Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Exclamation Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Rád by som vás upozornil na opätovné kopírovanie nickov na servery.
    Nedávno prebiehol na servery reštart levelov a tým sa zvýšila aktivita hráčov o 50% na pár dní.
    Ako už iste viete už prešla nejaká doba od reštartu a ako viete boli zvýšené xp o 300%.
    Týmto BOOST XP si hráči spravili maximálny level do pár dní (čo sa týka aj mňa :D ja ho mal asi za mesiac).
    A týmto chcem upozorniť na dve nicky, na ktorých prebieha kopírovanie zasa.
    Názvy nickov sú: Timko45 a Predator. (možno sú aj ďalšie ale zatiaľ som postrehol len tieto nicky, na ktoré hráči chodia)
    Aj okrem týchto nickov hráči kopírujú aj nicky hráčov, ktorý ešte nemajú MAX LVL a robia im na tom nicku neplechu (menia POWERS)
    Týmto chcem požiadať o A-TEAM aby sa o tento server aby si zvýšil aktivitu na servery a dávali pozor na hráčov, ktorý kopírujú nicky druhých hráčov. (nehovorím tým, že tam musíte byť od rána do večera)

    + chcem upozorniť aj na to, že ako bol pridaný boost xp a hráči dosiahli vysokí level za pár dní tak nedoprajú hráčom, ktorý si tam prídu zahrať (aj či bez botov) a chcú spraviť nejaký ten level tak to nie je možné pretože ako náhle sa pripojí veľký lvl, ktorý je oveľa silnejší ako on tak, napríklad ako si má hráč s lvl5 spraviť lvl6 keď sa tam napojí nejaký lvl25+ a tým mu skazí hru aj náladu hrať na servery. A tým strácate hráčov na servery. Tak by tam trebalo občas zájsť a skontrolovať či tam náhodou neriadi veľký lvl a kazí hru menším.

    Já osobne mám MAX LVL ([*^S.V.K^*]Mr.M0NSTER) a tak tiež menší účet (Mr.Neznami) a vôbec sa nedá mi dosiahnuť ani jeden level...
    Aj na toto chcem upozorniť lebo to štve aj nielen nových ale aj druhých hráčov, ktorý už na servery hrali a nevedeli o tom, že bol reset serveru.

    Som zvedavý na vaše odpovede a predovšetkým vyjadrenie A-TEAMU na tento problém.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Tam je jediným riešením asi zase len reštart, ale to je v súčasnosti vylúčené, keďže bol nedávno. Eventuálna možnosť je len banovanie kopírantov.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Aj ked superhero nehrávam už nejaký ten piatok, tak jediné čo ti k tomuto napíšem je toto: Kopírky tam boli, sú aj budú a adminov tam bolo málo, je ešte menej a v budúcnosti kto vie. Ale aj ja mne sa stávalo že tam neboli boti a hrali sme napr. 5vs5 Jeden z našeho teamu a jeden z enemy teamu mali max lvl. tak si nás hned po spawnutí zabili, ostali len oni 2 a tam sa hrali z bombou, knife, alebo čo ich len napadlo... do pár minút odišiel celý server, samozrejme aj ja.

    čo som tým chcel povedat? === že na serveroch takéhoto typu čakajte aktivitu len pri reštarte, (ked má každý šancu). Potom už ked sú tam silný hráči a príde tam nováčik tak vám garantujem že tam dlho nevydrží. 9 z 10 minút je mrtvy. No koho by len bavila taká hra.

    E: samčo ono ide o to že tie bany by aj pomáhali keby sú dlhšie. ban na 12 alebo 24 hodín je pre kopírky ako ísť na hajzel. Na iných serveroch ked ti ukradnú nick sa až tak nič moc nestane... Maximalne ti skazí rank. Ale na serveroch ako je superhero tak kopírovanie nicku je ovela vážnejšie, kedy dochádza k: kradnutiu ranku, znevýhodnovaniu ostatných hráčov, celkovo kradne človeku vela času a energie kým ten účet vypíli na maximum, v takýchto chvílach odchádza polka servera (ked nie aj plne všetci). Preto by tu bolo ideálne banovat na 3 dni, pri opakovaní na týžden a viac.

    čo by zase bolo úplne najideálnejšie je keby sa XP neukladali na nick ale na ID ako pri COD... Ale reálne možme o tom len snívat.
    Naposledy upraveno Fast212; 12-06-18 v 22:39.
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Najjednoduchším riešením by bolo keby tam bol nejaký admin ako som hovoril, ktorí by dával pozor na server a pozor aj na kopírky.
    Samozrejme nemusel by tam byť celý deň chodil by tam len kontrolovať či sa tam náhodou nenachádza nejaká kopírka alebo hráč, ktorí sa pasívne expí na botoch.
    Ja som samozrejme asi najaktívnejším hráčom na SH (strávim tam aj niekoľko hodín tak 3-4h s prestávkami) takže viem kto a jak hrá, kto sa tam pripojí.
    Na servery ako som mal aktívne VIP tak všetko som hlásil Samčovi + dodal aj chatlog.
    Teraz ako mi VIP vypršalo tak veľmi ťažko sa mi zisťuje či je daný hráč REAL alebo FAKE.

    Žiadal som aj o práva ale ako viete žiadosť bola trápna a som bol naštvaný lebo som ich nedostal. Samčo vie o čom hovorím.
    Nie každý admin má čas prísť na každé hlásenie keď denne možno padne aj 200 hlásení. Ja by som bol neustále na servery a dohliadal o to aby bolo všetko v poriadku a aj hráči si zahrali čistú hru bez nadávok a atď.
    Aj keď niesom admin tak to robím aj teraz tým, že dávam pozor na menšie lvli aby si zahrali.

  5. #5

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Server je nastavený tak, že každý mesiac bude reset a zase si budete všetci rovní. To čo vy tu píšete, sú len dočasné problémy, ktoré sa automaticky vyriešia.
    Spoiler Spoiler:


  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Server je nastavený tak, že každý mesiac bude reset a zase si budete všetci rovní. To čo vy tu píšete, sú len dočasné problémy, ktoré sa automaticky vyriešia.
    Vážne si myslíš, že na servery je každý mesiac nastavený reset?...
    savage keď si to myslíš tak sa veľmi mýliš pretože už prešlo viac jak mesiac a server reštartovaný nebol.
    Naposledy to bolo automatické a plánované resetovanie serveru je až o 7000+ dni... Píše ti ho hneď ako prídeš na server.

  7. #7

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Čas do restartu fixnu.
    Tak asi zabudol to opravit.
    Spoiler Spoiler:


  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Reštart by aj tak bol zbytočný lebo aktivita hráčov sa znížila tak o 70%.
    A reset serveru s tým nič nespraví.

  9. #9

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Nedávno prebiehol na servery reštart levelov a tým sa zvýšila aktivita hráčov o 50% na pár dní.
    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Reštart by aj tak bol zbytočný lebo aktivita hráčov sa znížila tak o 70%.
    Ty sa v tích percentách vyznáš.
    Spoiler Spoiler:


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Od kedy si dostal admina sa tvoje prispevky otočili o 180 stupnov
    Už neni čas huliť...

  11. #11

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Od kedy si dostal admina sa tvoje prispevky otočili o 180 stupnov
    Ano. Už používam diakritiku :D
    Spoiler Spoiler:


  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Ty sa v tích percentách vyznáš.
    savage.
    Na servery už vôbec niesi, nechodíš tam tak ako ty môžeš vedieť o koľko percent sa aktivita znížila?
    Možno si tam raz za uhorský rok abo možno ešte menej ale teraz za posledný mesiac + nejaké dni som ťa na servery vôbec nepostrehol.
    Narozdiel o teba na som tom servery každý deň :) aj niekoľko hodín a udržiavam tam poriadok aj keď nemám dostatočné práva na servery.
    Mohli ti dať práva skôr na SH ako na ZM aby si tam bol každý deň a nie to hovoriť somariny...

  13. #13

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Zkús viac hlásiť cez "!" a určite niekdo príde. Na SH majú práva až 93 adminov.
    Spoiler Spoiler:


  14. #14
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Šlo o to otestovat, jak rychle se dá dát max level. Takže tohle je zřejmě ok.
    S restartem chci přidat i reset ranku.
    Reset levelů opravím asi během dneška.
    Nováček by měl i tak dát nějaký level celkem rychle, protože tam jsou asisty, ale napadá mě, že za zranění hráče s vyšším levelem by mohl dostávat i více expu, takže to by taky pomohlo.

    Každopádně ta hra je už dost mrtvá, takže s plným serverem už se nedá moc počítat. Spíš to nastavit tak, aby to bylo zábavné i s minimem lidí. To je asi největší problém, protože max level seseká i 10 low levelů.
    Naposledy upraveno Kotel; 14-06-18 v 21:28.

  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Len nie reset rankou.
    Svôj rank som robil skoro dva roky a teraz mám začať odznova??
    Určite odznova nechcem začať robiť rank.

    http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=4437178

    Určite nechcem oň prísť... Aj keď vymažeš rank hráčom tak sa i tak nezvýši aktivita.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •