Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Stížnosť - TheFrisco

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    39

    Exclamation Stížnosť - TheFrisco

    Dobrý Večer.
    Ahoj Chcem podať žtiaznosť na Admina Frisca . Dvovod je ten čas približne 23:05 Nekonal Frisco Správne ako má . Porušovanie Pravidel a Využívanie Adminských prav :) . Dukazy samozrejme nemám ale nech sa vám vyjadrí sam .
    Začalo to tím že Dostal som VD bol som cela z ganou samozrejme som ganu zebral ked sa cely otvorili tak som sa chcel isť hrať ale napriek ct NIKO pod menom mi dal omylom FK tak tieš povedal simon a ct odpovedalo že fk nebol že som mal ganu noa nemal ma zabijať ? pokal viem zabiť ma môže v tedy ked tu ganu vytiahnem alebo ho nejako ohrozím Frisco nato vôbec akýchkolvek okolností neriagoval Ignoracia :). Další pripad bol išli sme preč z boxu bola spoura simon zabit a ct nemalo simona ct išlo preč samozrejme zebral som ganu simona a stále nemal ct simona a zabil ma ako mohol vedieť že mam ganu ked tam boli další 2 vezni samozrejme podla mna fk nepovedal ani prikaz a nemal ani simona takže fk a samozrejme mudrc povedal že nebol fk :). Dalšie Stížnost je išili sme do boxu Boxol val som Do Kristínky Friscovej Frajerky tak sa to dá povedať boxoval som tak isto Zlé Tornádo a Frisco začal nám ubierať hp pomocou admonských prav samozrejme nedoplnil zostalo mi 5 hp :) Toto je všetko na frisca.


    Nemam dukazy to viem ale nech sa aspon prizná čo urobil a viem že povie klamstvo aby vyhral :) A zato že niekto boxuje do tvojej Kristinky nemusiš Použivat Adminské práva dk..
    Naposledy upraveno Koprakek; 05-06-18 v 09:52.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    Dobrý Večer. První situaci jsem neviděl, byl jsem afk, tak jsem to ani nemohl řešit. Při té druhé jsi vzal zbraň a ikdyž nemělo ct napsaného simona, tak tě mohlo a vlastně i muselo zabít. Byl od tebe pár metrů, takže tě viděl/slyšel, že jsi ji vzal. Fk to nebyl ani náhodou. Za plácnutí v boxu se omlouvám :/

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    Prvá situácia je taká, že niektorý budú mať stále na to iný názor, ale ja som názoru, že ako si písal, tak si bol zabitý nechtiac a ukázalo sa, že gunu máš. V tom prípade nemáš nárok na VD, keďže ty nemáš zbraň vôbec brať. Zbraň = kill.
    Druhá situácia je jasná. Ak by ťa nevidel, tak nezabije logicky iba teba, ale samozrejme nie je tomu vždy tak. Frisco to objasnil a je to asi aj vyriešené.
    Za ten slap sa ti admin ospravedlnil i keď to mal spraviť už v hre, či priam to nerobiť. Taktiež dúfam, že jeho ospravedlnenie budeš akceptovať.

  4. #4

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    To sa nedá čítať ten jeho príspevok, už len za tú gramatiku by si zaslúžil ban.

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    K slapu.. jednou to ve hře vezme jako srandu a ještě mě otravuje ať ho grabuju a jindy kvůli tomu napíše stížnost, nevím jestli schizofrenie nebo chtěl dát stížnosti větší váhu.

  6. #6

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    Jsem pro odebrání práv, Frisco dělá jen samé problémy, hulvát jeden.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    39
    Hej Ban za gramatiku ? Píšem rýchlo a už večer som bol unavený ale ok ked chceš mi dat ban tak do toho nikto ty nebráni mi dat ban šak čo bany sa rozdavaju ne ? pre teba kludne mi daj permu mne je to už jedno ako teraz hned jak si to prečitaš daj mi permu .......

    Frisco prepač ale toto ty nemôžem ospravedlnisť robia to taktiež ostatný adminy :) a to me sere a nikto to nerieši ...

    To čo v Čera predviedol Kane alebo deadjoy či ako sa volá ten admin tak to je iné no :)

    Frisco žiadal som ta v tedi ? nie . Ale prehnal si to že ked boxujem do niekoho koho máš rad tak to je troška psycho nie a začneš ubierať hp aj Zle Tornado a nedoplniš tak to je ina liga

    Taktiež si Nekonal spravne CT Niko a ešte jedno ct neviem ako sa už volal tieš nekonali správne porušovali pravidla a tebe to bolo jedno ako že porušovali pravidla davali fk tak to je iné toto je všetko ja to už dalej rešit nebudem Keby som bol Admin bol by som pro odebranie práv .
    Naposledy upraveno Koprakek; 05-06-18 v 08:53.

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    Kdyby šlo o nějakou situaci, kde ti ty hp k něčemu byly, tak bych to i pochopil, ale byl jsi zavřený v boxu, kde jsi mohl akorát tak boxovat do spoluhráčů, než udělat vzpouru.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    39
    The Frisco tak mi povec prečo si nam to robyl nam 2 ? načo si ty potom zneužíval adminské prava hm ? načo to bolo dobre ? hm ? a no a čo ked bol box zatvoren ale načo si to robyl ? hm kuli Kristinke tak to je iné no kuli hračovi

    Zato že som do nej boxoval tak nemusiš mi ubierat HP :) a ty ti vieš a jak to spraviš tvojou povinostou doplniť a nie že čo tu riešiš zo zatvorením boxom
    Naposledy upraveno Koprakek; 05-06-18 v 09:52.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    Používej EDIT... už po 3ti ti to dávám do kupy.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    Vidíš zneužívání ve všem. Teď jsi mě na serveru obviňoval ze zneužívání práv, když jsem při boxu vytáhl scoutku :D

  12. #12

    Re: Stížnosť - TheFrisco

    Zdravím. Admin jednal v situaci, ve které by svým jednáním ovlivnil hru pramálo. Toto by se normálně dít nemělo, avšak admin se ti omluvil, což je vlastně všechno, co může v konkrétní situaci dělat. Ve výsledku se nejedná o natolik závažnou situaci, ve které by se uvažovalo o odebrání práv.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Stížnosť - TheFrisco

    Zbraň v jakémkoliv případě nesmíš brát, jen pokud ti to řekne Simon. Ani v jednom případě jsi tu zbraň brát neměl, i kdyby si nikoho neohrozil nebo nevytáhl. Ohledně toho slapu za 5 hp, je pravda, že měl hned potom doplnit ale nějak extra bych to nehrotil. Kdyby si byl třeba hledaný nebo nějak mimo simonování, tak to chápu. Je to fun mód, většina lidí ty pravidla hrotí do extrému.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 05-06-18 v 10:12. Důvod: neumím psát
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    39
    Grakon on sa mi ospravedlnil ? Neni Vidieť :)

    Nebaví ma už Písať Berem to ako ja z mojej strany ako nevyriešenie a Ospravedlnenie neberem môžete /lock Dakujem Frisco že si taký Dobrý Admin ...

  15. #15

    Re: Stížnosť - TheFrisco

    Citovat Původně založeno SamiiikSVK Zobrazit příspěvky
    Grakon on sa mi ospravedlnil ? Neni Vidieť :)
    Přečti si ještě jednou a pořádně druhý příspěvek. Omluvu od admina tam máš na konci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •