná naše pravidla

  2. #2

    Re: JB server - Vorvan

    Ahoj, to demo bude asi nějaké poškozené. Je poněkud krátké a max tam ostatním jako Simon stihnul říct, ať jsou do boxu na zadní stěnu. Pak zabil ty, co byli na stěně mimo boxu, což byly samozřejmě FK. Potom se celé demo najednou vypne a mě to hodí do menu. Zkusil jsem to stáhnou znova i na ns, ale výsledek je stejný. Pokud budu brát v potaz tedy pouze ten jeden nesmyslný příkaz, tak to nemá cenu řešit zpětně zákazem z webu. Taková věc se musí řešit in-game domluvou, popř. přesunem.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 04-04-18 v 20:40.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: JB server - Vorvan

    Ahoj, tak to se omlouvám, tak zde přikládám jiné demo na stejný případ: http://csko.cz/dema?UPD=ybFibDEv (od hráče Mlýn.)

  4. #4

    Re: JB server - Vorvan

    To druhé demo vypadá už v pořádku, každopádně pořád jsem v něm neviděl nic, co by se mělo banovat.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: JB server - Vorvan

    Mělo by tam být jak nás posílal stále do boxu, na zadní stěnu. Potom také dal náhodu kterou ani nezmínil a oni museli stát u zadní stěny, ti co mu v tu chvíli chyběli s klidem pustil po náhodě do boxu a když mu stále jeden chyběl tak dal box, ovšem nevím jak moc je to na druhém demu vidět. Každopádně ti děkuji za vyjádření a rychlou reakci :)

  6. #6

    Re: JB server - Vorvan

    Dobře, tak se vyjádřím trošlu jinak. Já bych toto nebanoval, ale řešil in-game. Někomu jinému to ale možná bude na ban stačit. Stačí se podívat na druhé přiložené demo, které je již v pořádku.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: JB server - Vorvan

    Já to pochopil, jen jsem to chtěl shrnout :) klidně se to může locknout a dále již neřešit, chápu že se nejedná o nic tak závažného jako některé jiné případy, ještě jednou děkuji, můžete lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •