Zdravím všechny!
Rád bych upozornil na zcela neprofesionální chování ze strany administrátora Killer-Savage na serveru Zombie Escape. Jeho přístup je zcela lehkomyslný a své admin práva využívá k naprostým nesmyslům. Touto stížností bych chtěl zažádat o unban, nicméně zvládnu počkat i na to, až mi ban vyprší - není zas tak na dlouho (ačkoliv ho mám neprávem). Již delší dobu si všímám toho, že například během hlasování o změnu mapy, píše přes admin příkaz na obrazovku číslo mapy, kterou on chce. Dnes se mu nějaká mapa nelíbila a proto přes admin příkaz spustil hlasování o jinou mapu (nemyslím hlasování typu Chcete jinou mapu? Ano/Ne, ale vyloženě vybrat z jiných map - a samozřejmě u toho opět napsal, kterou máme dát). Přijde mi dost nesmyslný, aby někdo využíval admin práv na to, že chce ovlivnit názory ostatních hráčů.
Další věc je jeho křížová výprava na banovaní hráčů. Administrátorka Tresna situaci s "ničením mostů" na ZM Escape řeší adekvátním způsobem a sice tak, že hráče usmrtí. Je to rozumné, na tom serveru je potřeba ty hráče udržet a nikoliv je odhánět jen proto, že někteří nováčci třeba tak úplně neznají pravidla (chápu, že neznalost pravidel neomlouvá, ale ruku na srdce, kdo z vás se připojí na nějaký server a hned si jde přečíst pravidla). No a tím pádem si myslím, že bohatě stačí, aby takoví hráči byli usmrceni a alespoň se ponaučili. Je to přiměřený trest. Jenomže administrátor Killer-Savage za to okamžitě dává ban na 3 hodiny. Což fakt nechápu PROČ. Toho hráče to akorát odradí a ve většině případů se už ani nepřipojí.
Další věc je to, že administrátor si viníky domýšlí podle sebe. Čehož jsem se stal obětí já. Dostal jsem ban za "ničení mostu administrátorovi", přitom jsem byl úplně na konci mapy a volal jsem zrovna vrtulník. Všiml jsem si, že se v kill listu objevilo jméno Killer-Savage a následně napsal do chatu ,,ok stemyk", takže jsem se mu snažil v rychlosti vysvětlit, ať nepíše moje jméno, když jsem u toho vůbec nebyl. Jenomže na moji odpověď vůbec nereagoval a dal mi bezdůvodně ban.

Podle mě ten server ZM Escape má super potenciál a spousta hráčů se tam jde rádo odreagovat, včetně mě a právě proto patřím mezi ty, kterým taktéž vadí, když se najde nějaký jouda, co to kazí ostatním a ničí mosty a podobně. Nicméně ze strany tohoto administrátora cítím již delší dobu vůči mně nějakou averzi, i když vůbec nevím proč. Je jasné, že mi občas uklouzne nějaké sprosté slovíčko, které směřuje právě na tyto "kaziče hry", ale právě proto je na serveru auto-mute, které tyto zprávy dokáže cenzurovat. Ale to je tak nejspíš vše, čím jsem se nějakým způsobem provinil. Proto bych fakt opravdu vědět, čím jsem se tedy provinil, když jsem ÚDAJNĚ zničil tomuto adminovi most, což je samozřejmě blbost. Chtěl bych nějaký důkaz, protože si fakt nejsem vědom toho, že bych něco udělal. Kdyby jo, tak se neobtěžuji s tím, abych sem psal takový sloh. Žádný trest ani nic podobného pro administrátora neočekávám, jenom bych byl rád, aby si uvědomil, že své admin práva nemá využívat jen na to, aby lidem psal, jakou mají zvolit mapu a nebo na to, aby zabanoval úplně random lidi bez důkazu. Doufám, že se mi k tomu nějak vyjádříš Killer a vysvětlíš mi, co jsem teda udělal, že jsi mi dal ban.

Díky!