Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: COD:MW- žádost o práva

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    COD:MW- žádost o práva

    Zdravím,
    Moc tomu nevěřím ale zkusit se má vše.. Tak jsem tu :D
    Touhle žádostí bych chtěl zažádat o práva na Aim sekci (především na COD:MW). A to kvůli tomu, že bych chtěl pomoct těm málo adminům co tam občas zajdou (nemyslím to špatně, chápu že ne všichni mají čas pořád vysedávat u pc ). Pokud by mi práva byly uděleny chtěl bych se krom cheatů, chování apod. zaměřit hlavně na pasivní expení hráčů na serveru, tzv. kill za kill a kradení lvlů resp. kopírování nicku. Csko na kotelně hraji už tak 5 let a na codko jsem se zaměřil tak 2-3 roky zpátky. Jednu pauzu jsem měl a to kvůli rozbitému pc, ovšem pc už je nový a tak můžu hrát aktivně dál. Po pauze hraji od Ledna.

    Nick ve hře: Smackk
    SID: STEAM_0:0:145673638

    Něco o mně: Jmenuji se Tomáš, je mi 15 let a bydlím v Třebíči kam jsem si i dával přihlášku na SS na obor Všeobecná ekonomika. Mezi mé záliby patří samozřejmě hraní her, dále fotbal florbal a sportovně běhám.
    Jediný ban mám tuším za spam, už si ani nepamatuji co jsem spamoval.. :D - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=139063
    Mezi mínusy bych mohl zařadit chatlog na kterém se snažím pracovat.. :D, nejspíš nízký věk a nulové zkušenosti s adminováním.
    Toto bude z mé strany asi vše, pokud jsem na něco zapomněl tak se omlouvám a předem díky za vyjádření :)

    Abych nezapomněl, hlásím většinou ve hře přes "!" a nebo na forku. Když už otravuju někoho na steamu tak admina SuperBeast, dřív Pelargos a ještě bager :)

  2. #2

    Odpověď: COD:MW- žádost o práva

    Na hlásenia od neho chodím, zatiaľ všetko čo hlásil banned. Aktivita tam tiež je denná, stretávam ho. Pro/proti editnem neskôr.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: COD:MW- žádost o práva

    Citovat Původně založeno Michal. Zobrazit příspěvky
    Na hlásenia od neho chodím, zatiaľ všetko čo hlásil banned. Aktivita tam tiež je denná, stretávam ho. Pro/proti editnem neskôr.
    Děkuji za vyjádření :)

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: COD:MW- žádost o práva

    JEstliže máš ještě zájem o práva, tak si mě přidej na steamu a nahlaš mi něco. Pak se vyjádřím víc.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: COD:MW- žádost o práva

    O práva už zájem nemám, můžete locknout.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: COD:MW- žádost o práva

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •