Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 52

Téma: Wentik --> KajSinek

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Wentik

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Tu nejde o to či si ten unban zaslúži alebo nie. Tu ide o to, že ten ban vôbec nemal dostať. V chl nenapísal vôbec nič ku kajsinkovi, že ho príde dobiť alebo niečo podobné. V podstate dostal permu za to, lebo si zmenil nick na Daxer a povedal dedinu kde býva. Nechápem kde v tomto vidíš kajsinek vyhrážanie. Ak aj vidíš, čo dosť pochybujem, nikdy sa to nebanovalo permou a ešte mu ju dať za toto... Ste už naozaj taký zasadnutý, že neviete od radosti za čo mu dáte ban a hľadáte všelijaké sprostosti aby ste ho mohli zabanovať.
    chápem že je to tvoj kamík, ale pre každého platia pravidla.. ak sa dohodnú s Kajsínekom tak by som bol za skrátenie z PB na ban na pár mesiacov, ale ak spraví jeden priestupok voči AT alebo niečo podobné.. som za PB!

  2. #32

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Jediný, kdo může ban zkrátit nebo ho zcela zrušit je banující admin (V tomhle případě KajSinek).
    Další, kdo může s tím něco udělat je celkově vedení. (Rozhodnutí vedení musí respektovat každý admin)
    Takže jedině na ně se můžeš momentálně obrátit.

    E//: SeaBi, ty máš pravomoc mu zrušit ban? Či mu ho zkrátit? Jestli ano, tak se zařazuješ do kategorie vedení. Ale předpokládám, že to tak není. Proto to neovlivníme.

    E2//: Probíráme cheaty? Ne a vážně, stejný princip to není. Tahle situace byla už u Daxera. Ten si taky šel postěžovat Kotlovi, že je v tom nevinně... A každý si už může doplnit, jak to dopadlo.


    Já to myslím hlavně tak, když KajSinek říká, že mu ban zkracovat nebude, tak není v úvahu ani úplné zrušení. A jelikož nemáme nikoho, kdo by tuhle situaci vyřešil jedním rozhodnutím (Něco jako naše velmi oblíbené porady nebo hl. admin sekce), tak příchází na řadu vedení.
    Naposledy upraveno Latins; 13-05-18 v 14:40.

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Jediný, kdo může ban zkrátit nebo ho zcela zrušit je banující admin (V tomhle případě KajSinek).
    Další, kdo může s tím něco udělat je celkově vedení. (Rozhodnutí vedení musí respektovat každý admin)
    Takže jedině na ně se můžeš momentálně obrátit.
    Není pravda, na Kajsikonvi to určitě není, když se shodne většina adminů, že je ten ban neoprávněný, tak by měl dostat UB. Číst to celé nebudu, ale jestli je to tak, jak psal grakon zde... tak je to k smíchu. Za mě neoprávněný ban.

    E: Latins, když někdo dostane permanentní ban za cheaty a při žádosti o UB bude většina za "clear" tak banující admin dá UB, nečeká, až mu napíše někdo z "vedení" nebo jak tomu říkáš... cheaty to sice nejsou ale je to stejný princip.

    Bavíme se tady o permanentím banu ? Jo. Takže když bude většina adminů, že je ten ban kravina, Kajsinek by ho měl smazat, nebo to snad tady funguje po novým ?
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 13-05-18 v 14:37.

  4. #34
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Wentik

    Citovat Původně založeno ByBee Zobrazit příspěvky
    chápem že je to tvoj kamík, ale pre každého platia pravidla.. ak sa dohodnú s Kajsínekom tak by som bol za skrátenie z PB na ban na pár mesiacov, ale ak spraví jeden priestupok voči AT alebo niečo podobné.. som za PB!
    Aj keby nebol kamík tak sa ho zastanem. Keby je to opravnený ban nepoviem ani slovo, sám by si zaň mohol, ale toto je ban za ktorý nemôže. Tento ban je úplna blbosť. A keď tu ideš hovoriť o kamíkovaní, tak chápem že je kajsinek tvoj kamík a snažíš sa ho zastať :). Ale povedz mi rovno, keby dostal takýto ban za nič niekto iný, tak ste všetci pre unban s dôvodom aký to je prijebaný ban. Len keď je to wentík, zrazu je to opravnený ban.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #35
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Wentik

    Citovat Původně založeno ByBee Zobrazit příspěvky
    chápem že je to tvoj kamík, ale pre každého platia pravidla.. ak sa dohodnú s Kajsínekom tak by som bol za skrátenie z PB na ban na pár mesiacov, ale ak spraví jeden priestupok voči AT alebo niečo podobné.. som za PB!
    Napíšu stejnou sracku jako ty
    Chápu, že KajSinek je tvůj kamarád, že se ho musíš zastávat, jinak by to nešlo. Nevím na čem se máme dohodnout když většina normálních adminu ti napsalo, že je to sračka
    E:lol jeremy, čteš mi myšlenky :DDd

  6. #36
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Já to napíšu jednoduše a po svým. Pokud tě potkám na serveru hned ti ujebu permu a je mi úplně jedno jestli tu většina adminů bude pro unban a budou zkoušet nějaký přehlasování. Takže ať tohle dopadne jakkoliv tak permu máš jistou.čau

  7. #37
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    To si tak naštvaný, že si nezjistil kdo mi vynáší?
    E: sis byl tak jistej že to víš, a ono nic nebo co?

  8. #38

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Tohle je proste směšný. Sorry Bee ale co to mas za radikální názory? Kromě ty vaši aferky ohledně vynášení z AF mas i jiný důvod k tomu mu dávat ban? To same Kajsinek. Vždyť si mu dal permu za vyhrožování (který ani neproběhlo), tak mi ještě řeknete, ze v tom nemáte zkreslený pohled a není v tom nic osobního.
    Jestli budete dal žít klidný život pokud zůstane Wentikovi perma, tak mu aspoň změn reason na “historie”, protože tohle je úplně dementní ban.
    E: jen dodatek, je mi pumpička jestli bude hrát na serveru:D
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 13-05-18 v 14:42.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Osobně je mi jedno, jestli bude mít wentik permu nebo ne, ale aspoň si najděte smysluplnější důvod k banu.

    btw. moc si fandíš včeličko ;-)

  10. #40
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Sorry kluci tohle jsou podle mě prostě komplexy.... A nenávist vůči hráči. To už můžeme banovat úplně všechno

  11. #41
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Spíš než o samostatný ban tu některým jde o zvýšení vlastního ega přes počítač.

  12. #42
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Na co bych si tu zvyšoval ego, píšu to tak jak to je, nechápu jak se ho ještě někdo může zastávat. Pokud tu chcete spravedlnost tak začněte se svým svědomím a rovnou složte práva za ty srance co tu většina z vás dělá. Pro mě je tohle dostačující materiál pro udělení permanentního banu.

  13. #43
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Bee já to beru tak jak napsal Grakon. Dát logický ban za něco co má smysl a ne, že to admin neunese a myslí si hned, že mu vyhrožují. Banů má hromadu a to by se mělo řešit.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Bee já to beru tak jak napsal Grakon. Dát logický ban za něco co má smysl a ne, že to admin neunese a myslí si hned, že mu vyhrožují. Banů má hromadu a to by se mělo řešit.
    Vidno, že sa nečítajú moje správy tu, ani v AF. Kde som napísal, že som dal iba za to ban, že sa pripájal k Patovi? Kde som písal, že iba na základe toho obhajujem ban? Ak by toto on urobil ako hráč bez banu, tak ho ani neupozorním, ale on má neustále narážky na nejakú osobu. Neustále provokuje adminov, má množstvo banov a to sa vyriešilo aspoň pre mňa permou. Fakt ste ho asi v živote nesledovali v hre cez NS a ak áno, tak málo. Toto bolo už moje posledné vyjadrenie k žiadosti.

  15. #45
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Na co bych si tu zvyšoval ego, píšu to tak jak to je, nechápu jak se ho ještě někdo může zastávat. Pokud tu chcete spravedlnost tak začněte se svým svědomím a rovnou složte práva za ty srance co tu většina z vás dělá. Pro mě je tohle dostačující materiál pro udělení permanentního banu.
    Celkem ironie, vzít si do huby spravedlnost, po tom tvém prvním výstupu. Měl by sis uvědomit, že nejsi žádný nadčlověk ani alfa-admin. Máš stejná práva jako každý, kdo se tu k tomu vyjádřil, tak nevím, proč bys neměl respektovat i jiné názory.

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Já to napíšu jednoduše a po svým. Pokud tě potkám na serveru hned ti ujebu permu a je mi úplně jedno jestli tu většina adminů bude pro unban a budou zkoušet nějaký přehlasování. Takže ať tohle dopadne jakkoliv tak permu máš jistou.čau

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •