Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Nuuu,da - sťažnosť

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    Exclamation Nuuu,da - sťažnosť

    "neustale kazenie hry,nerešpektovanie spesla,admina,urazka admina,nepoucitelny" Rád bych věděl jak jsem někoho urážel když jsem se pouze ptal pokud chodí s terezou a jestli dělá hasiče to je urážka v tom případě gratuluji k urážení všech lidí na světě. Kažení hry tím že si řeknu o MIK za FK který jsem nedostal a ct by mělo sledovat hru? a to že mě Nuu.da "spešl" jen tak začal kickovat třeba při modu když jsem se mu normálně věnoval tak co a pak mě kickuje když napíšu MIK FK že je to spam když to napíšu 2x. A jakého admina jsem urazil to že jsem ti řekl přes telefon když si volal at držíš pí.. že mě nezajímáš němá nic společného že tě urážím ve hře své osobní problémy by jsi neměl tahat do hry dík peace :)

  2. #2

    Odpověď: Rly? :)

    A tedkom se jedna o stiznost na nekoho nebo zadost o unban?
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Rly? :)

    Ahoj, napíšem to takto, neviem či ta ostatok Jb adminov pozná v takom svetle ako ta poznám ja.. ale zhrniem to takto..
    Tú urážku ti kľudne stiahnem to mi problém nerobí..
    Ale to že mi chodí na teba každý deň hlásenie za to ako sa na servery správaš to už riešiť budem.
    Neustále porušuješ pravidlá ,kazíš hru hráčom, robíš si s toho srandu..
    Ako hovoríš ty "skúšaš CT" ale nepríde mi normálne ešte pred módom na začiatku novej mapy vypisovať "FK MIK" a minimálne 2x po sebe.
    To stým riešením osobného života mi píšeš ty ktorý si zisťuje informácie prostredníctvom Fb a potom sa v hre pýtaš otázku " nepoznáš toho/tú?" Píšem o tom že si sa úmyselne začal spytovať na priateľku dotyčného spešla čo s hrou nemá absolútne nič spoločné.(viz.chatlog)
    Poviem ti to takto ban ti nemienim zrušiť pretože nejaké pravidlá určené sú a ty ich porušuješ úmyselne..takže ti poradím správaj sa tak ako by si sa na servery správať mal a nebudeš dostávať kick "ktorý dostávaš len tak ako píšeš ty" .
    Nechcel som ťa banovať ale čo je veľa to je veľa.. a vidím že keby ti ban nedám neustále by si robil to isté čo doteraz..
    Naposledy upraveno Fellow; 13-05-18 v 14:41. Důvod: Oprava

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Rly? :)

    Začal jsem tě kickovat když jsi kolo co kolo psal jak strašně potřebuješ mik že jsi dostal FK i přes to že bylo první kolo mapy a do CT jsi začal rozjíždět že čekáš jako na VD za FK, který jsi ani nemohl jak dostat, i přes mé varování jsi to nadále zkoušel, tak jsem přistoupil ke kicku, ale to ti také bylo málo, protože jsi se následně připojil a začal znovu, navíc strašně dotčen že jsem tě kicknul, po nějaké době tě to přestalo bavit a odpojil jsi se. Dnes jen přijdeš na server a první kolo píšeš to samé a potom mi argumentuješ že jen zkoušíš pozornost CT. Dle tvého hlasu bych řekl že jsi ve věku kdy máš rozum, rozhodně bych od dospělého člověka nečekal že bude každé kolo vyžadovat bezdůvodné VD.

    Dále je docela ironické že se navážíš do admina aby osobní život netahal do hry, přitom ty sám si zjišťuješ informace z mého Facebooku a dále je šíříš v serveru? Pokud je tvůj život na tolik ubohý že potřebuješ dělat takovéto věci je mi tě opravdu líto a do mých soukromých věcí ti nic není.
    Naposledy upraveno Nuuu,da!!; 13-05-18 v 14:49.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Rly? :)

    No mě by zajímalo jaké pravidla porušuji teda :)

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Bezdůvodný spam, zdržování hry, nerespektování spešla? Vše tu bylo zmíněno, to že ty to z toho nepochopíš i když to máš napsané jako důvod banu není můj problém. Navíc to, že tě upozorním a ty mi argumentuješ že mi do toho nic není, že do chatu si můžeš psát co chceš, tak si myslím že si poměrně na omylu a nemůžeš se divit následnému potrestání.
    Naposledy upraveno Nuuu,da!!; 14-05-18 v 23:02.

  7. #7

    Re: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Zdravím. Prozkoumal jsem hráčův chatlog a opravdu tam lze nalézt spoustu spamu typu mik, mik, mik, fk, fk, fk a vd, vd, vd. Samotný spam je důvodem k napomenutí hráče, k čemuž ze strany spešla došlo. Hráč však toto nerespektoval a ve spamu pokračoval. Ban byl v tomhle případě oprávněný, ale já osobně bych volil délku jednoho dne.

    Jedná se o tenhle ban.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 15-05-18 v 09:10.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Vzhledem k historii banu hráče bych neviděl v délce problém, možná zkrátit na týden.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Délka banu byla odvozena od toho, že banujicimu adminovi chodilo na daného hráče denně několik stížnosti kvůli jeho chování + jeho historie, bylo důvodem této délky, tak mi to bylo vysvětleno a s délkou jsem souhlasil, protože mi je také velice známo že je to jeden z provokatérů, kteří si o to vysloveně říkají.

    Kolegům děkuji za jejich vyjádření a zastání.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Ako už píše Nuuda.. Na tohoto hráča mi chodilo každý deň hlasenie čo mi normálne nepríde.. Ako novy admin som mu chcel dohovoriť ešte predtým ako ban dostal pretože je to brat jedného hráča .. Povedal som mu ze nech sa ukludni lebo je toho už moc a bude to na dlhší ban.. Následne mi tento hráč povedal nech idem niekam a tým pádom som usúdil že by sa snim pekne nedalo a tak či tak ban by bol len otázkou času..
    Naposledy upraveno Fellow; 15-05-18 v 00:15. Důvod: Oprava

  11. #11

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Sorry kluci, ale za co teda dostal ban na dva týdny? Za spam, kdy sice napíše třikrát jednu věc každé kolo, čili ob deset minut? Hlášení každý den muže chodit i na hráče, který neporušil nic.
    Extaz: kdyby si přišel a omluvil se za to, ze si dement, tak si myslím, ze by i banujici admin byl pro ub.
    Jinak sem za zkráceni na den, max na tři dny.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Tady jde i o to, že na varování admina před banem reagoval tím, že řekl ať jde do pí*i

  13. #13

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Tady jde i o to, že na varování admina před banem reagoval tím, že řekl ať jde do pí*i
    Ok ale dva týdny?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Dobře, souhlasím, asi to bylo unáhlené jednání a 2 týdny je příliš dlouhá doba, tímto se chci tedy omluvit danému hráči a banujiciho admina jsem požádal o zkrácení na 1 týden, což si myslím že vzhledem k jeho historii je optimální.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Nuuu,da - sťažnosť

    Ban skrátený na týžden, ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy.Prajem príjemný zvyšok dna :)
    Naposledy upraveno Fellow; 15-05-18 v 10:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •