Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Frozencash - demence - delší ban:)

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Red face Frozencash - demence - delší ban:)

    DEMO: http://leteckaposta.cz/528174586
    STEAM_0:0:244800581
    Ahoj, tímto bych chtěl podat stížnost na hráče jménem FrozenCASH.
    Tento "hráč" je na serverech d2o známý svými projevy v mikrofonu, ať už se to týká cska nebo ne.
    Jeho neustálý spam mikrofonu ve hře je otravný, nikdo to poslouchat nechce a Ti co hrají 1.6 krátce, tak ani neví, jak si ho mohou mutnout. Z jeho strany je podávaná ultra demence, mám krátké demo, kdy vlastně o mně mluví ve voice chatu, jaká jsem lama atd... Samozřejmě to není jen z jeho strany, páč to jeho věčný žvatlání až křičení do voicu je otravné a říkám mu ať je zticha, že ho tu nikdo nemíní poslouchat, ne vždy to jde slušně:) k hráčům jsem takový, jaký si to zaslouží. Na demu říká jen, jaká jsem lama, ale padají i nadávky a vemte si, že k PC posadíte svého osmi letého syna a on tam začne hulákat a říkat, jaká to je pičovina a že támhle ten je kokot zaplej atd.
    Jeho rozpravování není jediným mínusem.
    Dále je tu jeho věčné přecházení do overu, jen se pokochejte jeho statistikama s připojení k jakékoliv straně.
    Teams & Actions a úplně dole, chlapec je schopný po restartu mapy zmeškat 1-2 kola než se uvolní u T místo. Když dostane přesun, odehraje si jedno kolo a jde ihned nazpět.
    Pro ty co by to nechtěli rozkliknout: 22.22% Nahráno za CT, 71.63% za T. Zbytek je asi spect.
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....layer=6332365#

    Viz jeho historie. Nejsem jediným hráčem, komu příjde otravný.
    Byl bych rád, kdyby dostal ban tak minimálně na 3 týdny, i potom, co mu teď ten ban skončil pod týdnu. Perma by byla nejvhodnější, ale k tomu bych řekl, že se ještě nedopracoval, takové lidi na dustech nikdo nechce, aspoň z těch dlouhodobějších a normálních. :)
    Chlapcovi z té hry totálně hrabe a jen to potvrzuje těch jeho odehraných 19 dní čistého času za možná 2 měsíce hraní na dustech pod jedním nickem.

    P.S. Demo a zvuk z voice chatu by měl být hned ze začátku, když jsem byl na catwalku. Mně to šlo, tak doufám, že to půjde i Vám:)

    Díky za vyřízení a kdyby měl nějaký admin s ním také zkušenost, ať se přidá a někdo z těch výše postavených by vybavil ban.

    Hezký zbytek večera.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  2. #2

    Odpověď: Frozencash - demence - delší ban:)


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •