Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Čau,
    Týmto bych Chtěl jsem chtěl požadat o práva na serveru TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Něco málo informací:
    Jmenuji se Šimon je mi 17 let na Csku Ing.OpLaTka_ Žiju v Moravskoslezským kraji a ve volném čase se věnuji Counter-Strike 1.6 nebo také sportovaní.
    Nikdy jsem ještě adminem nebyl ale je dobré se učit novým věcem.
    Moje aktivita na hlašení probmenu na serveru:často používam "!" nebo take píši na forku do chatu právě aktivním adminum a nejčastěji používam steam.
    Často se ozvu hráčum jako je Metanol,Spasitel občas i Šmoulovi.
    O práva bych chtěl požadad z duvodu toho,že vždycky se hodí pomoc a jsem často aktivní a ocitam se na serverech na kterych se dějí nekalé věci..Take si myslím že adminu není nikdy dost a vždy se hodí nějaky další člen.Take rad pomaham a snažím se poradit novym hračum a vysvětlovat jim o co jde a co by se mohlo a co nemělo dělat...
    Vím,že se zde našla chvile kdy jsem zde žadal o nějake UB,ale myslím si,že to bylo vyřešeno a byl jsem z toho ponaučen.Občas se tu našlel i ban kterej nebyl dostatečně pravem take jsem žadal o UB a myslím si,že už by se dalo i sekat latinu a že právě prava by mě už uplně změnili jako jsem to viděl již u dost hraču..


    SteamID: STEAM_0:0:167248502
    Steam profil budu jen rád když si mě přidate a mohu komunikovat s více osobami : https://steamcommunity.com/profiles/76561198294762732/

    Děkuji za odpovědi a přeji krásny zbytek večera Šimon(Ing.OpLaTka_)
    Naposledy upraveno OPLATOK; 22-05-18 v 21:02.

  2. #2

    Re: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Ahoj, ikdyž se nejedná o mou sekci, musím být proti. Důvodem jsou tvé poslední čtyři bany za poslední půlrok a tak samo je i důvodem tvé nedávné chování na serverech, které se řešilo v tvé nedávné žádosti o UB.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Re: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, ikdyž se nejedná o mou sekci, musím být proti. Důvodem jsou tvé poslední čtyři bany za poslední půlrok a tak samo je i důvodem tvé nedávné chování na serverech, které se řešilo v tvé nedávné žádosti o UB.
    z těch 4 banu byla polovina,UB jelikož se to vyřešilo a spravně je to pravda děkuji za odpověd moc mě nepotěšila,ale dalo se to očekavat.
    žadost jsem take hlavně napsal aby si mě admini začali všímat a udělali si o mě obraz jelikož se moc na serverech nepotkavame a to hlavně na TTT tak tvoje ne mi bylo jasne.
    Naposledy upraveno OPLATOK; 22-05-18 v 21:04.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Zdar Oplatko, vím že patříš mezi hodně aktivní hráče na ttt, ale momentálně bych to na práva neviděl. Nejsem si vůbec jistý tvým chováním, že takto má vypadat příkladný admin. Jak to říct, chybí mi v tvém chování zodpovědnost a respekt, vůbec si nedokážu představit že by jsi řešil situace s chladnou hlavou. Zkus se na tohle zaměřit, přestat dělat blbosti a zkus se teď půl roku chovat jako dospělej člověk co má rozum a nedělat kraviny. Neber to jako nějaký hejt ale spíš doporučení ke správné cestě. Momentálně to na práva opravdu nevidím, zkus se zamyslet. peace

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Zdar Oplatko, vím že patříš mezi hodně aktivní hráče na ttt, ale momentálně bych to na práva neviděl. Nejsem si vůbec jistý tvým chováním, že takto má vypadat příkladný admin. Jak to říct, chybí mi v tvém chování zodpovědnost a respekt, vůbec si nedokážu představit že by jsi řešil situace s chladnou hlavou. Zkus se na tohle zaměřit, přestat dělat blbosti a zkus se teď půl roku chovat jako dospělej člověk co má rozum a nedělat kraviny. Neber to jako nějaký hejt ale spíš doporučení ke správné cestě. Momentálně to na práva opravdu nevidím, zkus se zamyslet. peace
    Jasně nic se neděje děkuji za tvuj komentař..Věřil jsem,že by ty prava mužou přivest zodpovědnost a trošku chvaní vím,že mi to občas ujede..Chladnou hlavu mam o to se neboj :D..Pul roku je strašne dlouha doba ale rad si počkam a budu rád,když se to za tech 6 měsícu změní a dojdeme ke slušnemu verdiktu..
    Budu rád když na mě budeš davat pozor :) potkavame se celkem často :)

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    S právama zodpovědnost nepřichází, zodpovědnost musíš prokázat už před obdržením práv. Já osobně vím že nejsi hráč co by měl tendenci někomu nadávat nebo ho urážet, to vůbec, ale spíš to bereš z té druhé stránky že to dost trollíš. Vím že na serveru má být zábava, ale někdy to je už opravdu přehnané. Takže odsaď pocaď. Nemusí to být přesně půl roku, ale aby tam byl nějaký časový rozdíl mezi touto žádostí a tou co přijde, aby jsme mohli posoudit či jsi na sobě opravdu zapracoval. Tohle je pro mě jediná výhrada vůči tobě, ale je pro mě dost zásadní.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    S právama zodpovědnost nepřichází, zodpovědnost musíš prokázat už před obdržením práv. Já osobně vím že nejsi hráč co by měl tendenci někomu nadávat nebo ho urážet, to vůbec, ale spíš to bereš z té druhé stránky že to dost trollíš. Vím že na serveru má být zábava, ale někdy to je už opravdu přehnané. Takže odsaď pocaď. Nemusí to být přesně půl roku, ale aby tam byl nějaký časový rozdíl mezi touto žádostí a tou co přijde, aby jsme mohli posoudit či jsi na sobě opravdu zapracoval. Tohle je pro mě jediná výhrada vůči tobě, ale je pro mě dost zásadní.
    chápu děkuji..

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Zdravím,
    vidím,že zde ostatní hrači jen zobrazili a neodhodlali se něco napsat tak jsem vas chtěl požadat,kdyby jste si mě přidali na steamu a nějakou dobu sledovali nebo dali nějake vyjadření...Děkuji hezkej den

  9. #9

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Netlac na pilku. To ze si precteme tema neznamena ze musime ihned zareagovat. Nech zadosti volny prubeh.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Jo o tom jsem byl taky informovan v pohodě rad počkam :)

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Ještě tě chci informovat, že žádnej admin si tě sám od sebe nepřidá, jen proto aby tě mohl sledovat nebo aby jsi mu hlásil. Pokud něco potřebuješ, zájem musí přijít z tvé strany.

  12. #12

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Tvoje správanie nie je hodné admina. Dosť sa líši keď sú na serveri admini a keď nie a ty si tam môžeš "kraľovať". Tu by to nešlo.
    +ma poúčaš ako mám banovať, ale to len taká čerešnička na torte
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Ano o tom chovaní vím,snažím se to ted poslední tyden zlepšovat a věřím,že to pujde snažím se,bavit se na tom serveru a trošku mi to občas ujede.No taky toho ted lituju.
    Pokouším se to napravit a třeba u mě pujde vidět po par tydnech vidět zlepšení,a zajem byt slušny.Myslím si že mi to žadnej prolem dělat nebude :)

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Podla mna pockaj a skus to za pol roka

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Žadost o práva-TROUBLE IN TERRORIST TOWN

    Citovat Původně založeno Leilloo Zobrazit příspěvky
    Podla mna pockaj a skus to za pol roka
    Ano,myslím si že to tak asi bude...Pokusím se ozvat i dříve snad to nebude vadit...
    zatím děkuji.Alespon jsem se touhle žadosti ujistil co dělam špatně a co napravovat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •