Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Uzamčení 150 lvl

  1. #1

    Uzamčení 150 lvl

    Navrhujem uzamčení max. lvlu, jelikož mi přijde potom zbytečné hrát max. lvl, když už větší lvl získat nemůže. Zároveň mi to přijde dost op proti menším lvlům, přijdu na server a mám lvl 30, jak mám potom zabít enemy, když má lvl 150 a dá mě na 2 rány. Zároveň týpek tam má lvl 150 prota, dá si ten bonus +50 obrana a já ho nedám na ránu do hlavy s awp, když mám full int a klidně ještě nějaký item na int. Splnil účel a doexpil tu classu, tak ať začne hrát novou prostě a nehraje tam lvl 150 a sbírá jen killy. Prostě když dodělá lvl 150, tak by se ta classa uzamkla, aby musel začít hrát novou.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Tyvole tady se furt řeší jen můj protector kdyby se to uzamklo tak by potom úplně ztratilo smysl tam dávat ty týdenní bonusy a mohli by se znova nahodit lvly 200.
    Člověk nebude přece 2-3 měsíce expit classu aby se mu zamknula a už jí nikdy nemohl hrát.

    A ještě mi vysvětli co kdyby někdo měl všechny Classy lv 150 ? To by musel být nucený koupit si nový steam nebo jít na NS jen kvůli tomu že vy furt brečíte na to dmg
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  3. #3

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    To nevím, jestli se tu furt řeší, jen jsem to dal jako příklad. Může ptm začít expit jinou classu, pokud vím.
    Kdyby měl všechny na 150, tak by se třeba udělalo, to že se ty classy resetnou třeba na určitý lvl zpět, nějak na lvl 50 třeba.
    Já nebrečím na dmg, jen by ho chtělo fixnout trochu...

  4. #4

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Väčšiu blbosť som už dlho nevidel. Určite nie, žiadne zamykanie max. lvlov nebude !!! Proste si to naexpil, venoval tomu čas a teraz mu to zamkneme alebo resetneme, aby ostatní nebrečeli? Hraj a neexpi si aj ty na 150. To si neviem a ani nechcem predstaviť, akože aj na iných hrách napr. MMO RPG (nejaké wow-ko, lineage alebo im podobné hry), keď dosiahneš max. lvl, tak hra pre teba končí a zablokujú ti postavu, aby si mohol začať znovu od začiatku? Alebo aj tu na superhero dosiahneš 40ku a boom lock/reset. To potom môžeme zrušiť všetky levely a max lvl bude 1, aby boli všetci spokojní.

  5. #5

    Re: Uzamčení 150 lvl

    To je blbost.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Jako je to blbost, ale:
    "To potom môžeme zrušiť všetky levely a max lvl bude 1, aby boli všetci spokojní."
    Je to celkem zajímavý nápad :D :D :D
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Hráči to hrají protože mají nějakou motivaci.
    Když jim reknes ze max lvlem pro ne znamena konec hrani jejich oblibene postavy. Tak se ti na to hodne rychle vyprdnou.

    A kdyby vsichni meli lv 1 noo tipuji ze cca 4 dny by to vydrzelo.
    Naco by hraci hrali mod kde prakticky nejde ničeho dosahnout..
    Naposledy upraveno Michaela123; 16-04-18 v 11:48.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Když je max lvl 150, není náhodou rozdíl mezi low levelama menší? Tam by bylo jinak možné dát +100 obrany, když byl max 200. Bonus je tam proto, aby měli i max levely o co hrát, protože se jim to po týdnu resetuje a musí zase nahrát 100 killů.
    Určitě na tom levelu bude nějaká class silnější, to se pak případně nějak vyřeší.

  9. #9

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Zrušiť pre lvl 150 "silnejšie" itemy ako sú pn 32, nts5,4,3 a podobne. Resp. čo by bolo možno ľahšie upraviť je povoliť lvlu 150 len jeden item.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Zrušiť pre lvl 150 "silnejšie" itemy ako sú pn 32, nts5,4,3 a podobne. Resp. čo by bolo možno ľahšie upraviť je povoliť lvlu 150 len jeden item.
    Jelikož pn a ntsy vyhazuji tak můj názor bude "zcela" objektivní. Itemy by se snížit mohli z nts 1-5 na nts 1-3 ale jen jeden item je kravina, to by pak ztrácelo smysl na ten větší lvl expit když by hráč věděl že bude mít tak obrovskej handicap jen kvůli tomu že se x měsíců snažil expit aby byl "silný" a nakonec se mu zruší ta možnost kterou jinak všech 98% hráčů má.

    Jak je možné že tolik let se to neřešilo když tu byli lvli 200 nebo resp. neměnilo a ted zničeho nic by se měli Uzamknout lvy Rušit item navíc jen aby jsme co nejvíc nasrali ty hráče s maximálním lvlem..? Je vidět jak měl ten reset dopad na komunitu
    Naposledy upraveno Michaela123; 17-04-18 v 16:24.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  11. #11

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Hrať s vysokým levelom a mať nadpozemské skóre a kaziť hru ďalším 10 hráčom ktorí si s malým lvlom nezahrajú pretože nemajú šancu. Nikto ťa nejde nasrať, ani to nebolo mierené na teba. Ale chápem že sa ti nepáči že budeš mať trošku slabšiu klasu. Ešte aj VIP hráči s vysokým lezú do overu, a neprehodí ich to, takže to má ešte väčší negatívny dopad na hru.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Ja len môžem dodať že hráč Indiano dokázal svoje kvality v každom vlákne čo som čítal, píše rozumne, objektívne a čestne. Myslím, že sme sa svojim spôsobom všade zhodli. Čiže písať všade na 2x to rovnaké nie je potrebné. Toto všetko som písal aj keď som mal lvl 60 aj keď som mal lvl 120 aj lvl 150. Treba zapnúť autobalance a motivovať ľudí k tomu, aby nehrali proti nováčikom s lvl 100+. To ešte keď tam bolo 24 ľudí a viac skoro stále, tak som aj štyri hodiny stál s lvl 150 v tíme, ktorý mal jedenásť hráčov s lvl 30- a proti nám všetci lvl 90+

    Indian0:
    "Hrať s vysokým levelom a mať nadpozemské skóre a kaziť hru ďalším 10 hráčom ktorí si s malým lvlom nezahrajú pretože nemajú šancu. Nikto ťa nejde nasrať, ani to nebolo mierené na teba. Ale chápem že sa ti nepáči že budeš mať trošku slabšiu klasu. Ešte aj VIP hráči s vysokým lezú do overu, a neprehodí ich to, takže to má ešte väčší negatívny dopad na hru."

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Citovat Původně založeno Military Zobrazit příspěvky
    Ja len môžem dodať že hráč Indiano dokázal svoje kvality v každom vlákne čo som čítal, píše rozumne, objektívne a čestne. Myslím, že sme sa svojim spôsobom všade zhodli. Čiže písať všade na 2x to rovnaké nie je potrebné. Toto všetko som písal aj keď som mal lvl 60 aj keď som mal lvl 120 aj lvl 150. Treba zapnúť autobalance a motivovať ľudí k tomu, aby nehrali proti nováčikom s lvl 100+. To ešte keď tam bolo 24 ľudí a viac skoro stále, tak som aj štyri hodiny stál s lvl 150 v tíme, ktorý mal jedenásť hráčov s lvl 30- a proti nám všetci lvl 90+

    Indian0:
    "Hrať s vysokým levelom a mať nadpozemské skóre a kaziť hru ďalším 10 hráčom ktorí si s malým lvlom nezahrajú pretože nemajú šancu. Nikto ťa nejde nasrať, ani to nebolo mierené na teba. Ale chápem že sa ti nepáči že budeš mať trošku slabšiu klasu. Ešte aj VIP hráči s vysokým lezú do overu, a neprehodí ich to, takže to má ešte väčší negatívny dopad na hru."
    Autobalanc není možný, když VIP tuto "vlastnost" ruší.. Nevím, čí to byl nápad, ale dřív bylo VIP přesunováno do slabšího teamu.. Teď je proti tomuto imunní.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Zrušiť pre lvl 150 "silnejšie" itemy ako sú pn 32, nts5,4,3 a podobne
    To je vklidu, já stejně používám jen Miny a Raketomet :D popř. kevlar a lekarnu
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Uzamčení 150 lvl

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Väčšiu blbosť som už dlho nevidel. Určite nie, žiadne zamykanie max. lvlov nebude !!! Proste si to naexpil, venoval tomu čas a teraz mu to zamkneme alebo resetneme, aby ostatní nebrečeli? Hraj a neexpi si aj ty na 150. To si neviem a ani nechcem predstaviť, akože aj na iných hrách napr. MMO RPG (nejaké wow-ko, lineage alebo im podobné hry), keď dosiahneš max. lvl, tak hra pre teba končí a zablokujú ti postavu, aby si mohol začať znovu od začiatku? Alebo aj tu na superhero dosiahneš 40ku a boom lock/reset. To potom môžeme zrušiť všetky levely a max lvl bude 1, aby boli všetci spokojní.
    Na COD som hrával. Nato ako dlho som tam hrál tak nebola skoro žiadna šanca získať 1 kill pre HIGH LVL. LOW LVL proste nemá šancu keď tam príde max protector s max obranou + item na obranu tak hráči nemajú šancu.
    Ale v tomto skôr súhlasím s PELARGOSOM. Načo by bolo uzamykať danú class po dosiahnutí max lvl... To je ako keby si mu resetol lvl a jeho možno aj 3 mesačná práca bola neviem kde...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •