Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 60

Téma: Mr.Blue --> Fellow

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Mr.Blue --> Fellow

    Vypis z konzole:



    Poznamka:



    Zdravím,
    to že som mal na spray logu Kajsinka nepopieram, len je dosť funny že pokiaľ sa nejedná o admina tak by som mohol mať na spray logu hocikoho.
    Nejaké to upozornenie som nedostal, najprv prišiel kick a až po pripojení na server mi bolo povedané "LOGO!" a samozrejme potom ban.
    Pokiaľ to Kajsinkovi vadí tak si mal dávať väčší pozor na svoje súkromie. Čo už raz dal na internet tak to tam aj zostane a každý si s tým môže robiť čo chce.

    Fellow to že týpek u CT tam nadržoval a nevedel poriadne pravidlá to si neriešil, ale mňa hneď kickneš bez nejakého predchádzajúceho upozornenia aby som si ho zmenil.

    Samozrejme že žiadne pravidlá som neporušil ...

    A dopísané slovo "Provokácia" v reasone pôvodne nebolo tak prosím vysvetliť.

    https://imgur.com/X5eM3wK
    https://imgur.com/a/4Z6VnRC

    Trošku ho práva zmenili a je viac namyslený tak mu niekto dohovorte, díky.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Mr.Blue

    tak Blue.. vidím že si daľší prípad(Wentik č.2) poviem ti to takto...
    Oboznámim ťa .. Banoval som na základe s konverzáciou s Kajsínkom..
    Pýtal som sa či to zabanuje on alebo ja.. povedal mi že to mam zabanovať ja ale že tam mám napísať by KajSinek...
    To že po tom čo ti bola žiadosť o práva zamietnutá neustále útočíš na KajSinka to už normálne nieje.. Neustála provokácia s tvojej strany na adresu KajSinka..
    ..a čo sa týka toho čo si písal o tej neschopnosti ct.. na servery boli v tú dobu, dvaja admini a jeden spešl okrem mňa.. a keď to neriešili oni tak prečo by som to mal riešiť ja?
    A ako si povedal citujem "že som viac namyslený" tak ma tvoj názor absolútne nezaujíma" vidiš len čo chceš ty vidieť o to tu ide.. a aby si pochopil..čo sa týka banov tak nebudem robiť rozdiely medzi obyčajnými hráčmi a medzi hráčmi ktorých poznám dlhšie).

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Mr.Blue

    Zdravím,
    nech je tu vyjadrenie aj od mňa .... ten ban ako písal už Fellow, tak som povedal ja Fellow-ovi nech ti ho dá, aby si si pre ten UB prišiel a videl za čo to je. Neustále tam, kde máš možnosť, tak si ma provokoval alebo bol proti mne. Deje sa to odvtedy, čo som ti dal Proti k žiadosti o práva. Ešte predtým si sa ku mne správal normálne, ale iba od Septembra, kedy som dostal práva až po udelenia Proti v tvojej žiadosti. Ešte ako viem, tak si vravel, že s Wentíkom nechceš mať nič a ani si nemal a nakoniec si s ním. Je to dosť vidieť. Nakoniec si dáš moju fotku na spray-logo a čisto iba začínaš provokovať ako Wentík? Nedávno si si nechal odobrať spešla a teraz robíš toto.

  4. #4

    Re: Mr.Blue

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Pokiaľ to Kajsinkovi vadí tak si mal dávať väčší pozor na svoje súkromie. Čo už raz dal na internet tak to tam aj zostane a každý si s tým môže robiť čo chce.
    To bohužel není pravda, pokud mu to vadí, tak ty to musíš respektovat, jinak poletíš i odsud. Čau

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Mr.Blue

    Od té doby, co ti zamítli žádost o práva se chováš jak malé děcko. Dávat si osobní fotku někoho na spray logo, je demence a je jasné, že budeš potrestaný. Odebraný spešl a za chvíli máš ban za takovouhle hovadinu. Proti ub

    Pokud lezeš ve stopách wentíka, tak pokračuj, delší bany by se ti hodily.


    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Poznáme sa mi vôbec ? Pretože hrávaš mini servery kde ja nechodím ... A správanie mám v poriadku narozdiel od podaktorých.
    A zatiaľ nemôžeš rozhodovať o ničom tak sa tu nevyjadruj.
    Nebavím se jen o tom, jak se chováš na serverech, ale jak se chováš taky na fóru. Vyjadřovat se tady můžu, je to můj názor na tebe, pokud ho nesebereš, tvoje věc.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 20-05-18 v 18:30.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #6

    Re: Mr.Blue

    Zdravím. Přišlo-li před banem upozornění, ať hráč přestane spraylogo na serverech používat a hráč i tak neposlechl, je ban oprávněný.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    To že žiadosť bola zamietnutá sem načo pletieš keď to so situáciou nemá nič spoločného ?

    "Neustála provokácia na adresu Kajsinka" hm ? Definuj slovo neustála alebo som prihoď nejaký ten "dôkaz", raz za čas som niečo naňho napísal keď bol na servery, to že nedokáže pochopiť srandu už nieje moja vec.

    Deje sa to odvtedy, čo som ti dal Proti k žiadosti o práva. Ešte predtým si sa ku mne správal normálne, ale iba od Septembra, kedy som dostal práva až po udelenia Proti v tvojej žiadosti
    Nedeje sa to náhodou od vtedy čo si dostal spešla ? Lebo zato si mi "mínus" dal do žiadosti. To že som si ťa doberal a ty si to nedokázal pochopiť je tvoje mínus. Ostatný srandu pochopia. (Pre menej vzdelaných http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=dobera%C5%A5)


    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    Od té doby, co ti zamítli žádost o práva se chováš jak malé děcko.
    Poznáme sa mi vôbec ? Pretože hrávaš mini servery kde ja nechodím ... A správanie mám v poriadku narozdiel od podaktorých.
    Zatiaľ nemôžeš rozhodovať o ničom tak sa tu nevyjadruj.



    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Přišlo-li před banem upozornění, ať hráč přestane spraylogo na serverech používat a hráč i tak neposlechl, je ban oprávněný.
    Prišiel kick bez upozornenia, potom mi bolo povedané "Logo!" čo nič neznamená a nijak ma neupozorňuje a nakoniec ban keďže dávanie sprayloga je tak trochu zlozvyk. (Bol mód nemal som čas si to zmeniť.)


    e:
    Fellow ešte včera si mi písal na steam že "Ako môže mať Dajmen práva na JB" že je retard atd. A na druhý deň začneš na mna vypisovať sračky viď. screen.
    Tak buď sa pretvaruješ a hráš pred každým "kamaráta" alebo si totálny hajzel.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 20-05-18 v 18:59.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Mr.Blue

    Grakone , není tomu tak. On sám věděl co sprejuje a šel tam s tím účelem provokace. To jestli dostal nebo nedostal upozornění je úplně od věci. Určitě mu tam to logo někdo nenastavil s tím že nemá ani páru co sprejuje. Čistá provokace. Už se tu něco podobného řešilo jestli se nepletu , že si dal někdo Kajsinkovo fotku na ts3. Očividně tu je nějaká skupina provokatéru. A vzhledem k tomu že byl Blue součástí admin teamu, tak by pravidla měl znát lépe než kdejaký hráč.
    Naposledy upraveno Bee; 20-05-18 v 19:27.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    Tak žiadne pravidlo som neporušil kedže ohľadom toho žiadne neexistuje. Provokáciou sa to nedá nazvať keďže každý človek chápe niečo inak než druhý, niekto môže brať provokatívne aj obrázok banánu a niekto nie ...

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Mr.Blue

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    e:
    Fellow ešte včera si mi písal na steam že "Ako môže mať Dajmen práva na JB" že je retard atd. A na druhý deň začneš na mna vypisovať sračky viď. screen.
    Tak buď sa pretvaruješ a hráš pred každým "kamaráta" alebo si totálny hajzel.
    Alebo ešte stále nechápeš, že admini, kt. vás chránia a iba upozornia na porušenie pravidiel je pár, ale väčšina riadne banuje a ako admin nerozoznáva, či to je kamarát, tak dostane kratší ban alebo vôbec. Nevidím dôvod prečo to nebanovať + to on banoval na základe mňa, takže nechápem načo sa do neho narážaš.
    Taktiež udeľujem ban z webu. Tento ban sa netýka iba JB, ale globálne.
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=251168

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    Z jakého dôvodu ? hm

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Mr.Blue

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Z jakého dôvodu ? hm
    Čítaj vyššie. #10 posledná veta. Nadávky sa tiež môžu zabanovať na inom servery...napr. dostaneš ban za nadávky na JB a prídeš na Dust a admin si ťa všimne, tak ti môže udeliť ban.

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Mr.Blue

    Vedomá a úmyselná provokácia. S banom súhlasím. Je už asi naozaj potrebné to prísne trestať, keďže sa tu podaktorí nevedia spratať do kože.

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    Vitaj na internete.
    Vysvetlím ti to "moderne" pokiaľ nedokážeš pochopiť srandu tak bohužiaľ si sráč bez života. Keby sa nejedná o teba ale iba o obyčajného random hráča tak sa nič nedeje. Pokiaľ to chceš brať naozaj vážne tak v tom prípade môže byť aj fotka ktorú máš na Steame ako avatara braná ako provokácia. Zaujímavé že doteraz sa to vôbec neriešilo kto koho má na spray logu ale zrazu prídem ja tak dostanem mesiac ban bez nejakého vážneho upozornenia. S dĺžkou a rozšírením na všetky servery nesúhlasím.

    Už nieje rok 2012 tak začnite žiť.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 20-05-18 v 20:25.

  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Mr.Blue

    Je to zrejme čistá náhoda. Pár dní po problémoch, ktoré tu vyrobil Wentik a to ti len priťažuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •