Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žádost o práva na Aim servery

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Žádost o práva na Aim servery

    Ahoj, tak uběhlo něco kolem půl roku od poslední žádosti, která byla dost zbrklá a je tu další.
    Od poslední žádosti jsem přes web nahlásil cca 15 cheaterů, něco málo přes /cheater a hlavně přes steam adminům.
    Už mě někteří admini znají a vědí, že chatlog mi asi nikdy neujel a další věci co by admin neměl mít.
    Hlásil jsem těmto adminům, byl bych rád, kdyby tedy i hlášení potvrdili (beru všechna hlášení od 22.10.2017).

    Lebaux - 7+ bych řekl cca
    Pelargos - 5 tam určitě bude
    ;whab - 5+
    Gregy - 3 cca
    Indiano - nevím přesně ale něco málo tam bylo
    Stoulant - 1 max 2 bany
    Samčo - asi jeden ban si pamatuju

    Většina hlášení byla někdy do Února a pak jsem asi měsíc nehrál. No znáte to, je to 20 let stará hra a mám to tak, že se vždy k csku mile rád vracím a někdy potřebuji hold pauzu. Každopádně věřím, že jako admin bych měl ještě větší motivaci csko hrát, už jen kvůli hlašením. Člověk to zapne a už to jede, jestli mě chápete :D.

    Žádost bude nějaký ten měsíc otevřená, pokud to nebude proti hned od začátku a budete mít dost času na to vidět, že aktivita je v pohodě a myslím to s právy vážně.

    V poslední řádě odkaz na minulou žádost, na kterou se prosím podívejte. Je tam hodně podstatného infa.

    SteamID: STEAM_0:1:84464748
    Naposledy upraveno Futy99; 09-04-18 v 22:00.
    Můj steam checkuj zde


  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Potvrdzujem hlásenia a som za to aby si dostal práva.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Díky Indian0
    Můj steam checkuj zde


  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Neviem je mám z toho celého osobne nejaký divný pocit. Od prvej žiadosti neubehlo ešte celkom polroka ale dobre, okrem toho si si ju dal hneď po týždni locknúť. Vidím tu časté pauzy. Proste máš kopec iných záujmov a CSko máš na poslednom mieste. 15-25 hodín do mesiaca, ktoré uvádzaš v prvej žiadosti, mne osobne príde málo. V čase prvej žiadosti, resp. v tom období si mi hlásil, to áno ale posledné 2-3 mesiace som ťa nejak vôbec neregistroval, ani si ťa nevybavujem. Aj na fóre máš za tento rok len dve hlásenia, jedno z toho za reklamu a druhé si sem hodil včera po založení žiadosti. Nechcem tu byť za hejtera len, aby nenastala situácia, že dostaneš práva a potom sa tu neukážeš pol roka alebo ťa to prestane baviť ako sa už párkrát stalo alebo začneš chodiť na výšku a nebudeš mať na to čas. Alebo sem budeš chodiť 1x do týždňa na hodinu. Neaktívnych adminov je tu dosť, takže si premysli, či máš fakt záujem o práva.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Tohle si myslím že nepůjde, jak píše Pelargos.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Pelargos:

    Nechal jsem si jí locknout, protože to po pár vyjádření adminů nikam nevedlo aspoň z mého pohledu. Bylo to po tom co jsem se vrátil na kotelnu a prostě jsem to uspěchal.
    Je pravda, že většina hlášení je na fóru do konce minulého roka a pak spíš adminům přes steam. Nějak dobu jsem nehlásil skoro vůbec, jelikož do toho zasahovalo období pauzy co zmiňuji v žádosti kolem tý doby, jak píšeš 2-3 měsíce. Nevím jestli jsem nehrál tolik, nebo měl smůlu, možná to bude znít blbě, ale na cheatry jsem tolik nenarážel, aneb jsem se prostě jen víc věnoval hře, než huntění cheaterů.

    Mít nahlášeno je hlavně kvůli tomu, aby jste viděli, že cheaty poznám. Myslím, že mám nahlášeno dost a samozřejmě, když na cheatera narazím, tak ho hlásím, akorát je asi úplně nevyhledávám poslední dobou.
    K dalšímu bodu, možná si mě nevybavuješ, protože se moc nepotkáváme :D, jelikož já si tě taky nevybavuji, že bychom spolu hráli někdy extra dlouho na nějakém serveru, aneb se moc potkávali.

    V poslední řadě, výška je ještě nějaký ten měsíc předemnou a samozřejmě to možné je, že nebude čas jak píšeš, ale tak do budoucna bych nekoukal. Navíc, když je chuť tak se vždycky najde čas.
    No a jestli mě to přestane bavit? Stát se to může, nebudu si tu vymýšlet. Každopádně jak jsem psal v žádosti, myslím si, že s větší zodpovědností by mě to drželo u cska ještě víc a nemám v plánu přestat hrát na delší dobu. V nejhorším případě si myslím, že bych si dal pár týdnů pauzu, max ten měsíc, kdyby se to skutečně stalo. Samozřejmě se tomu pokusím maximálně předejít.

    Takže na závěr, ano o práva skutečně zájem mám.
    Naposledy upraveno Futy99; 10-04-18 v 14:30.
    Můj steam checkuj zde


  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Za mna osobne ano, hlasi prevazne mne, snazi sa :)
    CS nie je pre kazdeho priorita a nevadi mi nizsia aktivita a hlasenia mozem potvrdit.
    Navyse trial bude minimalne pol roka, ked bude robit prusery je velmi jednoduche prava odobrat.
    Ak teda nemate nejaky ozaj zavazny dovod proti.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Díky za vyjádření lebauxi :)

    E: Btw všiml jsem si, že ;whab se mi sem asi úplně nevyjádří co se hlášení týče :D. Ale nevadí.
    Naposledy upraveno Futy99; 10-04-18 v 21:20.
    Můj steam checkuj zde


  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Som rovnakého názoru ako Pelargos. Za mňa je 20 hodín za mesiac dosť málo keď si zoberiem, že sú tu takí ktorý hrajú 80 - 100h za 2 týždne. Jasné, nie pre každého je CSko priorita ale myslím, že keby máš o to vážne záujem a chceš pomáhať tak hráš možno o čosi viac a viac hlásiš. Od založenia žiadosti som toho moc nepostrehol. Zatiaľ som proti ale keď uvidím, že hlásiš viac a zdvihneš aktivitu názor zmením.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Je pravda, že moc nehlásím teď. Nerad se opakuji, ale jak jsem říkal na cheatery fakt moc nenarážím poslední dobou a myslím, že mám nahlášeno dost na to aby bylo vidět, že cheatery rozeznám. To je z mýho pohledu hlavní pointa hlášení.
    Co se týče aktivity větší nebude. Víc jak 30 hodin měsíčně nedám to říkám rovnou. Samozřejmě chápu, že admin by tu asi měl být s větší aktivitou, ale i 20 - 30 hodinami se dá pomoct myslím
    No a jseš admin čerstvě, až narazím na cheatera a budeš in-game tak budu přednostně psát tobě.
    Můj steam checkuj zde


  11. #11

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Hrajů často skoro pořád ale nikdy jsem nepostřehl tvoje hlášení zkus si mě přidat na steam rEJKAc a zkus víc hrát a hlavně hlásit .

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Okey, dávám si tě do seznamu komu hlásit přednostně jakmile si tě přidám

    Hlásím v 90% jen na steam, když už na něco narazím, proto sis toho nevšiml.
    Můj steam checkuj zde


  13. #13
    Server admin Avatar uživatele RenTGen
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Aim, Inferno, Awp
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    V tvojom prípade hlásení síce kopa, no po aktivite ani stopa. Z tohto dvôvodu musím byť proti.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Rád bych žádost na prázdniny pozastavil, díky za pochopení
    Můj steam checkuj zde


  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na Aim servery

    Dočasný lock na vlastnú žiadosť. Pri opätovnom záujme otvorenia ma prosím kontaktuj v PM.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •