Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Nápad na nový JB mod + fotbal.

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Lightbulb Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Zdar draci,

    dneska jsem 8 hodin stál u pásu a když už jsem z toho byl trochu mimo, tak jsem se rozhodl zkusit něco vymyslet na JB.


    Jako první bych chtěl nakousnout nový mód co mě napadl, no není úplně z mojí hlavy, myslím, že jsem ho viděl na cs:go jb a možná to byl i kotelnový server, ale asi spíš ne, nejsem si jistý. Zkrátka hlavní pointa modu je ta, že CTčka budou mít pouze knife a jejich úkolem bude hitnout jím Tčka - po hitnutí by byl hráč zmražený, nemohl by se hýbat jinak, kromě rozhlížení myší. Tčka by se mohli navzájem osvobozovat - nezmrazené T hitně zmrazené T a tím ho rozmrazí. Cílem CT je všechny vězně zmrazit. Cílem T je samozřejmě nenechat se zmrazit. Hit Tček vůči CT nemá žádný efekt.

    NICMÉNĚ.

    Měl bych k tomu svoji úpravu. Boostnul bych speed Tčkám a CTčkám bych dal scoutky s tím, že jejich zásobník, by mohl nést jen dva nebo tři náboje (po vystřelení nábojů by museli přebít, počet nábojů v zásobníku by se mohl odvozovat od určitého počtu T. Hitnutím ze scoutky by CTčko zmrazilo Tčko - logicky. Rozmražení pomocí knifu bych Tčkám samozřejmě nechal. To jak dlouho by na to CTčka měli apod. nechám na Vašem zvážení.

    --

    Co se týče fotbalu... JB hraju roky rokoucí a já osobně nesnáším fyziku míče na u nás. Nevím jak to vidí ostatní hráči, ale podle mě je to totální bullshit. V tomto bych se inspiroval konkurencí. Gejšit je sice na hovno, ale co si budem, v některých věcech jsou prostě popředu . Neříkám okopírujme to od nich, říkám upravme to, aby se to chovalo o něco líp než teď.

    --

    To co teď napíšu do toho nechci zahrnout, ale chtěl bych vědět Váš názor na stavitele. Co si o tom myslíte? Dle mě je to super, umožní to zaběhlé atrakce zajimávým způsobem upravovat anebo vytvářet úplně nové. Rád si váš názor přečtu :)!

    --

    Kotelna ztrácí hráče a přijde mi, že se na to tady hezky kašle a je to škoda, jelikož potenciál portálu je veliký. Jsou prázdniny a koukněte kolik nám tu hraje hráčů, není to smutné?
    Budu rád za každé konstruktivní vyjádření.
    Přeji pěkný zbytek dne

    E: opraven překlep

    E2: To by bylo zajímavé @Fast212 :) Mě by zajímalo, jestli by šlo naprogramovat, aby pouze v tom módu byl camp meter. Ten by tento problém vyřešil, ještě k tomu, když by se naprogramovalo to, že při 100% bys začal vydávat třeba zvuk jako slepice.
    Naposledy upraveno Aldom; 10-07-18 v 00:08.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •