Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 60

Téma: Mr.Blue --> Fellow

  1. #46

    Odpověď: Re: Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Řeší se to právě proto, že to není noname hráč a není to nějaká jednorázová sranda
    Jednorázová sranda to být mohla, kdyby admini řešili danou věc tak jak mají a neřadili opět osobní spory před nějaký rozumný řešení.
    A jestli se to teda řeší proto, ze tam měl zrovna Kajsinka a ne Pepika z mini serveru tak je to ještě víc na hlavu.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Jednorázová sranda to být mohla, kdyby admini řešili danou věc tak jak mají a neřadili opět osobní spory před nějaký rozumný řešení.
    A jestli se to teda řeší proto, ze tam měl zrovna Kajsinka a ne Pepika z mini serveru tak je to ještě víc na hlavu.
    Urobil to zámerne? Urobil. Urobil to zo zámeru provokácie? Urobil. Jednorázová sranda to nebola, keďže sa to po serveroch sprejovalo asi cca 2 dni s mojou prítomnosťou aj bez, ale nevedel som, že kto to urobil. Nakoniec ho nachytal Fellow. Ja som sa s ním poriadne nikdy nebavil, takže ani poriadne nezabával a ani on sám ma nepozná na toľko, že by si toto mohol dovoliť.

  3. #48

    Odpověď: Re: Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Urobil to zámerne? Urobil. Urobil to zo zámeru provokácie? Urobil. Jednorázová sranda to nebola, keďže sa to po serveroch sprejovalo asi cca 2 dni s mojou prítomnosťou aj bez, ale nevedel som, že kto to urobil. Nakoniec ho nachytal Fellow. Ja som sa s ním poriadne nikdy nebavil, takže ani poriadne nezabával a ani on sám ma nepozná na toľko, že by si toto mohol dovoliť.
    Jestli ti vadí, ze tvoji fotku (která ani nebyla nějak pohorsujici) vidělo celkem asi 20 lidi, z toho 14 vůbec nezajímalo kdo to je a zbylých 6 byli hraci pod 10 let, tak to se dá pochopit. Co ale nechápu je, ze ste to řešili banem na 5 týdnu. Kdybyste zkusili se normálně domluvit, tak tu nemusel vzniknout tenhle 3 strankovej crythread.
    Pokud mi chceš dal tvrdit, ze byste dali ban na x týdnů i plejerovi, který by si dal na spraylogo tvoji fotku, tak je to dementní, navíc když oba víme, ze byste u jiného hráče postupovali úplně jinak.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  4. #49

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Za mě je délka banu přehnaná.Stačilo upozornění a při následném používání až něco horšího. Dle mého by měl brát ban jako poslední možnost, ať už se jedná o skalního hráče a nebo nonamera, protože víc a víc ubývá hráčů, zachvilku můžeme hrát 1v1 a to vás určitě nebude bavit..
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Absurdni taková délka banu. Neznám moc ani jednoho aktéra (kajsinek, Blue) ale oba se chováte jak uražené dečka. Když už to chcete banovat tak víc jak max několik dní není normální. Admin by si měl udělat pořádek i jinak než dávat nesmyslně dlouhé bany. A jestli si Kajsineku myslíš že tímto ziskas nějakou autoritu.... A Blue jestli si myslíš že do sprayloga dávat něčí fotku je normální a vtipné, tak je to smutné. Zkuste se oba nad sebou zamyslet (a to by mohlo víc lidí).

  6. #51
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Tak moment...ak to chápem správne, tak mi chcete nahovoriť, že si môžem dávať na spraylogo fotky koho nemám rád a nedostanem ban, ale až po upozornení? Veď je to dementnosť, provokácia, ktorá je proti pravidlám a zároveň porušenie autorského práva, ktoré nedovoľuje ani upravovať fotografiu. Ak ide o hrateľnosť a počet ľudí, tak ako sa tam môže hrať, ak niekto provokuje? Ak už narážate na dĺžku banu, tak som ju zvolil so slovami ,, Daj mu mesiac, aby si prišiel pre UB a uvedomil si, že čo urobil". Ale ako vidím, tak sa vyhovára iba na to, že pravidlá neporušil. On má proti mne problém aj keď neviem aký už od nominovania mňa na spešla a ja sa chovám ako decko? A ak si prečítaš ešte raz Blue svoju žiadosť, tak to nebolo kvôli tomu to Proti. Ak by bol problém iba kvôli tomu, tak už tam máš pro a už dávno máš aj práva, pretože nikto by ti nič nevyčítal. Tento človek aj keď to z neho išlo ako z chlpatej deky, ale ospravedlnil sa. http://csko.cz/forum/showthread.php?...pLaTka_-gt-H-e Prečo by som mal Blua upozorniť, keď viem, že to robí vedome a z vlastného dôvodu sa mi vysmiať? Taktiež som nikde ani raz nenapísal, že mu UB v žiadnom prípade nedám alebo skrátenie. Ak by sa Blue ospravedlnil na začiatku, tak má UB hneď, ale nie...ja mu musím napísať, že mi to vadí aj keď to robí bez môjho povolenia. Teraz nevidím dôvod mu dávať UB.

  7. #52

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Pro me za me si tam hod i naheho zoida. Poruseni autorskeho prava? Nechces ho jit rovnou zalovat a vypraskat z neho vsechny prachy? Fotka na spreji je jista provokace? Treba se mu jen libis a chce se na tebe neustale koukat. Je pravda ze podle banu mel hrac pochopit a omluvit se, ale jako admini musime byt nad veci. Kdyz ti hrac bude vypisovat ze jsi lama ukempena taky ho hned nezabanujes nejvetsim moznym meritkem.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  8. #53
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Pokiaľ sa chceš "ohadzovať" autorskými právami tak by si si ich mal lepšie naštudovať.

  9. #54

    Re: Mr.Blue --> Fellow

    Já jsem pro ponechání banu už jen proto, jak tady vystupuješ. Kdybys sklopil uši, omluvil se a byl zticha, myslím, že už si dávno mohl hrát, ale o to ti nejde, vid... Když něco podobnýho před pár lety udělal spolužák, tak ho ze střední vyrazili a nikdo se s ním nebavil. A je jedno, jestli jeho fotku sprejujes na serveru, davas ji na pozadi plochy nebo vylepujes na zachodech, proste se to nedela a to by sis mel uvedomit.

  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Já jsem pro ponechání banu už jen proto, jak tady vystupuješ. Kdybys sklopil uši, omluvil se a byl zticha, myslím, že už si dávno mohl hrát, ale o to ti nejde, vid... Když něco podobnýho před pár lety udělal spolužák, tak ho ze střední vyrazili a nikdo se s ním nebavil. A je jedno, jestli jeho fotku sprejujes na serveru, davas ji na pozadi plochy nebo vylepujes na zachodech, proste se to nedela a to by sis mel uvedomit.

  11. #56

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Za to si mu dal mesiac ? pána boha

  12. #57
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno saiyajin Zobrazit příspěvky
    Za to si mu dal mesiac ? pána boha
    Tiež nechápem.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  13. #58
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Jeremy předpokládám že ti nebude vadit když si dám na avatar fotku tvoji ségry ne?

  14. #59

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Jeremy předpokládám že ti nebude vadit když si dám na avatar fotku tvoji ségry ne?
    Nesrovnavej sracky, kdyby tam měl fotku jeho segry tak tu nikdo neřekne ani popel
    E: beru zpět, omlouvám se Bee, nevěděl sem ze unnamed a Jeremy jsou nevyspele děti
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 24-05-18 v 17:22.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  15. #60

    Re: Mr.Blue --> Fellow

    Vzhledem k počtu thrashpostů to tady lockuju, blue nemá zájem situaci nijak napravit, takže mu ten ban necháme. Pokud si to v průběhu banu rozmyslí, může to řešit s daným adminem soukromě.

    LCK.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •