Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Neomex

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Neomex

    Dobrý den, jen bych se pro jistotu chtěl přeptat, hrál jsme na dustu2, cca 16:30 byl proti mně maniac, zabil mně nevím kolikrát, ale vim že to bylo víc než 10x zhruba a měl jsem neomex 4, ani jednou ho neomex nezabil, tak jsem s e chtěl přeptat, jestli neomex funguje na maniaca, protože jinak mi neomex funguje na všechny ostatní hráče. http://hltv.csko.cz/?port=27078.
    A když už jsme u toho, rád bych se taky chtěl zeptat, jestli se někde v nějakem threadu řešilo odstraněni map, protože jsem chtěl nominovat nuke_rareu a change_inferno a nešlo to. Myslím, že by nebylo od věci je znova přidat, protože se asi zase začínají hrát starší mapy, které se před resetem tolik nehráli. Například kabul a dust_castle.
    Naposledy upraveno radim5275; 28-04-18 v 18:06.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  2. #2

    Odpověď: Neomex

    Ahoj, stáva sa to aj mne v poslednej dobe, občas získam neomax a je mi na nič, proste ako keby nefungoval. Takže radšej ho už zahadzujem. S maniakom to nemá určite žiadny súvis, stáva sa mi to u viacerých hráčov, proste ako píšes za 10 kôl ma zabije hocikto a neomax absolutne nereaguje. Neskúmal som to, takže neviem, či je to len náhoda alebo ta má nejaký súvis s najakým iným itemom alebo classou.

    Čo sa týka máp, naposledy sa riešilo niečo tu ale mapy, ktoré uvádzaš museli byť zmazané dávnejšie, ak tam pred tým boli.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Neomex

    Dust_castle je přidán

    Spíš mě zajímá, proč neo 5-7 funguje téměř pořád a neo 4 skoro vůbec ne..

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Neomex

    Takúto tému založiť :D jednou vetou máš veľkú smolu, alebo maniac je lepší. Veď zober neomex napíš protihráčovi nech do teba strieľa pár kôl pištoľou a potom napíše či mu to niečo ubralo. Ako som ja zistil, že nič neberiem keď som dal 150hs s p90 a ubral som protihráčovi 0hp. Ak zistíš že okolo 200 striel za 4 kola s neomexom 4 nič nespravili strelcovi s 9mm pištoľou, tak založíš tému :)

    Pridaná veta (6.5_19:07): Lebo táto téma vypadá že. Asi neomex nefunguje, lebo ma často s ním zabíjajú a tak ho dropujem, treba ho zlepšiť alebo opraviť. Lepšie by bolo, za 10 kôl my strieľal hráč do nohy s pištoľou a ani raz neomex neodrazil náboj. Dúfam či pochopil každý jak som to myslel :)
    Naposledy upraveno Military; 06-05-18 v 20:07. Důvod: Pridané: Pridaná veta

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Neomex

    Nejlepší je běhat s Neo 4 když mám 650+- hpčkek :D to se zabijejí jen tím že před nima stojím
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •