Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Penegal - porušování pravidel?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele DejwTR
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    19

    Exclamation Penegal - porušování pravidel?

    Zdravím,
    zajímal by mě váš názor na počínání si admina Penegala..

    Nejprve dal bezdůvodné HVD a když jsem se zeptal proč, odpověděl, že prostě chtěl.. (dobrý argument:-))))

    A po chvilce nám všem dal bezdůvodně mute na chat (až asi na jednoho hráče, přičemž tomu dal mute po chvilce také, což je vidět na demu).

    viz demo: http://leteckaposta.cz/895398907

    Po dlouhé chvíli nás odmutnul, ale za chvíli začal zase vyhrožovat mutnutím nás všech..

    Tak by mě jen zajímal váš názor, protože tohle je hodně zvláštní chování.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Bod 1. HVD jsem udělil omylem, kolo před tím, byl jeden free kill, takže při pokusu udělit VD jsem se překliknul.
    Mute následovalo po tom co jste se hromadně utrhly ze řetězu a spamovaly chat.
    Naposledy upraveno Penegal; 14-05-18 v 01:36.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Zdravím,
    keďže sa Penegal vyjadril aj k tomu, čo bolo pred demom a to k HVD, tak to je aj vyriešené. Na deme nie je nič, čo nasvedčuje a dosvedčuje to, že dostali mute neprávom.
    Naposledy upraveno KajSinek; 14-05-18 v 02:16.

  4. #4

    Re: Penegal - porušování pravidel?

    Ahoj. Zkusil jsem si vyhledat v chatlogu záznamy o vašem spamu. Nejdříve jsem tedy zkoušel hledat to, co bylo v demu. Je třeba podotknout, že server zaznamenává chatlog, ikdyž mají hráči mute. Bohužel nejde přesně určit, kdo a kdy přesně dostal mute. Musíme se řídit podle chatlogu.

    Tohle je chat potom, co prý všichni dostali mute:

    Spoiler Spoiler:


    Tohle záznam z chatlogu, který tomu předcházel (je tam i zmíňka o HVD):

    Spoiler Spoiler:


    Má otázka zní: Kde je ten spam? Jediný, kdo by tam tak mohl být upozorněn, byl Nokia nebo ještě Frankestein.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-05-18 v 10:21.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele DejwTR
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Re: Penegal - porušování pravidel?

    Grakone - díky za to, že jsi sem hodil chatlog.

    KajSinku - ano, na demu není vidět jak nám dal všem mute za nic.. má právo dát admin mute celému serveru? Ale podívej se do chatlogu, je to zajímavé.
    - ale na demu je třeba vidět to, jak dostal mute hráč Frankenstain - za co ho dostal?

    Penegale - ohledně HVD - dobře, překlikl ses, ale je docela smutné, že místo toho abys uznal svou chybu a odpověděl mi, že ses překlikl, mi radši odpovíš ,,Protože jsem chtěl."
    - ohledně mute na chat - zvláštní, že říkáš, že jsme se hromadně utrhli ze řetězu - přitom tam nikdo nespamoval, pouze jsme se vyjadřovali k tomu, jak se chováš.. A ty už jsi asi nemohl dál číst pravdu a tak jsi nám dal VŠEM mute, přitom k tomu jak ses choval se tam vyjadřovali 3-4 hráči a ty jsi dal mute všem vězňům!
    Bezdůvodně. Například hráčka Nikol vůbec do chatu nepsala a nebyla jediná a stejně jsi dal mute všem.

    Nevím, co dál napsat, prostě tohle je chování admina, který by měl jít ostatním příkladem. Penegal se radši nad ostatní vyvyšuje a když někdo píše svůj názor do chatu (k tomu přece ten chat je, ne?) tak dá mute všem.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Mé vyjádření tu je, na tom se nic nemění, situaci jsem vyhodnotil tak jak jsem jí vyhodnotil, nedošlo k žádným trvalím následkům jako např.. banu takže nevidím důvod nadále FLAMOVAT.

    Prosím LOCK
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Nikdo přeci neflamuje, jen se snažíme najít ten spam, o kterém píšeš, ale v chatlogu vidět není. Takže tam něco chybí?

  8. #8

    Re: Penegal - porušování pravidel?

    Kotel chatlog nedávno opravil, což znamená, že by tam teď teoreticky mělo být úplně všechno.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Ja jsem se zde vyjádřil již v plném rozsahu své potřeby, pokud má někdo nadále potřebu v tom sťourat, tak prosím, ale beze mě.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  10. #10

    Re: Penegal - porušování pravidel?

    Můj osobní konečný verdict je tedy takový, že admin jednal neoprávněně. Pokud tak uznají i ostatní kolegové, bylo by asi vhodné se omluvit.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-05-18 v 17:31.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    A můj osobní názor je takový že pan admin grakon tu tu není ani takovou dobu a ani nemá práva na Jailbreak E: takovou dobu. abych jeho Konečný verdikt bral příliš vážně.

    E: jak jsem se obaval už je s toho flame ;)
    Naposledy upraveno Penegal; 14-05-18 v 17:46.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  12. #12

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Citovat Původně založeno Penegal Zobrazit příspěvky
    A můj osobní názor je takový že pan admin grakon tu tu není ani takovou dobu a ani nemá práva na Jailbreak abych jeho Konečný verdikt bral příliš vážně.
    Penegale, on právě ty práva na JB má a je to jeden z adminů, který řeší jakýkoliv prohřešek tak, jak by se podle PRAVIDEL mělo, takže než napíšeš nějakou hloupost, raději si ty informace zjisti:). Hraje tady jinak dost dlouhou dobu, možná nemá tak dlouho práva, ale jak to tu chodí ví moc dobře:)

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Přijde mi to směšné z obou stran. Penegal chyboval a ještě se urazil protože nedokáže snést opravování od jiných adminů, na druhou stranu ho stačilo upozornit třeba přes steam, vysvětlit mu to a nehrát to tady na "osobní konečný verdict". Chcete vystupovat jako admin tým kompaktně a zase jste pro smích.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Penegal - porušování pravidel?

    Ja psal, zamknete to, bude s toho zase jenom vostuda :)
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  15. #15

    Re: Penegal - porušování pravidel?

    Jakožto právoplatný jb admin jsem zhodnotil situaci a napsal zde svůj konečný verdikt tak, jak to normálně funguje u všech ostatních stížností nebo žádostí o UB. Přiznávám ale, že jsem se na začátku vyjádřil možná dost špatně, a proto jsem začátek svého příspěvku upravil na "osobní konečný verdikt". Je mi líto, zda jsem tím někoho urazil.

    Zanechme prosím tohoto zbytečného offtopicu a řešmě tuto stížnost nadále tak, jak se má. Právo na vyjádření konečného verdiktu celé situace mají společně s právem na zamknutí vlákna moderátoři, náboráři a Kotel.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-05-18 v 18:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •