Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Jak již říká název tohoto threadu, mám jednoduchou otázku, vlastně dvě:
    Proč má sharpshooter dvě zbraně? Žádná jiná classa dvě zbraně nemá, navíc tyhle dvě zbraně jsou defacto nejlepší možné, protože mají největší jak dmg, tak armor penetration. Proč nedostane sharp na výběr z M4 nebo AK na začátku mapy, nebo, že by napsal příkaz /zbran, kde by si sellectnul a fungovalo by to tak dlouho, dokud by to nechtěl změnit?
    Ještě další otázka, proč nemaj classy stejnej počet těch počátečních bodů. Při stejném lvlu hráčů vzniká nepochopitelný disbalanc. Pokud to má být balanční faktor, tak to moc nefunguje.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    Jak již říká název tohoto threadu, mám jednoduchou otázku, vlastně dvě:
    Proč má sharpshooter dvě zbraně? Žádná jiná classa dvě zbraně nemá, navíc tyhle dvě zbraně jsou defacto nejlepší možné, protože mají největší jak dmg, tak armor penetration. Proč nedostane sharp na výběr z M4 nebo AK na začátku mapy, nebo, že by napsal příkaz /zbran, kde by si sellectnul a fungovalo by to tak dlouho, dokud by to nechtěl změnit?
    Ještě další otázka, proč nemaj classy stejnej počet těch počátečních bodů. Při stejném lvlu hráčů vzniká nepochopitelný disbalanc. Pokud to má být balanční faktor, tak to moc nefunguje.
    Bullshit.. To samé máš i otázku "Proč rambo má neskutečný boost v skillech?" Pokud vím, tak SS má jen EXTRA DAMAGE a ne 4 boosty jako RAMBO. Nevidím důvod znevýhodňovat (odstranit jednu zbraň) SSko


    Teď ty staty. Řekněme, že classy budou mít ve všech statech 0..
    Dokážeš si představit commando s 0 kondicí a "běháš" po mapě jak <-> s nožíkem a snažíš se "doběhnout" např. SSko, které tě vypne jak hrušku?
    Classy se hrají na určitý herní styl, samozřejmě ne všichni to tak berou.. Třeba sniper má 0 v obraně a tuším že i 0 v HP.. zatím co má solidní DMG a kondici.. To znamená, že by měl být vzadu a hrát support.. Třeba protector je typická classa na offensivní styl.. Mnoho obrany a health pointů. To samé můžu říct o SWATu.. Sice nemá obranu, ale má fcking shield.. Prostě každá classa by měla mít své staty, jak je to teď.

    Criticism incoming
    Naposledy upraveno SpLaXS; 13-06-18 v 15:40.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno SpLaXS Zobrazit příspěvky
    Bullshit.. To samé máš i otázku "Proč rambo má neskutečný boost v skillech?" Pokud vím, tak SS má jen EXTRA DAMAGE a ne 4 boosty jako RAMBO. Nevidím důvod znevýhodňovat SSko


    Teď ty staty. Řekněme, že classy budou mít ve všech statech 0..
    Dokážeš si představit commando s 0 kondicí a "běháš" po mapě jak <-> s nožíkem a snažíš se "doběhnout" např. SSko, které tě vypne jak hrušku?
    Classy se hrají na určitý herní styl, samozřejmě ne všichni to tak berou.. Třeba sniper má 0 v obraně a tuším že i 0 v HP.. zatím co má solidní DMG a kondici.. To znamená, že by měl být vzadu a hrát support.. Třeba protector je typická classa na offensivní styl.. Mnoho obrany a health pointů. To samé můžu říct o SWATu.. Sice nemá obranu, ale má fcking shield..

    Criticism incoming
    Zřejmě si mě nepochopil, nebo jsem to nepochopil já.
    Mluvím o tom, že nedává smysl, aby SS měl dvě zbraně.
    O skillech mluvim v souvislosti s tím, že když má SS v HP v základu něco daný, tak jako například FS nikdy nebudu mít víc HP
    Naposledy upraveno IKEA; 13-06-18 v 15:38.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  4. #4

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    Zřejmě si mě nepochopil, nebo jsem to nepochopil já.
    Mluvím o tom, že nedává smysl, aby SS měl dvě zbraně.
    O skillech mluvim v souvislosti s tím, že když má SS v HP v základu něco daný, tak jako například FS nikdy nebudu mít víc HP
    Kľudne nech má 2 zbrane. Len to treba upraviť tak, keď vystrieľa z jednej náboje tak nech nemá náboje v oboch. Alebo znížiť počet nábojov z 30 na 20 trebárs.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Jo, o tom mluvim - 60 nábojů je moc.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Kľudne nech má 2 zbrane. Len to treba upraviť tak, keď vystrieľa z jednej náboje tak nech nemá náboje v oboch. Alebo znížiť počet nábojov z 30 na 20 trebárs.
    To rovnou můžeš snížit kulometu ze 100 nábojů na 70, aby nebyl tak OP s těmi staty.. Pokud nevíš, tak jen běžíš a držíš. Nebo deffnout RAMBA za ten jeho ignor armoru, double jumpu, 20Hp za kill, plný zásobník a dmg s int 0.6 nebo jak to má :)))
    Naposledy upraveno SpLaXS; 14-06-18 v 17:15.

  7. #7

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno SpLaXS Zobrazit příspěvky
    To rovnou můžeš snížit kulometu ze 100 nábojů na 70, aby nebyl tak OP s těmi staty.. Pokud nevíš, tak jen běžíš a držíš. Nebo deffnout RAMBA za ten jeho ignor armoru, double jumpu, 20Hp za kill, plný zásobník a dmg s int 0.6 nebo jak to má :)))
    Viac klás treba upraviť, len niet toho kto by sa do toho pustil. Ja píšem už fest dlho, že je to zle vybalancované.

    Sniper- malý dmg, veľká rýchlosť
    Alpha- veľký dmg, pomalý
    Rambo- mešia rýchlosť
    Swat- rovnaký atlét ako com
    Com-pomalý oproti ostatným, dvíha štít
    Shartshooper- 2 OP zbrane
    Rusher- znížiť obranu
    A tá prihlúpla classa s guľometom, čo je 4x silnejšia ako všetky ostatné.

    A to vynechávam úpravu itemov.
    Naposledy upraveno Indian0; 15-06-18 v 11:39.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Někdo to tak prostě ze začátku navrhl. Není to vyrovnané, ale největší váhu mají často itemy, takže tím je to tak nějak hratelné. Totální balance je nemožný vzhledem k levelům a různému skillu hráčů + ještě random faktor.
    Naposledy upraveno Kotel; 15-06-18 v 23:54.

  9. #9

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Někdo to tak prostě ze začátku navrhl. Není to vyrovnané, ale největší váhu mají často itemy, takže tím je to tak nějak hratelné. Totální balance je nemožný vzhledem k levelům a různému skillu hráčů + ještě random faktor.
    Ako je jasné že hráči s vyšším lvlom a lepším skillom budú lepší. Ja len narážam na to, že tie classy sú zle medzi sebou vybalancované. Lepšie vybalancovanie som navrhoval vyššie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Hlavní problém vidím v tom, že SS má dvě zbraně - to by se dalo vyřešit snadno odebráním jedné.
    Co se týká ostatních class, Alpha by potřebovala předělat. Granadier by měl dostat jinou primárku, takhle se ta classa hodí na dvě mapy?
    SWAT by podle mě měl dostat aspoň 10 nábojů do deagla. Commando by se mělo přepracovat, zdá se mi teď k ničemu. Ostatní bych řekl v rámci možností docela v pohodě.
    K itemům: je jich tam spousty, všudy všeho se ale využívá asi 15 kusů. Ostatní jsou tam jen pro to, aby snížili šance na drop lepších itemů, chápu-li to správně. (Jsou tam pro to, aby hned každej neměl platiny a notes - aspoň tak si to vysvětluju).
    Jedinej item bych upravil střelec fart - maximum bych dal 1/3 nebo 1/4 na instakill. To bych si ten item uvažoval i nechat.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  11. #11

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    Hlavní problém vidím v tom, že SS má dvě zbraně - to by se dalo vyřešit snadno odebráním jedné.
    Co se týká ostatních class, Alpha by potřebovala předělat. Granadier by měl dostat jinou primárku, takhle se ta classa hodí na dvě mapy?
    SWAT by podle mě měl dostat aspoň 10 nábojů do deagla. Commando by se mělo přepracovat, zdá se mi teď k ničemu. Ostatní bych řekl v rámci možností docela v pohodě.
    K itemům: je jich tam spousty, všudy všeho se ale využívá asi 15 kusů. Ostatní jsou tam jen pro to, aby snížili šance na drop lepších itemů, chápu-li to správně. (Jsou tam pro to, aby hned každej neměl platiny a notes - aspoň tak si to vysvětluju).
    Jedinej item bych upravil střelec fart - maximum bych dal 1/3 nebo 1/4 na instakill. To bych si ten item uvažoval i nechat.
    Ono keď sa nájdu dvaja-traja hráči, ktorím nejde len o to vylepšiť tú svoju obľúbenú classu na max, ale naozaj nejako vylepšiť rozumne server a prekecejú to na TSku a ak sa nájde niekto ochotný ten balanc z papiera uviesť do praxe, tak by to aj fungovalo. Ja už som aj niekde písal, aby vyšším levelom hádzalo silnejšie itemy pomenej alebo vôbec, ako nižším levelom. Keď tam príde niekto s max levelom a padne mu notes a platinky tak za 5 min. je server prázdny.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12

    Re: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Tak, jak to je teď, tak je nejlepší. Nejde o to, aby bylo všechno balanced. Grenadiers jsem navrhoval osobně já a ten neměl mít původně v ruce žádnou zbraň, jen granáty. Takhle, když si teďkom na serveru někdo vyexpí nejtěžší postavu, tak to bude frajer. Kdo na to nemá, tak ať za to nehraje. Jednoduché a prosté.

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Itemy ať padaj všem stejný bez ohledu na lvl, s tím problém nemám.
    Grakone, nevím, kolikrát jsi byl za poslední měsíc na serveru, ale zřejmě moc ne. Granadier kterého jsi navrhoval měl jiné parametry, než současný.
    OK, pokud s tímto mnou ukázaným "problémem" komunita problém nemá, já se přizpůsobím. Jen mi je líto, že se hrají celkem tři classy a občas někdo vezmě čtvrtou, protože ostatní prostě nejsou za ten expící pain výhodné.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  14. #14

    Odpověď: Re: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tak, jak to je teď, tak je nejlepší. Nejde o to, aby bylo všechno balanced. Grenadiers jsem navrhoval osobně já a ten neměl mít původně v ruce žádnou zbraň, jen granáty. Takhle, když si teďkom na serveru někdo vyexpí nejtěžší postavu, tak to bude frajer. Kdo na to nemá, tak ať za to nehraje. Jednoduché a prosté.
    P/čovina. Sorry, rozumnejšiu odpoveď na toto nie som schopný vygenerovať.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Proč má sharpshooter dvě zbraně?

    Co jsem si už po dlouhé době zvykl, tak se s tím stejně nic neudělá, protože "NIKDO NEMÁ ČAS".. Classy by mohli mít nějak upravené staty.. A na co by měl SWAT 10 nábojů v deaglu, když má za kill plný zásobník a do toho má DMG?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •