Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Zoid > valve

  1. #16


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Zoid > valve

    Hej no :) pamätám si tvoju vetu "Un1Ty sklamal si ma" :D neviem kto sa tu hral na niečo a písal takéto sračky len kvôli pluginu ktorý nefunguje (ale to sa už opakujem s tým že nefunguje, ale treba to písať)

  2. #17


    Re: Zoid > valve

    Ahoj, asi bych ti i napsal, proč ten anticheat detekuje mimo jiné i jwj a co to vlastně ten typ S znamená. Taky bych ti mohl vysvětlit, proč jsem na ten log, co mi někdo poslal na steam napsal, že bych podle toho nebanoval a ať mi pošle demo, ale vlastně ani nevím kdo jsi a je mi to jedno. Jsem ve finále rád, že už se tu takový málí 15 letí sráčové jako ty neberou vůbec vážně. Běž domů, dej si sprchu a přemýšlej o tom, proč jsi kokot.

    Nevím, jestli ti to doma mamka řekla, ale jen proto, protože se pojmenuješ unity a dáš si do názvu 1 nezačne hned svět fungovat tak, jak si představuješ. Podávděl si a dostal si ban, smutný...

    E: Na závěr by mě zajímalo, kdo je fake a jak ví, co říkam? Určitě bych totiž neřekl, že má clear odrazy pokud bych neviděl demo, a pokud jsem ho viděl a řekl jsem, že byly clear, tak byly...

    Papa :*
    Naposledy upraveno Zoid; 17-05-18 v 09:25.

  3. #18


    Odpověď: Zoid > valve

    Fake tu bol niekedy admin na knife , posral to lebo sa správal jak kokod , potom sa sám natočil ako hra s KB a nahlásil sa.
    Teraz si znova zaobstaral steam, požiadal o práva a prednedavom dostal vac. Fake natáral tu unitymu že má vac za abhop a že ho točili tu na kotelne s ty si na to demo zrejme napísal že je clear. Unity sa toho chytil a vznikol tento cry thread.

    E: ak by niekto chcel vidieť demo, ako ten fake skáče, kľudne pošlem.
    Naposledy upraveno Unnmend; 17-05-18 v 10:01.

  4. #19


    Re: Zoid > valve

    Jediné demo co jsem za poslední měsíc viděl byl nějaky cheater od hapalicka z bhopu

  5. #20


    Odpověď: Zoid > valve

    To všetko vysvetľuje, lebo ja si myslím, že by si na to demo nenapísal že je clear :D

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763


    Odpověď: Zoid > valve

    Úprimne...je veľmi zaujímavé, že fake ho hneď vypol ako ma uvidel. Je celkom divné, že po príchode si skackal, ale ako ma zbadal, tak nejakú tú chvíľku afkoval a záhadne ho anticheat nedetekoval a Un1Ty...trošku som nepochopil túto vec...vôbec. Neviem, že čo si chcel týmto dokázať.

  7. #22


    Odpověď: Zoid > valve

    Budem citovať unityho

    "O to že chránite hráčov ako fake čo má zapnuté a naopak ja čo som nič nemal, tak som teraz najhorší, kvôli nejakému úbohému pluginu."

    O toto mu ide.

  8. #23


    Odpověď: Zoid > valve

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Ahoj, asi bych ti i napsal, proč ten anticheat detekuje mimo jiné i jwj a co to vlastně ten typ S znamená. Taky bych ti mohl vysvětlit, proč jsem na ten log, co mi někdo poslal na steam napsal, že bych podle toho nebanoval a ať mi pošle demo, ale vlastně ani nevím kdo jsi a je mi to jedno. Jsem ve finále rád, že už se tu takový málí 15 letí sráčové jako ty neberou vůbec vážně. Běž domů, dej si sprchu a přemýšlej o tom, proč jsi kokot.

    Nevím, jestli ti to doma mamka řekla, ale jen proto, protože se pojmenuješ unity a dáš si do názvu 1 nezačne hned svět fungovat tak, jak si představuješ. Podávděl si a dostal si ban, smutný...

    E: Na závěr by mě zajímalo, kdo je fake a jak ví, co říkam? Určitě bych totiž neřekl, že má clear odrazy pokud bych neviděl demo, a pokud jsem ho viděl a řekl jsem, že byly clear, tak byly...

    Papa :*
    Nejak ma ten typ S nezaujíma, tvoj log tak isto nie, ani to že by si podľa toho nebanoval, vac je hádam rozumnejší než tvoje plugini, ja tak isto neviem kto si, ak si myslíš že keď má niekto meno na cs 1.6ke na nejakej KZ komunite a je vďaka tomu niečo viac a vie všetko lepšie ohľadne tej 1.6ky tak sa pletieš. To že ma neberieš vážne ma vôbec netrápi, ja teba tak isto neberiem vážne, však si obyčajný človek čo je rovnako maličký ako všetci ľudia a nejaká 1.6ka nehrá nič v tom kto čo znamená. Skôr by si mal ty premýšlať prečo tvoj plugin nefunguje tak ako si myslíš.

    Ak tu chceš narážať na mená, tak to je dosť vtipné, mam normálny nick, ale môžme sa v pohode baviť o menách. Ak si si myslel že si dáš do mena zoid a že budeš múdry ako Dr. Zoidberg z futurama seriálu, tak si vedľa.

    To že to už fake napísal tak, ako keby ste sa poznali a že si navzájom čekujete demá, tak za to ja už nemôžem.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Citovat Původně založeno saiyajin Zobrazit příspěvky
    Fake tu bol niekedy admin na knife , posral to lebo sa správal jak kokod , potom sa sám natočil ako hra s KB a nahlásil sa.
    Teraz si znova zaobstaral steam, požiadal o práva a prednedavom dostal vac. Fake natáral tu unitymu že má vac za abhop a že ho točili tu na kotelne s ty si na to demo zrejme napísal že je clear. Unity sa toho chytil a vznikol tento cry thread.

    E: ak by niekto chcel vidieť demo, ako ten fake skáče, kľudne pošlem.
    Fake mi nič nenatáral, ja som to iba videl ako to písal bustedovi na GSku knife. A tamto čo som písal je z jeho chatlogu.

  9. #24


    Re: Odpověď: Zoid > valve

    Takze tu vlastne celou dobu meles jednu sracku za druhou a ve finale napises, ze vlastne nic nevis a ze ti nekdo neco napsal a ze ti je to jedno. Kdyz ti napisu, ze kotel rekl, ze ma maly pero, tak budes vsude pobihat a hlasat to do sveta?
    Se trosku prober z ty diskoteky

  10. #25


    Odpověď: Zoid > valve

    Pointa je ten tvoj plugin a že furt si ho nefixol :-)

  11. #26


    Odpověď: Zoid > valve

    Ak by nejaký Jump admin mal záujem pozret to demo tak ho pošlem. Ja som svoj názor na to demo napísal už burakovi a burak mi na to napisal že je podľa zoida clear tak som to ďalej neriesil. Až teraz som sa od zoida dozvedel že to demo nepozeral. Tiež by ma zaujímalo od koho fake vedel že je naňho demo a že zoid napísal že je clear.

    Unity je jedno kde to fake taral , proste dostal vac a teraz kope okolo seba ako dieťa.

  12. #27


    Re: Zoid > valve

    A v cem teda nefunguje? Protoze detekuje jwj? To dela a delat to vzdycky mel :)

    Jinak pointa mych prispevku je ta, ze ja mam pravdu a ty tu hazis hovna vsude okolo, pritom to nejvetsi mas na hlave...

  13. #28


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Zoid > valve

    Síce je pravda, že som to napísal lebo som myslel že fake hovorí pravdu, lebo to písal dosť reálne, je celkom divné že si vymyslel niečo čo sa dá zistiť behom pár sekúnd, to uznávam.

  14. #29


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Zoid > valve

    No, inak to poviem, ten plugin funguje, ale sú veci, ktoré detekuje tak isto na základe rovnakého princípu aj keď hráč naozaj nepodvádzal.

  15. #30


    Re: Zoid > valve

    Je super, ze vis, jak ten plugin funguje, kdyz si ho nikdy nevidel. Taky je super ze vis, ze funugje jinak, nez si myslim (asi nejaka telepatie :) ). Reknu ti teda cast z toho, co vsechno ten anticehat dela a ty mi pak rekni, kde nefunguje tak, jak si ja myslim.


    Pocita to napr. to, jaky commandy a v jakym mnozstvi a intervalech posilas na server (kvuli multiple jwj bindum), meri to wog (wait on ground) time, porovnava to patterny vsech +jump commandu pri jednom odrazu, je potom schopny detekovat, jestli REALNE tocis koleckem nebo ti toceni koleckem simuluje cheat (nektere to sice umi - napr. rn, biotick, flatcheat, ale zadny neumi dynamicky menit pattern skoku, takze ho pak detekuju), pocita to taky procento 1,2 a 3 frame odrazu a porovnava je to ( dalsi vec, kdy s jwj budes mit nejvic 1 a 3 frame odrazu, coz je pro odraz idealni stav).

    Taky to bere procento perfect odrazu ku vsem odrazum a pamatuje si to tvoji nejdelsi serii, je taky schopny detekovat, jestli si zacal tocit koleckem jeste pred dopadem na block, nebo jestli se ti scroll spousti az po prvnim framu kdy jsi na blocku (on_ground), abys tohle obesel, musel bys predpocitavat kdy dopadnes na zem, coz zadny public cheat nedela. Dela toho samozrejme mnohem vic, ale to uz sem psat nebudu. Na zaklade tehle bodu pak urci, jestli cheatujes a jaky typ cheatu pouzivas.

    Ted mi teda rekni, v cem se to chova jinak nez jsem si ja myslel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •